Doğrudan Dosyanızı Indirmek Için Buraya Tıklayın

Bağlantı Türü Direkt indirme
sürüm En sonuncu
MOD Özellikleri Başlıkta Bahsedilen
Fiyat BEDAVA

Please Wait 10s

apk nedir?

Resmi platform (oyun mağazası) dışındaki herhangi bir uygulamayı mobil cihazlarınıza yüklemeniz gerektiğinde APK dosyasını (Android paket kiti) almanız gerekebilir. Bu APK dosyası, çalışan uygulamayı cihazınıza yüklemek için gereken tüm öğeleri içerecektir. Apk dosyalarının yasal mı yoksa yasadışı mı olduğu konusunda uzun bir tartışma var, ancak uygulama dosyasını nereden indirmek üzere olursanız olun, bunu gerçek bir kaynaktan yaptığınızdan emin olun ve dosyanın herhangi bir dosya için yüksek düzeyde doğrulanmış olması gerekir. kötü amaçlı yazılım, verilerinize zarar vermek için cihazınızı istila etmez.

Cihazınıza herhangi bir APK yüklediğinizde, bunu manuel olarak yapmanız gerekir, bu nedenle herhangi bir dijital hırsızın veri ihlali sorunlarını çözmeye çalışmasına izin vermemek için ayarları doğru uygulamanızı öneririz. APK dosyalarını kullanıcılar için oldukça çekici kılan şeylerden biri, istediğiniz uygulamanın güncellemelerden herhangi birini yayınlayacağı zaman, bunu almak için uzun süre beklemeniz gerekmez, ancak APK dosyası ile kolayca orada olacaktır.

APK dosyaları, çeşitli nedenlerle Play Store’da bulunmayan tüm uygulamaları bile yükleme şansı sağladığı için kullanıcılar için büyük bir hazinedir. Ayrıca Play Store’dan uygulama yüklemeniz gerektiğinden apk dosyasını yüklemek için cihazınızda fazla yer açmanıza gerek yoktur.

Mod APK’sı nedir?

APK ve MOD APK arasında kafa karıştırmanıza gerek yok çünkü ufak bir fark onları birbirinden farklı kılacaktır. MOD APK, sınırsız kullanım için premium özelliklerin kilidini açma eğiliminde olan modlu apk olarak da adlandırılır. Güvenilir olmayan bir kaynaktan mod apk veya apk indirmek hiçbir şekilde tavsiye edilmeyecektir, bu nedenle herhangi bir uygulama veya oyun apk’ye ihtiyacınız olduğunda, tüm apk veya mod apk dosyalarının yüksek oranda tarandığı ve kötü niyetli olduğu web sitemize güvenebilirsiniz.

APK veya Mod APK nasıl indirilir ve kurulur?

 • İndirilen dosyaya tıklayın ve bir süre bekleyin.
 • İndirme tamamlandığında, dosyaya dokunun ve açın. Sizi doğrudan mobil cihaz ayarlarınıza götürüp götüremeyeceğini kontrol edin.
 • Cihaz ayarlarına yönlendirilmiyorsanız, güvenlik ayarlarına gitmeniz gereken yerden mobil ayarlara geri dönebilirsiniz.
 • Buradan, “bilinmeyen özellikler” bölümünü kontrol etmeli ve sizin için güvenli hale getirmek için Android cihazlarda yerleşik olan kısıtlamayı kaldırmayı etkinleştirmelisiniz. Burada, cihazınıza gerçek olmayan davetsiz misafirlerin girmesi nedeniyle herhangi bir veri ihlali sorununu önlemek için bu gizlilik ayarını tek kullanımlık olarak değiştirmeniz gerektiğini unutmayın.
 • Ayarları şimdi etkinleştirdikten sonra, mobil ekranınızda görünen talimatları izlemeniz gerekir.
 • Tüm adımları uyguladıktan sonra birkaç dakika beklemek gerekiyor ve her şey kontrol altında olacak.

Uygulamanız çalışmaya başladığında, uygulamanın çalışmasını etkileyip etkilemeyeceği konusunda endişelenmeden APK dosyasını saklayabilir veya silebilirsiniz. Ayrıca, bu, cihazınızda, ihtiyaçlarınıza veya gereksinimlerinize göre başka bir yerde kullanılabilecek çok fazla alan kazanmak için işe yarar.

xAPK nedir?

Apk veya mod apk’yı zaten duymuş olabilirsiniz, ancak xapk, apk ailesinin en yeni ama en etkili üyesi olduğu için sizin için daha yeni bir şey olacaktır. apk ve xapk arasındaki temel fark, xapk durumunda mümkün olmayan yandan yüklemedir. Bu dosya formatı, geliştiriciler için platformlar arası boyut uyumluluğu ile uğraşmak zorunda olduklarından genel işlevselliği her zamankinden daha kolay hale getirmek için tanıtıldı. Bu nedenle, ağır ve yoğun grafik içeren dosyaları iki parçaya bölerler ve kullanıcı rahatlığı için aynı kutuda paketlerler.

Basit bir deyişle, bu, size mükemmel bir şekilde hizmet etmek için apk paketi ve OBB önbellek varlık dosyasını içerecek zip dosyasıdır. xapk’i tanıtmanın ana nedeni, ağır uygulamaları hayal edebileceğiniz kadar etkili hale getirmektir ve veri trafiğinden tasarruf ederken aynı zamanda kesinti süresini azaltmak için büyük bir şans olacaktır. Ayrıca, xapk global olarak çalışacağından, kendinizi bölge tabanlı uygulamalarla sınırlandırmak zorunda değilsiniz.

xapk için güvenlik önlemleri apk veya mod apk ile aynıdır. Rastgele veya kör bir oyun oynamak zorunda kalmamalısınız, ancak önce xapk’in orijinal bir kaynaktan geldiğinden emin olun. Web sitemizde doğrulanmış xapk’i kontrol edebilir ve en son grafiklerle istediğiniz oyun veya uygulamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

xAPK nasıl indirilir ve kurulur?

xapk indirme yöntemi, apk veya mod apk’ya oldukça benzer ancak istenen sonuçları elde etmek için başlangıçta bazı ek adımları izlemeniz gerekir. Öyleyse, başka bir şey olmadan, başlayalım.

 • Öncelikle cihazınıza xapk indirmeniz gerekiyor.
 • İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, dosyayı .zip uzantılı olarak yeniden adlandırmanız gerekecektir.
 • Daha sonra indirilen dosyayı açmanız gerekir.
 • Artık önünüzde iki klasör olacak, biri apk dosyası diğeri Android klasörü.
 • Android klasörünü açın ve OBB dosyalarını kopyalayın.
 • Şimdi, önceki adımda kopyaladığınız OBB dosyalarını yapıştırmak için yerel deponuzdaki OBB klasörünü bulmanız gerekiyor.
 • Kopyalayıp yapıştırdıktan sonra bir önceki bölümde apk dosyasını yüklemek için daha önce anlattığımız basit yöntemle ilerleyebilirsiniz.