Don’t Starve10.4.3 Apk Mod (Unlimited Money) Android Için

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Oyun hakkında

Klei Entertainment tarafından yaratılan hayatta kalma macera oyununun mobil versiyonu. Don’t Starve: Pocket Edition aksiyonu, Wilson adında bir bilim insanı olan kahramanın aldatıcı bir iblis tarafından ışınlandığı, rastgele oluşturulmuş bir vahşi doğada geçiyor. Kahraman, vahşi hayvanlarla dolu düşmanca bir ortamda hayatta kalmak için bilgi ve becerilerini kullanmak ve eve dönmenin bir yolunu bulmak zorundadır. Oyun, hayatta kalma yönlerini vurgular ve oyuncunun ana görevleri arasında barınak inşa etmek, yiyecek almak, ateşi sürdürmek, kıyafet ve kullanışlı araçlar üretmek yer alır. Oyun, karakteristik karikatürize tarzda tasarlanmış ve mizah ve popüler kültür referanslarıyla doludur. Mobil sürüm, diğer platformlardaki sürümlerle neredeyse aynıdır – tek büyük fark, dokunmaya dayalı kontrollerin uygulanmasıdır.

Don't Starve10.4.3 Apk Hileli (Sınırsız Para) Android İçin

Don’t Starve: Pocket Edition, sevilen PC oyununu getiriyor. Artık hareket halindeyken bilim ve sihirle dolu, ödün vermeyen vahşi hayatta kalma oyununu deneyimleyebilirsiniz!

Kapana kısılıp gizemli bir vahşi dünyaya götürülen cesur bir Beyefendi Bilim Adamı olan Wilson olarak oynayın. Wilson, bir gün kaçmayı ve eve dönüş yolunu bulmayı umuyorsa çevresini ve sakinlerini sömürmeyi öğrenmelidir.

Tuhaf yaratıklar, tehlikeler ve sürprizlerle dolu garip ve keşfedilmemiş bir dünyaya girin. Hayatta kalma tarzınıza uyan öğeler ve yapılar oluşturmak için kaynakları toplayın. Bu tuhaf diyarın gizemlerini çözerken kendi tarzınızda oynayın.

Ödüller:
– Bağımsız Oyunlar Festivali: Büyük Ödül Adayı
– Bağımsız Oyunlar Festivali: Tasarımda Mükemmellik Adayı
– Bağımsız Oyunlar Festivali: İzleyici Ödülü Adayı
– Kapsül Bilgisayarlar: Editörün Seçimi
– Bağımsız Oyun İncelemecisi: Yılın Oyunu

Ana Özellikler:

Dokunma için Optimize Edildi: Yeni sezgisel dokunmatik arayüz, envanteri kolaylıkla keşfetmenize, savaşmanıza, oluşturmanıza ve yönetmenize olanak tanır.

Ödünsüz Hayatta Kalma ve Dünya Keşfi: Talimat yok. Yardım yok. El tutmak yok. Hiçbir şeyle başlayın ve hayatta kalmak için zanaat, av, araştırma, çiftlik ve savaş.

Karanlık ve Kaprisli Görseller: Benzersiz bir 3D dünyada yaşayan 2D karakterler ve tuhaf yaratıklar.

Rastgele Oluşturulan Yeni Dünyalar: Yeni bir harita mı istiyorsunuz? Sorun değil! İstediğiniz zaman sizden nefret eden ve ölmenizi isteyen yeni bir yaşayan ve nefes alan dünya yaratabilirsiniz.

NE VAR NE YOK

-Bazı cihazlarda işleme sorunu düzeltildi.

Mod:

Tüm karakterlerin
kilidi açıldı Zırh ve domuz paketi giyen, hızınızı
düşürmez Hızlı zanaat
2x karakter hızı

Kurmak:

 1. “APK” cihazınıza yükleyin.
 2. “Com.kleientertainment . doNotStarvePocket ”klasörünü“ android /  obb ”içine kopyalayın.
 3. Oyuna girin.

  Kurmak:

  1. “APK” cihazınıza yükleyin.
  2. “Com.kleientertainment . doNotStarvePocket ”klasörünü“ android /  obb ”içine kopyalayın.
  3. Oyuna girin.
  4. Don’t Starve Pocket Edition, roguelike türündeki ünlü rol yapma oyunlarının Android sürümüdür. Orijinal başlık Don’t Starve “hızlı değil” olarak çevrilebilir ve eğer karakterleri denemeye karar verirseniz ne demek istediğimi hemen anlayacaksınız. PC versiyonu 2013 yılında piyasaya sürüldü ve türün hayranları arasında benzeri görülmemiş bir popülerlik kazandı ve şimdi, 3 yıllık mobil cihaz sahiplerinin hayatta kalma şansı var.
   Genel olarak, mobil sürüm büyük ölçüde orijinaline benzer, ancak elbette gerekli değişiklikler olmadan değil. Ancak ana özellikler, oyun mekaniği, grafikler, rastgele oluşturulmuş seviyeler, hata yapma hakkı yok. Yani eğer bir roguelikes hayranıysanız veya sadece ciddi bir rolevok hayranıysanız, Don’t Starve Pocket Edition tam size göre.Do not Starve Pocket Edition – simit türünden ünlü rol yapma oyununun Android versiyonu. Do not Starve orijinal adı “açlıktan ölmemek” olarak tercüme edilebilir ve bu rolde elinizi denemeye karar verirseniz, bunun ne hakkında olduğunu hemen anlarsınız. PC versiyonu 2013 yılında çıktı ve türün hayranları arasında benzeri görülmemiş bir popülerlik kazandı ve 3 yıl sonra mobil cihaz sahipleri hayatta kalma şansı buldu.
   Genel olarak, mobil sürüm orijinaline çok benzer, ancak elbette gerekli değişiklikler yapılmadan olmaz. Bununla birlikte, ana özellikler, oyun mekaniği, grafik çözümü, rastgele seviyeler oluşturma, bir hata hakkının olmaması tüm mevcut. Öyleyse, bir roguelike hayranıysanız veya sadece ciddi bir rolyok hayranıysanız, Do not Starve Pocket Edition tam size göre.Harici bir SD karta yükleme desteği:
   Otomatik önbellek önyüklemesi yok: hayır

Leave a Reply

Your email address will not be published.