Report this app

Description

Oyun hakkında 

Drift Max Pro – Araba Sürüklenme Oyunu (MOD, Bedava Alışveriş) –  Geliştirici Thirumusi’nin güzel drift oyununda farklı markalardan birçok marka var. Üstün sürüklenme ve iyileştirme için arabanızı dekore edin. Tüm işlevler aynıdır, puanları azaltmanız ve kazanmanız gerekir.

Drift Max Pro Mod Apk İndir

Hikaye

Oyun, dünyanın dört bir yanındaki hayranlar tarafından sadeliği ve çekici oyun stili nedeniyle seçilen ünlü Drift Max Pro’nun güncellenmiş bir sürümüdür. Bu oyunda oyuncular, drift yapmanın ve koşmanın tadını çıkarmak isteyen maceracı yeni başlayanlar olarak oynuyorlar.

Zorlu zorluklarla karşılaşın ve bitiş çizgisini tamamlayarak yarışınızı bitirin. Düzinelerce heyecan verici araba arasından seçim yapın ve onları çeşitlendirin. Aracınızı pistte gerçek bir sürüş hayvanına dönüştürün.

Çok yönlü yarış

Drift Max Pro, dünyanın en ünlü yarış haritalarından bazılarına sahiptir. Tokyo’nun engebeli sokaklarından İspanya’daki Madrid sokaklarına ve Brezilya’nın renkli kıvrımlarına kadar – hepsi heyecan verici bir oyunda. Yarış pisti kolaydan zora doğru organize edilmiş olsa da, zorlu zorlukların üstesinden gelmek için oyunun her turunu tamamlamanız gerekir.

Drift Max Pro Oyun Özellikleri:

  • Her tür oyun, sık kullanım ve yeni içerik eksikliği nedeniyle kullanıcıların sıkılmasından korkuyor. Üreticiler oyun sırasında durumun böyle olmadığını onayladılar. Bu nedenle, farklı oyun modları konseptini tanıttılar. Örneğin, günlük rotalar, klasik drift yarışları, zirve ve serbest sürüş. Her modda belirli oynanabilirlik test edilir. En iyi oyuncu olduğunuzu iddia ediyorsanız, bunu her seviyede yapmalısınız.
  • Modern dünyada, Google Play Store’da bulunan hemen hemen her oyun uygulaması, yüksek kaliteli oyun için yüksek kaliteli İnternet bağlantısına güveniyor. İnternet olmadan spor yapmanın hiçbir şansı yok. Bununla birlikte, üreticiler internet olmadan mümkün olan en iyi performansı elde etmek için yaratıldığından, Drift Max Pro oyununda durum kesinlikle böyle değildir.
  • Öne çıkan diğer bir özellik, kullanıcıya 10’dan fazla farklı mevsim ve neredeyse 100 zorluk seviyesinden sıkılmayacağınız benzersiz bir test sunan benzersiz bir kariyer modudur. Harika oyun zorluklarından birini seçin ve 2018’in en iyi drift yarış oyununu doldurun.
  • Kullanıcı, mod APK’nin kullanıcıya bulut depolama sağlamadığının farkında olmalıdır. Kullanıcı APK’yi kaldırırsa veya Android cihazınızdan kaldırırsa, tüm ilerlemenizi kaybedersiniz ve başlarsınız. APK’yi tekrar indirirseniz. Ancak, özellikleri ve oynanışı nedeniyle bu asla olmayacak.

Race uygulamasının / oyununun kalitesini ve atmosferini sağlamak için herkes her zaman kullanıcıya Drift Max Pro – Car Drifting Game (MOD, Free Shopping) Apk’nin en son sürümünü indirmesini önerecektir. Doğrudan Google Play Store’dan indirebilirsiniz. Ancak size yalnızca orijinal sürümü verecektir. Değiştirilmiş sürüm ve Google Play Store’a erişimde sorun yaşayanlar veya başka bir nedenle uygulamayı indiremeyenler için endişelenmenize gerek yok. Tüm sorunlarınızı çözmek için buradayız. Pek çok web sitesi Drift Max Pro – Car Drifting Game (MOD, Free Shopping) Apk için en son güncellemeleri sağladığını iddia ediyor, ancak hiçbiri amacını gerçekten kanıtlamıyor.

Ancak web siteleri, kullanışlı olmayan eski sürümlere erişim sağlayan eski bağlantılar sağlar. Drift Max Pro – Car Drifting Game (MOD, Free Shopping) Apk’yi Google Play Store’dan herhangi bir nedenle indiremeyenler, endişelenmeyin! Sağladığımız bağlantı, oyunun güncellenmiş bir sürümüne erişmenizi sağlayarak kullanıcının tüm seviyelerin ve modların kilidini açmasını sağlar. Yapmanız gereken tek şey, Drift Max Pro – Car Drifting Game (MOD, Free Shopping) Apk’nin en son sürümünü edinmek için kurulum sürecinden geçmek.

Download links

Indir

How to install Drift Max Pro Mod Apk Indir APK?

1. Tap the downloaded Drift Max Pro Mod Apk Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.