Euro Truck Simulator 2 Indir PC Için ETS 2 İndir

Indir
4.3/5 Votes: 3

Report this app

Description

Euro Truck Simulator 2 Bedava İndir (v1.37.1.0S ve

TÜM DLC’ler)

Euro Truck Simulator 2 Free Download PC Game doğrudan bağlantıya önceden kurulmuş. Euro Truck Simulator 2 12 Ekim 2012’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Etkileyici mesafelerde önemli kargolar sunan bir kamyon şoförü olan yolun kralı olarak Avrupa çapında seyahat edin! İngiltere, Belçika, Almanya, İtalya, Hollanda, Polonya ve çok daha fazlasından keşfedilecek düzinelerce şehirle, dayanıklılığınız, beceriniz ve hızınız sınırlarına kadar zorlanacak. Elit bir kamyon kuvvetinin parçası olmak için gerekenlere sahipseniz, direksiyonun arkasına geçin ve kanıtlayın! 60’tan fazla Avrupa şehrinde çok çeşitli yükleri taşıyın ve kendi kamyon filonuzu oluşturun, garaj satın alın, şoförler kiralayın, maksimum kar için şirketinizi yönetin.

Euro Truck Simulator 2 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.

 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.

 3. Euro Truck Simulator 2 indirmeyi tamamladıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Euro.Truck.Simulator.2.v1.37.1.0S.ALL.DLCs.zip dosyasına ayıkla” ya tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmalısınız, hangi alabilirsiniz  burada ).

 4. Euro Truck Simulator 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.

 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Euro Truck Simulator 2 Full Indir - Güncellendi 2022

Euro Truck Simulator 2 Bedava İndir

Doğrudan bağlantı ile Euro Truck Simulator 2 Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

daha fazla pencere için şimdi ziyaret edin Oyunlar ve yazılımlar:

EURO KAMYON SİMÜLATÖRÜ 2 (V1.37.1.0S & TÜM DLC’LER)

BOYUTU: 7.78 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows 7

 • İşlemci:  Çift çekirdekli CPU 2.4 GHz

 • Bellek:  4 GB RAM

 • Ekran  Kartı : GeForce GTS 450-class (Intel HD 4000)

 • Sabit Disk:  3 GB kullanılabilir alan

Euro Truck Simulator 2 Bedava İndir

 Etkileyici mesafelerde önemli yükler sunan bir kamyon şoförü olarak  Avrupa genelinde seyahat   edin Birleşik Krallık, Belçika, Almanya, İtalya, Hollanda , Polonya ve daha birçok ülkeden keşfedilecek düzinelerce şehir ile  dayanıklılığınız, beceriniz ve hızınız hepsi sınırlarına kadar zorlanacak. Elit bir kamyon gücünün parçası olmak için gerekenlere sahipseniz, direksiyonun arkasına geçin ve kanıtlayın Sanal kamyoncuların merkezi olan World of Trucks’taki çevrimiçi topluluğumuza katılarak Euro Truck Simulator 2’nin ek özelliklerinden yararlanın  Euro Truck Simulator 2 ve gelecekteki SCS Software’in kamyon  simülatörleri ile ilgilenen dünya çapında  . Euro Truck Simulator 2 Repack Oyunlar.

Euro Truck Simulator 2 için Yüklemeler

En iyi anları yakalamak ve  kamyonları seven binlerce kişiyle paylaşmak için oyun içi Fotoğraf Modunu kullanın  . En sevdiğiniz görüntüleri sık kullanılanlara ekleyin ve gelecekte istediğiniz zaman onlara dönün. Euro Truck Simulator 2 Bedava İndir PC Oyunu  Repack-Games.com . Ekran görüntülerini World of Trucks kullanan herkesle tartışın. Neredeyse her gün güncellenen Editor’s Pick’ta oyun yaratıcıları tarafından seçilen en iyi resimleri görün.  Bu listede kendi ekran görüntünüzü almaya çalışın  Euro Truck Simulator 2  Karayoluna Giden Yol Güncelleme v1.37.1.65 DLC dahil,

Euro Truck Simulator 2  , kamyon simülasyon oyunları türü için bir devrilme noktası oldu  . 2012 yılında piyasaya sürülen ve çok mütevazı bir PC konfigürasyonu gerektiren bu oyun popülerlik kazandı ve bu güne kadar popüler kalan başarılı bir franchise’ı sağlamlaştırdı. Orijinal sürümünde,  Euro Truck Simulator 2 İngiltere, Belçika, Almanya, İtalya, Hollanda, Polonya ve diğerleri dahil olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde serbest biçimli sürüşü destekledi. Diğer simülatör oyunları yarışa odaklanırken, bu franchise oyuncularından dikkatli sürücüler olma, dayanıklılık, beceri sahibi olma ve yüklerini binlerce mil gerçekçi yol ağına bağlı 60’tan fazla Avrupa şehrine teslim etmeyi istemekten ibaretti. ve her gerçek kamyon şoförünün uzun yolculuklarında deneyimlediği yüzlerce ünlü yapı ve simge yapıya sahiptir. Oyun  , Avrupa kıtasının dört köşesini ziyaret ederken gerçekçi sürüş deneyimini yeniden yaratmanıza olanak tanıyan hızlı ama güvenli sürüşü teşvik ediyor  .

