Domina Indir – Güncellendi 2022

5.0/5 Votes: 2

Report this app

Description

Domina Indir - Güncellendi 2022

Bir ludusun sorumluluğunu üstlenin, gladyatörler edinin, eğitin ve yükseltin ve kanlı arena savaşlarında rakiplerinize karşı onları çukurlayın. Bir grup zalim savaşçıyı odaklanmış, canlı ve muzaffer tutmaya çalışırken, arenada zafer olasılığını artırmak ve aile adınızı yükseltmek için güçlü Romalılardan iyilik kazanmak için stratejik siyasi savaşları kullanın. Domina, Roma gladyatör antik dönem okullarına dayanan bir piksel-sanat strateji simülasyonudur.

Bir ludusun sorumluluğunu üstlenin, gladyatörler edinin, eğitin ve yükseltin ve kanlı arena savaşlarında rakiplerinize karşı onları çukurlayın.

Bir grup zalim savaşçıyı odaklanmış, canlı ve muzaffer tutmaya çalışırken, arenada zafer olasılığını artırmak ve aile adınızı yükseltmek için güçlü Romalılardan iyilik kazanmak için stratejik siyasi savaşları kullanın.

Bir ludusun sorumluluğunu üstlenin, gladyatörler edinin, eğitin ve yükseltin ve kanlı arena savaşlarında rakiplerinize karşı onları çukurlayın. Bir grup zalim savaşçıyı odaklanmış, canlı ve muzaffer tutmaya çalışırken, arenada zafer olasılığını artırmak ve aile adınızı yükseltmek için güçlü Romalılardan iyilik kazanmak için stratejik siyasi savaşları kullanın. Bu oyun,  Roma gladyatör antik dönem okullarına dayanan bir piksel sanat  strateji simülasyonudur.

Domina iyi bir oyun, harika değil ama elbette kötü de değil. Oyuna başladığınızda, eğitim köleleri, ihtiyaçları, becerileri, nimetleri, rastgele olaylar, ev sahibinin ruh halleri, çukur dövüşleri, moraller, günlük tüketimler vb.Gibi tonlarca şeyle dolup taşar. Ama öğretici ve ipuçları (bilgi) sistemi gerçekten iyidir, bu yüzden yeni şeylerden korkmayın. Tonlarca zaman ve para harcadığınız bir şampiyonu eğiteceksiniz ve sonunda onu kaybedeceksiniz. Ya arenada zafer kazanmaya çalışırken ölecek ya da sadece bir köle kızla gece kaçacak. Ayrıca şov devam edecek.

Ancak, birkaç saat sonra ipuçlarını öğreneceksiniz. Sonra oyun çok daha kolay ve tekrarlayan olacak. Eğer şampiyonunuzun emekliliği veya ölümünden önce gladyatörünüzün eğitimini tamamlamayı başarırsanız, cazibesi olmayan kolay bir oyun haline gelecektir.

Bir ludusun sorumluluğunu üstlenin, gladyatörleri edinin, eğitin ve yükseltin  ve kanlı arena savaşlarında rakiplerinize karşı çukurlayın, arenada zafer olasılığını artırmak ve aile adınızı yükseltmek için güçlü Romalılardan iyilik kazanmak için stratejik siyasi savaşlar kullanın. bir grup zalim savaşçıyı odaklanmış, canlı ve muzaffer tutmaya çalışırken. Domina , Roma gladyatör antik dönem okullarına dayanan bir piksel-sanat strateji simülasyonudur.

Domina  , bir simülatör türünde, zulüm dolu acımasız savaşlarda yer alacak en gerçek gladyatörlerin kontrolünü ele almanız gereken bir piksel oyunudur. Böyle dirençlerde oldukça büyük miktarlarda para kazanacaksınız. Savaşçılarınızın becerilerini geliştirmeye çalışın, böylece daha çok lider pozisyonları alırlar ve kazanırlar, böylece büyük miktarda toplayabilirsiniz. Yeterli miktarda para kazandıktan sonra, daha yetenekli savaşçılar satın almak ve ekipmanlarını geliştirmek için harcayabileceksiniz, böylece belirli bir dövüşü birkaç kez kazanma şansınızı artırabileceksiniz. Ayrıca sizi zafere götürecek her türlü entrikayı da yapabilirsiniz. Oyun eski gladyatör savaşları bir tür simülatörü.

Zalim savaşlardan çok para kazanmanız gerekecek. Mümkün olduğunca çok kazanmak için kendi en güçlü gladyatör ekibine sahip olmanız gerekir. Satın almaları, eğitilmeleri ve şiddetli savaşlara gönderilmeleri gerekecek. Kazanarak, gladyatör sadece kendisine değil soyadınıza da saygı gösterir. Ayrıca oyunda çeşitli skandal siyasi entrikalar yer alıyor. Zaten ilgileniyorsanız, harika oyun kaynağımızda Domina torrent’i tamamen ücretsiz indirmek için acele edin. Şimdiye kadar, oyunun bazı küçük kusurları var, ancak yaratıcıların tüm bunları çözeceğini umuyoruz.

DOMINA NASIL İNDIRILIR VE KURULUR

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Domina bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Domina.v1.2.11.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Domina klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

SISTEM GEREKSINIMLERI

 • İşletim Sistemi:  Windows 7
 • İşlemci:  2.8 Ghz
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran  Kartı : 3D Accelerated Card (Entegre Değil)
 • Depolama:  600 MB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  Evet.
 • Ek Notlar:  Bkz. Oyun Seçenekleri> Kalite

Leave a Reply

Your email address will not be published.