Report this app

Description

e-Nabız Uygulamasını PC’ye Ücretsiz İndirin.

Şunları yapabilirsiniz  ücretsiz e-Nabız uygulamasını indirmek  ve oyun deposu google giderek cihazınıza yükleyebilirsiniz. Google play, telefonunuza zarar verebileceğinden, android uygulamalarını doğrudan üçüncü taraf kaynaklardan indirmemenizi önerir.

E-nabız Indir

e-Nabız Resmi Uygulamasını Google Play Store’dan aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz.

e-Nabız indirme sorunlarınız/sorunlarınız mı var?

İndirme veya yüklemeyle ilgili herhangi bir sorun veya sorununuz varsa,  lütfen yukarıya bir yorum gönderin;  topluluğumuzdan birileri sorunu hızlı bir şekilde düzeltmenize yardımcı olabilir.

APK dosyası nedir?

APK, Android Paket Kiti’nin kısaltmasıdır  .  Android işletim sistemi, Windows yazılımlarının .exe uzantısına sahip olması gibi, kendi kurulum biçimini kullanır. Google Play Store’dan bir uygulama indirdiğinizde APK formatında indirilir ve kurulur.

Play Store’dan indirdiğinizde dosyayı doğrudan görmezsiniz. Bazen doğrudan diğer kaynaklardan APK dosyalarını indirmek isteyebilirsiniz.

Doğrudan APK indirmenin avantajları ve dezavantajları nelerdir?

Avantajlar:

 1. Uygulamanın herhangi bir sürümünü doğrudan üçüncü taraf web sitelerinden indirebilirsiniz. Çoğu sürümün uygulama arşivlerine sahip olabilirler ve ihtiyacınız olabilecek olanı indirebilirsiniz.

 2. İndirme, Play Store’dan farklı olarak anında gerçekleşir, doğrulama işlemi vb. için beklemenize gerek yoktur.

 3. İndirdikten sonra hafıza kartınızda / sistem hafızanızda bir APK dosyası olacak. Böylece indirmeye gerek kalmadan defalarca kaldırıp yeniden yükleyebilirsiniz.

Dezavantajları:

 1. Üçüncü taraf kaynaklardan uygulama indirmek genellikle Google tarafından doğrulanmaz. Yani telefonunuz için zararlı olabilir.

 2. APK dosyaları, telefonunuzdan veri çalacak veya telefonunuzu bozacak virüslere sahip olabilir.

 3. Google Play Store’un genellikle erişimi olmadığı için uygulamalarınız otomatik olarak güncellenmeyecektir.

Where can I download e-Nabız APK file?

Herhangi bir android uygulamasının APK’sını ApkMirror, ApkPure vb. birçok kaynaktan indirebilirsiniz. Ancak herhangi bir üçüncü taraf kaynaktan indirmemenizi şiddetle tavsiye ederiz. e-Nabız resmi uygulama dosyasını indirmek için yukarıya bir buton ekledik  .  Aradığınız uygulamaya sahip olmadıkça, android’i her zaman Google Play mağazasından indirin.

Android telefonunuzdan e-Nabız APK nasıl kurulur?

 1. Yukarıdaki butona tıklayarak e-Nabız APK’sini indirebilir ve indirme işlemini başlatabilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra APK’yı tarayıcınızın “İndirilenler” bölümünde bulabilirsiniz.

 2. Telefonunuza yüklemeden önce, cihazınızda üçüncü taraf uygulamalara izin verildiğinden emin olmanız gerekir. Bunu etkinleştirmek için adımlar çoğunlukla aşağıdakine benzer.  Telefonunuzun Google Play Store dışındaki kaynaklardan uygulama yüklemesine izin vermek için Menü > Ayarlar > Güvenlik > öğesini
  açın  ve Bilinmeyen Kaynaklar’ı işaretleyin.

 3. Yukarıdaki adımı tamamladıktan sonra  tarayıcınızda “İndirilenler”e gidebilir  ve indirilen APK dosyasına bir kez dokunabilirsiniz. İzin isteyen kurulum istemini göstermeye başlayacak ve kurulum adımlarını takip edebilirsiniz.

 4. Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı normalde yaptığınız gibi kullanmaya başlayabilirsiniz.

PC (Windows Bilgisayar / Mac) için e-Nabız android uygulaması nasıl indirilir?

 1. Android uygulamasını bilgisayarınızdan kullanmak  için sanal telefon görevi gören bir android emülatör yazılımına ihtiyacınız olacak  . Android uygulamalarının PC’ye nasıl kurulacağı ve kullanılacağı hakkında aşağıda adım adım talimatlar verdik.

 2. Öncelikle bir android öykünücüsü indirip yüklememiz gerekiyor. BlueStacks, en çok kullanılan android emülatörlerinden biridir. İndirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir.

 1. Talimatlardan sonra aşağıda verilen bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz.

 2. Emülatör yazılımını indirdikten sonra, diğer bilgisayar yazılımlarını kurar gibi çift tıklayıp adımları takip ederek kurabilirsiniz.

 3. Öykünücüyü kurduktan sonra açın ve indirilen APK dosyasını yazılım ekranına sürükleyip bırakın. Bu, uygulama yükleme işlemini başlatacaktır.

 4. Telefonunuzda yaptığınız gibi APK kurulumunu tamamlamak için adımları izleyin.

 5. Tebrikler. Artık emülatör yazılımını açarak android uygulamasını bilgisayarınızdan kullanabilirsiniz.

e-Nabız son sürüm & çıkış tarihi ve ilk çıkış tarihi nedir?

e-Nabız’ın en son kararlı sürümü 24 Mart 2020’de yayınlanan 2.7’dir. Uygulamanın indirme boyutu 5,2M’dir.

e-Nabız ne kadar ve nasıl ön sipariş/satın alınır?

İndirmek ÜCRETSİZDİR ve Google Play Store’dan indirebilirsiniz. Uygulama zaten yayınlandığından, doğrudan mağazadan satın alabilirsiniz.

e-Nabız benim ülkemde yasak. VPN üzerinden erişmek yasal mı?

Ülkenizde yasaklı olan bir uygulamayı (e-Nabız) ​​kullanmak kesinlikle Yasaktır. Ancak hesap kapatma veya uygulamadan içeriğinizi/paranızı alma gibi özel nedenlerle erişim sağlayabilirsiniz. Başka bir ülkenin VPN’ini kullanabilir ve ona erişebilirsiniz. Yasal sorunları davet edebileceğinden VPN ile kullanmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

e-Nabız ile kullanılacak en iyi VPN hangisidir?

Herhangi bir nedenle e-Nabız’a VPN kullanarak erişmek isterseniz, aşağıda listelenen birkaç VPN’den birini deneyebilirsiniz. Bunlar en iyi VPN hizmetleridir ve dünya genelinde milyonlarca kullanıcı tarafından denenmiş ve kullanılmaktadır. Ayrıca kolay, daha hızlıdırlar ve bunları kullanırken tam destek ve güvenlik sağlarlar.

1. ExpressVPN

2. NordVPN

Leave a Reply

Your email address will not be published.