Driving School 2016 Mod Apk Indir (Sınırsız Para)

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Driving School 2016 (MOD, sınırsız para) 

Driving School 2016 (MOD, Sınırsız Para) – Size yolun kurallarını öğreten, diğer ulaşım yollarının arkasında oturan ve sürüş derslerinizin başladığı şehir dışına çıkan mükemmel bir oyun. Böylece birkaç tonluk bir kamyonu sürebilir ve oturup onun için sürmesi gereken bir kamyon şoförü gibi hissedebilirsiniz. Kurallara uyun ve kaza yapmayın. Bu oyunda çok çeşitli araçlar ve kamyonlar var. Doğru sürüşü yapın

Driving School 2016 Mod Apk Indir (Sınırsız Para)

Eğlenceli Beceriler Sürüş Okulu 2016’da, yolun her adımı ve gerçek hayatta farklı arabaların nasıl kullanılacağı ve düzinelerce direksiyon simidini en iyi şekilde nasıl kullanacakları onlara sürmeleri için ödeme yapıyor. “

Devam eden yarış arabaları, otobüsler, kamyonlar ve 2016’nın daha fazla şehri sürücü okulunda, dağlarda, yollarda, çölde veya geniş otoyolda her türlü sürüşte tekerleğe dönüşüyor. Bir araba seçin ve çevre ve son tarihler olmadan sürün. Ücretsiz yolculuk yorgun mu? 

Pedalı metale koyun ve bitiş çizgisini bitirmek için diğer yüzlerce oyuncunun önünde bitiş çizgisini geçerken izleyin.

Öğrenin, 2016’daki her pedal ve oyun, tam hızda ilerlemek veya sürücü kursu değişikliklerini dönüştürmek için elliden fazla seviyede kullanılan yavaş ayarlama sıvısı gibi seyir sürüşleri olacak.

Özellikleri

• 10’dan fazla ayrıntılı harita

• Kolay ve gerçek arabalarla anlaşmalar

• Ayrı bir ehliyet, araba, otobüs ve kamyonu kabul etmek

• 50’den fazla zorlu seviye

• Ücretsiz seyahat modu

• Yeni çok oyunculu mod!

• Ayrıntılı araç iç mekanları

• Gerçekçi hasar sistemi

• Debriyaj ve vites değiştirme kolu ile bir manuel tahrik oluşturmayı öğrenin

• Eğimli direksiyon, direksiyon simidi düğmeleri ve dokunmatik

• Çevrimiçi liderlik tabloları ve başarılar

• Gerçek motor sesi

• Gerçek hava koşulları

• Sosyal medya sayfalarımızda yeni haritalar ve araçlar isteyin!

• Oyun kumandası ile oyun kumandası desteği! Android TV’yi deneyin!

Driving School 2016 (MOD, Sınırsız Para) Geçmişi

Driving School 2016, Android Driving Simulator oynanışı şimdiye kadarki en uzun süreli oyunculara mobil platforma izin veriyor. Burada sürüş teknikleri, otobüsler, kamyonlar ve arabalar dahil olmak üzere çeşitli araçları kullanabilirsiniz.

Ayrıntılı ve iyi geliştirilmiş sürüş simülatörü mekaniği, oyuncular bir dalış arabasının her yönünü öğrenecekler. Manuel şanzımanın arkasında bulunur ve profesyonel bir sürücü gibi çalışır. Karayolu, yollar, çöller, tropikal ormanlar, dağlar gibi birçok yere seyahat eder.

Oyuncular için çeşitli seviyelerde eğlence sunan Driving Schools, 2016’daki en iyi oyununuzun tadını çıkarabilir ve mobil platformda nasıl koşacağınızı öğrenebilir.

Etkileşimli ve duyarlı oyun

Okullar 2016 yılında gerçekçi bir oyun oynayacak, Android oynatıcı her zaman diğer yarış başlıklarında kullanılamayacak. Bu hizmet, oyunun sizi arabanızda daha güvenilir kılan herhangi bir markayı yapacak daha gerçekçi bir hasar sistemine sahip olduğu anlamına gelir. Gaz pedalındaki birkaç yanlış adımdan dolayı arabanıza ciddi şekilde zarar verdiğinden ve yarışı iptal edebileceğinizden, sürüş sırasında çok dikkatli olmalısınız.

Bunun da ötesinde, oyun içinde interaktif birçok çevre ve hava koşulları bulacaksınız. Böylece yağmur sırasında arabasını verimli bir şekilde yoldan çıkarırsınız. Ya da çok fazla engel var, bu yüzden dikkatli olmalısın çünkü üstlenebileceğin çok şey var.

Oynaması ücretsiz

Ve tüm heyecan verici özelliklere rağmen hala alınması gereken bir oyun, Android oynatıcıdan ücretsiz olarak yararlanın. Bununla birlikte, Google Play Store’dan ödeme yapmadan kolayca indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Hiçbir ödül, oyunun kesinlikle tatmin edeceğini belirtmeye değmez.

Modern yarış oyunlarımızla sınırsız paranın tadını çıkarın

Ancak oyunun sınırsız satın alınmasından ya da can sıkıcı reklamlardan kurtulmak istiyorsanız oyunun revize edilmiş versiyonunu düşünebilirsiniz. 2016 yılında sürücü okulumuzu yüklemek için mobil cihazlarına indirin ve çalıştırın Mod APK Özelliklerinin tadını çıkarın.

Race uygulamasının / oyununun kalitesini ve atmosferini sağlamak için herkes her zaman kullanıcıya Driving School 2016 (MOD, sınırsız para) Apk’nin en son sürümünü indirmesini önerecektir. Doğrudan Google Play Store’dan indirebilirsiniz. Ancak size yalnızca orijinal sürümü verecektir. Değiştirilmiş sürüm ve Google Play Store’a erişimde sorun yaşayanlar veya başka bir nedenle uygulamayı indiremeyenler için endişelenmenize gerek yok. Tüm sorunlarınızı çözmek için buradayız. Pek çok web sitesi Driving School 2016 (MOD, unlimited money) Apk için en son güncellemeleri sağladığını iddia ediyor, ancak hiçbiri amacını gerçekten kanıtlamıyor.

Ancak web siteleri, kullanışlı olmayan eski sürümlere erişim sağlayan eski bağlantılar sağlar. Driving School 2016 (MOD, unlimited money) Apk’yi herhangi bir nedenle Google Play Store’dan indiremeyenler, endişelenmeyin! Sağladığımız bağlantı, oyunun güncellenmiş bir sürümüne erişmenizi sağlayarak kullanıcının tüm seviyelerin ve modların kilidini açmasını sağlar. Tek yapmanız gereken, Driving School 2016 (MOD, sınırsız para) Apk’nin en son sürümünü edinmek için kurulum sürecinden geçmek.

Leave a Reply

Your email address will not be published.