Drive Ahead (Mod,unlimited Money) Ücretsiz Indir

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Drive Ahead Açıklaması

Drive Ahead açıklaması! Arkadaşlarınızın kafasına araba ile vurarak puan kazanın. Arazi araçları, çöp kamyonları, tanklar ve ralli arabalarıyla savaşın. Giderek tehlikeli hale gelen savaş alanlarında ilerlemek için araba, madeni para, cıvata ve kask toplayın. Bir BMX bisikletle bir canavar kamyonu yenebilir misin? Direksiyonu kapma ve öğrenme zamanı!

Drive Ahead (Mod,Sınırsız Para) Ücretsiz İndir

Drive Ahead oynayın! birden fazla oyun modunda:

– Savaş Arenası kalıcı olarak açılır ve tartışmasız şampiyonların yapıldığı yer olur!
– Hızlı ateş eden çok oyunculu dövüşlerde veya yoğun işbirliği mücadelelerinde arkadaşlarınıza meydan okuyun!
– Güçlü ve özel sürüşlerin kilidini açmak için Rift Riders evrenine girin!
– Robotlar ve uzaylılar gibi tehlikelerden kaçınırken harika ödüller için egzotik Görev Stadyumlarını keşfedin !!
– Kaboom’a gitmeden önce King of the Hill’de ne kadar hüküm sürebilirsin?

Yüzlerce piksel araba ve seviye, saatlerce süren kask kıran iki oyunculu yarış aksiyonu ve acayip kazalarla dolu! Kendini mahvetmemeye dikkat et!

Bu uygulama hakkında

İleri sür! apk içerik derecelendirmesi EveryoneMild Fantasy Violence’dır ve 19 api ve üstünü destekleyen android cihazlara indirilebilir ve yüklenebilir.

Bu bir gladyatör araba savaşı!

Arkadaşlarınızın kafasına araba ile vurarak puan kazanın. Arazi araçları, çöp kamyonları, tanklar ve ralli arabalarıyla savaşın. Giderek tehlikeli hale gelen savaş alanlarında ilerlemek için araba, madeni para, cıvata ve kask toplayın. Bir BMX bisikletle bir canavar kamyonu yenebilir misin? Direksiyonu kapma ve öğrenme zamanı!

Drive Ahead oynayın! birden fazla oyun modunda:

– Savaş Arenası kalıcı olarak açılır ve tartışmasız şampiyonların yapıldığı yer olur!
– Hızlı ateş eden çok oyunculu dövüşlerde veya yoğun işbirliği mücadelelerinde arkadaşlarınıza meydan okuyun!
– Güçlü ve özel sürüşlerin kilidini açmak için Rift Riders evrenine girin!
– Robotlar ve uzaylılar gibi tehlikelerden kaçınırken harika ödüller için egzotik Görev Stadyumlarını keşfedin !!
– Kaboom’a gitmeden önce King of the Hill’de ne kadar hüküm sürebilirsin?

Yüzlerce piksel araba ve seviye, saatlerce süren kask kıran iki oyunculu yarış aksiyonu ve acayip kazalarla dolu! Kendini mahvetmemeye dikkat et!

İleri Sürüş hakkında daha fazla bilgi

İleri sür! hedefinizin bitiş çizgisini geçmek veya olabildiğince uzağa gitmek olmadığı bir sürüş oyunudur. Bunun yerine, tek amacınız rakiplerinizi yok etmektir. Arkadaşlarınızın kafasına araba ile vurarak puan kazanın. Arazi araçları, çöp kamyonları, tanklar ve ralli arabalarıyla savaşın. Giderek tehlikeli hale gelen savaş alanlarında ilerlemek için araba, madeni para, cıvata ve kask toplayın.

Savaşlarınızı kişiselleştirin veya şaşırtıcı arenalar ve düellolar için rastgele mod seçin. Go-kart ile bir canavar kamyonu yenebilir misin? Saklanmanın faydası olmayacak! Ani ölüm modu, testere bıçakları, ateş yağmuru ve su sellerini beraberinde getirir. Hayatta kalmanın tek yolu saldırmaktır! Oynarken tonlarca arabanın ve bir sürü arenanın kilidini açmak için sanal krediler toplayın.

İleri sür! Arenalar açısından bol çeşitliliğe sahip, Oyunda 30’dan fazla farklı araç da bulunuyor, bunun yanında karakterinizin kaskını da özelleştirebiliyorsunuz. Drive Ahead, orijinal ve eğlenceli bir oyundur.

Drive Ahead oynayın! çoklu oyun modunda:

  • Haftalık Battle Arena turnuvalarında dünyanın her yerinden oyuncularla yarışın.
  • Güçlü ve özel sürüşlerin kilidini açmak için Rift Riders evrenine girin.
  • Hızlı ateş eden çok oyunculu dövüşlerde veya yoğun işbirliği mücadelelerinde arkadaşlarınıza meydan okuyun.
  • Robotlar ve uzaylılar gibi tehlikelerden kaçınırken harika ödüller için egzotik Görev Stadyumlarını keşfedin.

