İndirmeniz Yakında Başlayacak

Please Wait 10s

Bağlantı Türü Direkt indirme
sürüm En sonuncu
MOD Özellikleri Başlıkta Bahsedilen

OBB nedir? Nasıl kurulur?

OBB, oyunun DLC’si gibidir, sadece onu bellekteki “Android/obb” klasörüne açmanız yeterlidir. Oyun düzgün çalışacaktır. Ancak, daha önce bahsettiğimiz gibi INSTALLER APK’sına zaten entegre olduğu için nadiren bir OBB göndeririz.

APK Dosyasını İndirmek İçin Buraya Tıklayın

APK ve OBB içeren oyun nasıl kurulur?

  1. Oyunun apk ve OBB
  2. sini indirin. OBB’yi çıkartın, OBB klasörünü “Android/obb” yoluna kopyalayın. Doğru bir OBB yolu “Android /obb/com.madfingergames.legends” gibi görünecektir
  3. APK dosyasını yükleyin ve çalıştırın

APK YÜKLEYİCİ nedir?

Bu, yalnızca moddroid.co tarafından geliştirilmiş bir yükleyicidir. Kullanıcıların hızlı ve kolay bir şekilde yüklemelerine yardımcı olan tek APK dosyasına Cache, OBB dosyasını ekledik.

İndirme linki bozuk!

Önbellek kullandığımız ve sunucunun özel senkronizasyon işlevi olduğu için, bazen yeni yüklenen bazı oyunların bağlantıları birkaç dakikalığına kopabilir. Yaklaşık 5-15 dakika sonra tekrar deneyebilirsiniz. Uzun bir süre sonra indirme bağlantısı hala başarısız olursa, bu kesinlikle düzenleyici bağlantı içe aktarma işleminde bir hatadır (muhtemelen uykulu olduğu için)

Makalenin sonundaki iletişim e-postası veya yorum yoluyla bize bildirin

MOD çalışmıyor

Oyunlar ve uygulamalar göndermeden önce her zaman kapsamlı testler yaparız. Lütfen “MOD Bilgisi?” içeren talimatları dikkatlice okuyunuz. “Önemli!” içerikte. Hala çalışmıyorsa, bize bildirin.

“Uygulama yüklenmedi” hatası

Bu genellikle, cihazınızda orijinal sürüme veya başka bir web sitesinden indirilmiş sürüme sahip olduğunuzda olur. Düzeltmek için uygulamayı veya oyunu silin (gerekirse verileri yedeklemeyi unutmayın) ve ardından apk dosyamızı yeniden yükleyin