Report this app

Description

Sürücü Kaldırıcıyı (DDU) Görüntüle

Display Driver Uninstaller DDU  , AMD/NVIDIA/Intel grafik kartı sürücülerini  ve paketlerini geride herhangi bir kalıntı bırakmadan (kayıt defteri anahtarları, klasörler ve dosyalar, sürücü deposu dahil) sisteminizden tamamen kaldırmanıza yardımcı olabilecek bir sürücü kaldırma yardımcı programıdır  . AMD / NVIDIA  video sürücüleri normalde kaldırılabilir  Windows Denetim panelinde , programın kaldırıcı bu sürücü iyice silmek gerektiğinde standart sürücü kaldırma zaten başarısız veya durumlarda kullanılmak üzere dizayn edilmiştir  NVIDIA  ve  ATI  ekran kartı sürücüleri.
Display Driver Uninstaller Indir

Bu harika yazılım Guru3D.com tarafından desteklenmektedir. Bu sürücü kaldırma aracını kullandıktan sonraki geçerli etki , tıpkı yeni, temiz bir Windows yüklemesi gibi yeni bir sürücüyü ilk kez yüklemenize benzer olacaktır  . Bu tür herhangi bir araçta olduğu gibi, kullanmadan önce yeni bir sistem geri yükleme noktası oluşturmanızı öneririz, böylece herhangi bir sorunla karşılaşırsanız sisteminizi istediğiniz zaman geri alabilirsiniz.

Önerilen kullanım:

  • Araç Normal modda kullanılabilir ancak DDU – Display Driver Uninstaller kullanıldığında mutlak kararlılık için Güvenli Mod her zaman en iyisidir.

  • Sizlerden geri bildirim almak istiyorum arkadaşlar. Başarılı olup olmadığını söyle.

  • Yedekleme veya sistem geri yüklemesi yapın (ancak normalde oldukça güvenli olmalıdır).

  • Sürücü sorunları olan kişiler için, bu araç size şu anda yaşadığınız bazı sorunları çözme konusunda herhangi bir başarı sağladıysa, lütfen sonucunuzu paylaşın.

Download links

Indir

How to install Display Driver Uninstaller Indir APK?

1. Tap the downloaded Display Driver Uninstaller Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.