İleri sür!  – Hızlı bir şekilde puan toplayacak ve oyunculara kolay erişim sağlayacak eğlenceli, ilginç ve benzersiz bir oyun. Çoğunlukla oyun oldukça anormal olacak, kurallara uymayacak mevcut. Bu tür çığır açan oyunlar, her zaman birçok üreticinin dikkat ettiği ve geliştirdiği bir fikirdir. Ya bir yarış oyunu yarış gerektirmiyorsa, ancak kazanmak için çökerse? Bu oldukça meraklı ve çekici, değil mi? İşte Drive Ahead budur! yapılmış. Dodream’in profesyonel eli altında oyun, mobil oyun pazarında hızla kişisel bir dokunuş kazandı. Durumu onaylayın ve oyunu eğlenceli hale getirin oyunlara aşina olun ve daha çok ilgilenin. Ancak Drive Ahead ile! Özellikle, şunu inceleyelim …

Gladyatör araba kavgaları!

Yukarıda bahsedildiği gibi, hız faktörü, Drive Ahead’in tek koşulu değildir. Oyuncular hız yerine rakibe saldırmak için bunu bir koşul olarak kullanmak zorunda kalacaklar. Rakibinize saldırmak için iyi bir hızınız olmalı, yukarı çıkmalı ve arabasına sertçe vurmalısınız. Bu Drive Ahead’in gerçek zaferi! Öyleyse İleri Sür! Özellikle yeniliği ve tuhaflığı seven oyuncular için oldukça eğlenceli ve çekici bir ortam. Oyun modları aynı zamanda oyuncuların kendileri için gerekli becerileri geliştirebilecekleri yerlerdir. Ek olarak, yarış arabalarının toplanması ve yükseltilmesi son derece önemlidir ve zaferiniz için yeterince belirleyicidir.

Başlangıçta, oyuncuların beğendikleri arabayı seçmelerine izin verilecek. Her arabanın kendine özgü tarzı ve özellikleri olacaktır. Oyununuza bağlı olarak, her birinin farklı kullanımları olacaktır. Özellikle arazi yarışı, oynanış şekli kadar tuhaftır. Kıvrımlı, kıvrımlı, eğimli yollar sizi daha iyi hissettirmeyecek. Ancak oynanış açısından sizin için önemli olan nokta bu. Bu sayede diğer araçların dikkatini dağıtmak ve onlara saldırmak daha kolay ve daha beklenmedik hale geliyor. İleri sür! Motosikletten yarış arabalarına, kısadan uzuna geniş bir araç yelpazesine sahiptir. Hepsi her türlü arazide son derece kullanışlıdır. Tabii ki saldırınız oldukça normal. O zaman doğaçlama yeteneğin son derece yüksek. Hızlı bir mola, rakibin aniden düşmesine neden olur. Çok fazla odaklanmanıza ve yatırım yapmanıza gerek kalmasa bile zafer size gelecektir.

Oyunun ayrıca güzel bir görev sistemi var. Uzaylılar bölgenizi istila etmeye başladı. Eğitimli becerilerle, oyuncular oyun alanlarını korumak zorunda kalacaklar. Oyun alanı bir futbol sahasıdır. İleri sür! Futbolla ilgili kısımları genişletmek ilginç. Bu, oyuncunun teşvikini ve taleplerini artıracaktır. Kesinlikle unutulmaz ve unutulmaz bir deneyim yaşatacaktır.

grafik

Eğlenceli, 2D tarzı bir tasarıma sahip olmak, Drive Ahead için harika! Pürüzsüz ve kararlı efekt, tanıdık piksel stili. Kapsamlı ve özel rekabet alanı. İçindeki tuhaflık her köşede ifade ediliyor. Yarış oldukça iyi, oyunculara beklenmedik “garip” arazi ile meydan okunacak. Ses, oyun için eğlence yaratmanın anahtarıdır. Genel bir bakış için, İleri Sürüş! Basit grafik stili, hafif, oyunun eğlenceli tarzıyla uyumlu.

özetler

İleri sür! bir yeniliği sevenler için iyi bir seçim olacaktır. Ancak heyecan verici ve heyecan verici yarış, oyunculara eğlence verimliliği anları yaşatacak. Ayrıca eğlenceli stil sayesinde Drive Ahead! İle asla sıkılmayacaksınız. Arkadaşlarınızla düello yapmak için kullanırsanız oyun harika olacak. Joy, sizin tarafınızdan belirlenir ve Drive Ahead! Ayrıca.

Leave a Reply

Your email address will not be published.