Report this app

Description

ES Dosya Gezgini / Yönetici PRO – Tüm dosya formatlarını destekleyen hepsi bir arada dosya yöneticisi. Bu program ile .zip ve .rar’da depolanan verileri kopyalayabilir ve çalışabilirsiniz.

Her Android pazarında sayısız dosya yöneticisi vardır, ancak harika bir dosya yöneticisi ile güçlü bir arayüz bulamıyorsunuz. Dosya yöneticisinin ana kullanıcı arayüzü, ikonik çirkin ve biçimsiz arayüz, etkileşimli kaygı olan Android 2.3 çağında hala yaşıyor.

Es Dosya Gezgini Apk İndir

Telefonunuzda bir dosya yöneticisi varsa, onu kullanmanız önerilir. Ancak, orijinal Android sisteminde (Nexus cihaz sistemi) bir dosya yöneticisi yoktur. Şu anda uygulama simgesinin ve arayüzünün ES File Explorer / Manager Pro’yu en iyi temsil etmesi önerilir.

Evet, yazılımın işlevselliği çok basittir, sadece bazı basit dosya ve klasörleri görüntülemek, silmek, oluşturmak, silmek, sıkıştırmak ve açmak için. Ayrıca ağ disklerini yönetebilir ve FTP dosya paylaşımını destekleyebilirsiniz.

Temel yönetim ve belge kullanımı hakkında bilgi edinin. İhtiyaç çok yüksek değilse, bir yedek oluşturulması önerilir. Ancak yanlış sistem çalışmasını önlemek için.

ES Dosya Gezgini / Manager Pro Kaynakları

Varsayılan dosya yöneticisi düzgün çalışırken neden bu uygulamayı indirmeniz gerektiğini merak ediyorsanız, ES Dosya Gezgini / Yöneticisi’nin bazı kullanışlı özellikleri şunlardır:

1. Kullanıcı Arayüzü’nü özelleştirin

Mevcut yönetim uygulaması kullanıcı arayüzünden bıkmış olabilir ve onu değiştirmek isteyebilirsiniz, ancak yapamazsınız. ES File Explorer Pro, arayüzü ihtiyaçlarınıza göre tamamen özelleştirmenizi sağlar. Uygulama, kullanıcıların bulanık bir arayüz seçmek yerine uygulamanın herhangi bir bölümünü özelleştirmesine olanak tanır.

Bunu, bu konuya giderek ve düzenlenen konuya erişmek için ekranın sol üst köşesindeki kalem simgesini seçerek yapabilirsiniz. Kullanıcıların arka plan rengini ayarlama, duvar kağıdını ayarlama, metin rengini ayarlama, klasör stili gibi aralarından seçim yapabileceği pek çok seçenek vardır… Bir temayı düzenlerken varsayılan temaya dönmek istiyorsanız, dişliyi seçin. Simgeyi ve ardından Tamam’ı seçmek gereklidir.

2. Silinen dosyaları geri yükleyin

Elbette bazen cihazı kullanırken önemli olan görseli, videoyu veya dosyayı silersiniz. Eski dosya kurtarma özellikleri genellikle çoğu Android cihazında bulunmaz. Ancak, ES File Explorer/Manager Pro kullanıyorsanız, bunu bir PC’de kolayca yapabilirsiniz. Bu özelliğin etkinleştirildiğinden emin olmak için araca erişmeniz ve çöp kutusunu açmanız gerekir. Bu özellik, silinen tüm dosyaları kaydeder, böylece istediğiniz zaman geri yükleyebilirsiniz.

3. Yerleşik sıkıştırma ve çözünürlük

Uygulama, kullanıcıların ZIP, RAR veya 7Z gibi en popüler dosya sıkıştırma biçimlerinden daha iyi performans göstermesini sağlar. Ayrıca uygulama, kullanıcılara depolama kapasitelerini azaltma veya akış için zip veya 7z dosyalarını sıkıştırma olanağı verir. Bir dosyayı veya dosyaları sıkıştırmak için herhangi bir dosyayı saklayın. Ardından sıkıştırmak istediğiniz tüm dosyaları seçin. Sıkıştırılmış bir dosya biçimi seçebileceğiniz ve sıkıştırılmış dosyalarınız için bir parola belirleyebileceğiniz üç nokta menüsünden “Sıkıştır”ı seçin. Bu özellik, bir OBB dosyasından düzenli olarak Android oyunları yüklerseniz çok kullanışlıdır.

4. Dosyaları bilgisayarınızdan veya diğer mobil cihazlarınızdan kolayca paylaşın

ES File Explorer / Manager Pro, FTP OBX’i destekler ve kullanıcıların Bluetooth aracılığıyla dosya ve klasörleri hızlı ve kolay bir şekilde paylaşmasına olanak tanır.

Bunu yapmak için önce dosyaları aktarmak için kullanılan her iki cihazda da Bluetooth bağlantısını etkinleştirmelisiniz. Ağ->Bluetooth’u seçin. Bağlanmak istediğiniz cihazı seçebilirsiniz. Şu anda qing dosyasını yükleyebilir ve Bluetooth klasörüne yapıştırabilirsiniz.