Oyuncuların kamyonlarını sürekli olarak yükseltmeleri, kendi kargo taşımacılığı işlerini yürütmeleri ve araçlarının birçok yönünü özelleştirmeleri için gereken tek oyunculu zorlukların yanı sıra, bu oyun aynı zamanda Euro Truck Simulator’un gelişen çevrimiçi topluluğu “World of Trucks” a erişim sağlıyor  Konuşmalara katılabileceğiniz, Fotoğraf Modu kreasyonlarınızı paylaşabileceğiniz, ekran görüntülerini tartışabileceğiniz, avatarınızı ve plakalarınızı yönetebileceğiniz ve daha

pek çok şey yapabileceğiniz 2 oyuncu Baltık ülkeleri, Italia, Fransa ve diğerleri gibi yeni Avrupa bölgelerine.

Bu oyun 2012 yılında piyasaya sürülmesine rağmen, büyük kullanıcı tabanı hala Going East (2013), İskandinavya (2015), Viva la Fransa (2016), Italia (2016), Baltık Denizi’nin Ötesinde (2018) ve gelecekte daha fazla alacaksınız!

Ana Özellikler

 • 2008’den bu yana popüler Euro Truck Simulator’un devamı ve dünya çapında araç simülasyon türünü popülerleştiren bir oyun.

 • MAN, Scania, Renault tarafından üretilen lisanslı kamyonları ve Mercedes-Benz, Volvo, Iveco ve DAF gibi diğer markaların kurgusal versiyonlarını kullanın.

 • Binlerce kilometrelik gerçekçi yol ağlarıyla bağlantılı düzinelerce Avrupa şehrini seyahat edin ve  keşfedin .

 • Hızlı ve güvenli sürüşte ustalaşın. Hem yol kurallarına hem de teslimat sürelerine uyarak malları zamanında teslim edin.

 • Kendinizi deneyimli bir kamyon şoförünün yaşam tarzına bırakın.

 • Kamyonunuzu özelleştirin, yolculuklarınız boyunca birçok kargo türünü taşımayı öğrenin, yer işaretlerini ve ünlü yapıları görüntüleyin.

 •  Şu anda sürmekte olduğunuz ülkelerden gerçek Avrupa internet radyosunu yayınlayan yenilikçi radyo sistemine tam erişim  .

 • Hem yeni ülkeleri tanıtan genişletmeler hem de kamyonların ayrıntılı özelleştirilmesi için aksesuar paketleri de dahil olmak üzere uzun vadeli DLC desteği.

 • Modern Windows işletim sisteminde kullanım için optimize edilmiştir (XP, 7, Vista, 8 ve 10)

 • Mütevazı sistem gereksinimleri.

Sistem Gereksinimleri

MINIMUM:

 • İşletim Sistemi: Windows 7

 • İşlemci: Çift çekirdekli CPU 2.4 GHz

 • Bellek: 4 GB RAM

 • Ekran Kartı: GeForce GTS 450-class (Intel HD 4000)

 • Sabit Disk: 3 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10 64-bit

 • İşlemci: Dört çekirdekli CPU 3.0 GHz

 • Bellek: 6 GB RAM

 • Ekran Kartı: GeForce GTX 760-class (2 GB)

 • Sabit Disk: 3 GB kullanılabilir alan

Euro Truck Simulator 2

Büyük bir araba sürmek kolay değil, ama eğlenceli. Bu oyunda büyük bir kamyon var ve Avrupa’da farklı mal teslim gerekir. Sadece bir parça oyunu değil, aynı zamanda size iş becerileri veren bir oyun arıyorsanız ETS en iyi alternatiftir. Bu size bu oyunda beklediğimden bir gece vermek için bir demo sürümü ile kullanışlı bir uygulamadır. Bu eşit ölçüde acemiler ve uzmanlar dahil herkes için ideal basit bir uygulamadır.

Oyunun yönetiminin eğlenmek ve eğlenmesine yardımcı olan grafik dokunuşuyla tüm kontrollere sahip olacaksınız. İki modda ritim ve site modu gelir. Her biri, her türlü kontrol için canlı bir simülasyonla birlikte gelir. Yol gezilerinin hızını kontrol etmek istiyorsanız, bu en iyi uygulamadır.

Bir girişimci olarak, kıvrım uçuşunu seçip inşa etme ve kıtanın çeşitli bölgelerinde teslimat yapma şansınız olacak. Bu, Avrupa’yı bir kıta olarak kullanan ve Avrupa’daki olmanın gerçek zamanlı hissine sahip olmanız için tüm otoyolları kullanan bir araçtır. Aynı zamanda, kamyon teşebbüsünüzü buna yardımcı olan çok seviyeli bir oyun olduğu gerçeğiyle geliştirebileceksiniz.

İlgili indirme  18 Wheels of Steel: American Long Haul

Sürücü kategorisinin bir parçasıdır ve Windows 32 bit ve 64 bit platform için shareware olarak lisanslanmıştır ve deneme süresi sona erene kadar ücretsiz deneme olarak kullanılabilir. Euro Truck Simulator 2 demosu, tüm yazılım kullanıcıları için tam sürümle karşılaştırıldığında potansiyel kısıtlamalarla ücretsiz olarak indirilebilir.

CS GO Indir

Counter Strike 1.8 Indir

Internet Cafe Simulator Indir

Hearts of Iron 4 Indir

PES 2019 Indir

Call of Duty Modern Warfare Indir

Mafia 2 Digital Deluxe Edition Ücretsiz İndir

Half Life Indir

Outlast Indir

CS 1.6 Indir

Gta Vice City Indir 

PES Pro Evolution Soccer 2013 İndir

Sağlam Indir

GTA 5 Indir

AnyDesk Indir 

Need For Speed Underground İndir

VLC Player Indir

Zona Indir 

Virüs Programı Indir 

Leave a Reply

Your email address will not be published.