5. Web’e göz atın

Tabii ki, doğrudan uygulama yöneticisinden internette gezinmeyi hayal edemezsiniz. Ancak bu, ES Dosya Gezgini / Yöneticisi aracılığıyla mümkündür. Google gibi popüler sitelere ek olarak, Facebook uygulaması varsayılan olarak dahil edilmiştir. Favori sitelerinizi bağlantılar aracılığıyla da ekleyebilirsiniz.

Bunu ilginç bulabilirsiniz, ancak ES File Explorer / Manager Pro ile internette gezinmek kolaydır. 6,6 MB kapasiteye sahip bu uygulama, düşük bellekli ve düşük kaliteli cihazlar da dahil olmak üzere günümüzün mobil cihazlarının çoğuyla uyumludur. Bazı durumlarda, ES Dosya Gezgini Pro sürümü ayrıca cihazın varsayılan tarayıcısının yerini alacaktır.

Android için ES Dosya Gezgini Pro Apk İndir

ES Dosya Gezgini / Manager Pro’yu ücretsiz indirin. Android işletim sistemi için en iyi dosya yöneticilerinden biridir. Ancak, tüm ücretsiz üye özellikleri sağlanmamaktadır. Es File Explorer Premium Apk ile tüm harika özelliklere sahip olmalısınız. Ama kimse bu şeylere para harcamayı sevmez. Ayrıca, bu uygulamayı yalnızca ücretsiz olarak alabiliyorsanız, neden harcayasınız? İkilem? Hey, demek istediğim birçok site ücretsiz ücretli uygulamalar paylaşıyor. Bu web sitelerinin çoğu, uygulamalarını en son sürüme güncellemez. Bu nedenle, ES File Explorer Pro uygulamasını tüm okuyucularımıza ücretsiz olarak sunmaya karar verdik.

Hepinizin bildiği gibi, ES File Explorer Premium APK, Android için çok eski bir uygulamadır. Standart bir dosya yöneticisi gibi çalışır. Dosya Yöneticisi, en önemli Android akıllı telefon uygulamalarından biridir. Tek bir uygulamada dosyaları kopyalayabilir ve kopyalayabilir, dosyaları ve görüntüleri taşıyabilir, kopyalayabilir, taşıyabilir ve düzenleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Her Android akıllı telefon, önceden yüklenmiş bir dosya yöneticisi uygulamasıyla birlikte gelir, ancak dosya ve klasörlerinizi beğeninize göre özelleştiremezsiniz. Bu nedenle çoğu Android kullanıcısı Google’da en iyi dosya yöneticisi uygulamasını bulur. Sen de onlardan biriysen merak etme. Bu yazıda en iyi dosya yöneticisi uygulaması olan ES File Manager Pro’yu bulacaksınız.ES File Explorer Pro APK’sını ücretsiz indirmek için doğrudan bağlantıyı kullanabilirsiniz,

ES File Manager Pro APK, en iyi ve en popüler Android dosya yönetimi uygulamalarından biridir. Metin, zip, pdf, jpeg vb. gibi her türlü dosya ve klasörü işleyebilir. Bu uygulama ile her türlü dosyayı yönetebilirsiniz. ES File Manager Pro uygulaması ayrıca birçok şaşırtıcı özellik sunar. Video, görüntü yakalama, HTML ve daha fazlası gibi birçok özelliği destekler. Bu yüzden Android için APK Dosya Yöneticisi’ni bulmak için çok fazla zaman kaybetmeyin. ES File Explorer v1.1.4 uygulamasının özelliklerine erişmek için indirme bağlantısını tıklamanız yeterlidir.

Uygulamalar için Google Play hakkında ek bilgiler:

Android Gerekli:

Android 4.0

Boyut:

6,97Mb

Kurulumlar:

1.000 – 5.000

Daha fazla tarafından derecelendirildi

5 yıl

ES Dosya Gezgini / Yönetici PRO Apk içerik derecelendirmesi 5 yıldan fazladır. Bu uygulama, bu uygulamayı kullanan 4410 kullanıcı tarafından 3,7 olarak derecelendirildi. Bu uygulama, oyun mağazasında ve dosya yöneticisi kategorisinde listelenmiştir. Şirket/geliştirici hakkında daha fazla bilgi edinmek için, onu geliştiren ES Global web sitesini ziyaret edin. ES File Explorer / Manager PRO Apk, Android 4.0 ve üstü cihazlarda indirilebilir ve yüklenebilir. Uygulamayı favori tarayıcınızı kullanarak indirin ve uygulamayı yüklemek için Yükle’ye tıklayın. Lütfen ES File Explorer / Manager PRO Apk apk Mirror’dan daha basit ve saf APK dosyaları ve daha hızlı indirme hızları sağladığımızı unutmayın. Bu APK uygulaması mağazadan 1.000 – 5.000 kez indirildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.