Europa Universalis 4 Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Europa Universalis 4 Indir - Güncellendi 2022

Europa Universalis 4  – küresel tarihsel stratejiye bir ek olan Europa Universalis 4, oyuncuları İber Yarımadası ülkelerine gönderecek. Golden Century, ana oyunun grafik bileşenini geliştirecek ve bir dizi yararlı özellik getirecektir. Örneğin, ulusal azınlıkları ülkenizden ihraç edebilir, onlarla kolonilerin boyutunu genişletebilir ve metropolün kendisinde istikrarı güçlendirebilir veya isyan riskini azaltmak için dini emirler oluşturabilirsiniz.

Stratejik oyunlar, özellikle tarihsel bir şekilde – eğlence herkes için değil, herkes için uzaktır. Bunu fark eden, bu nişteki benzeri görülmemiş kreasyonları ile ünlü Paradox Interactive ekibi, serinin eski cazibesini kaybetmemesi ve dönüşmemesi koşuluyla Europa Universalis 4 oyununu mümkün olduğunca basitleştirmeye çalıştı. rahat bir parçası. Satış noktasında, geliştiriciler türden uzak oyuncuları bile anlamak için inşa edilmiş bir proje aldılar.

Europa Universalis IV’teki arayüz dikkat ettiğiniz ilk şeydir. Serinin öncüllerinden farklı olarak, şirketin diğer oyunlarından da farklı olarak, oyun sürecinin menüsü daha az kafa karıştırıcı ve daha basit görünmeye başladı. Tek oyunculu bir kampanyanın başlangıcında size eşlik edecek ipuçları hemen dikkatinizi çeker. Kelimenin tam anlamıyla her eyleminiz bir açılır pencere ve ışıklı düğmelerle yorumlanacaktır. Bu çözüm, deneyimsiz oynatıcıyı başlangıçta kritik hatalardan korumanızı sağlar. Dahası, bu kadar basit bir şekilde, mütevazi eğitim ve stratejik temellerin tekrarı gerçekleşir.

15. yüzyılın ortasından 19. yüzyılın başlarına kadar olan dönem olayların geliştiği zaman olarak seçildi. Bu dönemde oyuncu, saltanatının başladığı yılı seçmekte özgürdür. Kullanıcıya, oynamaya karar verdiği ülke çerçevesinde yaratılmış bir imparatorluk koyması için belirli bir süre verilecektir. Burada bir devlet seçmenin o kadar kolay olmayacağını hemen belirtmek gerekir, çünkü oyun bir oyuncuya Maya kabileleri de dahil olmak üzere çok sayıda ulus sunuyor.

Europa Universalis 4 torrent bilgisayarını ücretsiz indirin. Europa Universalis 4 torrent indir – Razrabdotana stüdyo Paradox Interactive olan gerçek zamanlı strateji oyunu. Keşiflerin en iyi çağındaki oyuncu Avrupa’yı 1492’den 1792’ye isyan etmeden önce. Göreviniz seçilen eyaletlerden birini kontrol etmektir. Tüm yönleri yönetin: ülkenin siyasi hayatı, komşularıyla ticaret yolları, iş ve diplomatik görüşmeler oluşturun. Devleti geliştirecek ve onu dünya hakimiyetine götüreceksiniz! Bu, oyunların üçüncü ekidir, zaten çok fazla zaman çizelgelerin üstünde yer almaktadır.

Europa Universalis 4, medeniyeti dünya hakimiyetine getirebileceğiniz bir stratejidir. Komşularıyla ticareti yapılan herkesin kitlesel açılışı olduğu kesinlikle tüm Avrupa ülkelerine sahip olacaksınız ve hiçbir şey karar vermeyen biri kabul etmezse orduyu yöneteceksiniz.
Ulusların Zenginliği, önemli bir dünya ticareti olma fırsatı gibi oyun özelliklerine ekleyebilecektir. Örneğin, her durumda, rakipleri için ekonomik kriz yapabilir, çeşitli korsan insanları kiralayabilir ve basit bir liman yapabilirsiniz – toplamda sermaye
Ticaret. Daha önce de belirtildiği gibi, her şey sizin elinizde – sadece harekete geçmeye başlamak ve hala katlanmış silahlarla oturmamak için, çünkü her şey sizin ve ülkenin eylemleri sayesinde yapılır, çünkü Üye Devletlerle birlikte geliştirilecektir.

SISTEM GEREKSINIMLERI

MİNİMUM:

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8
İşlemci: Intel® Pentium® IV 2.4 GHz eller AMD 3500+
Bellek: 4 GB RAM
Grafikler: NVIDIA® GeForce 8800 veya ATI Radeon® X1900, 512mb video belleği gerekir
DirectX®: 9.0c
Sabit Sürücü: 6 TR HD alanı
Ses: Doğrudan X uyumlu ses kartı
Diğer Gereksinimler: Geniş bant İnternet bağlantısı
Ek: Denetleyici desteği: 3 düğmeli fare, klavye ve hoparlörler. Çok oyunculu için İnternet Bağlantısı veya LAN

ÖNERİLEN:

İşletim Sistemi: / Windows 7 / Windows 8
İşlemci: Intel® Pentium® IV 2.4 GHz veya AMD 3500+
Bellek: 8 GB RAM
Grafikler: NVIDIA® GeForce 8800 veya ATI Radeon® X1900, 1024mb video belleği önerilir
DirectX®: 9.0c
Sabit Sürücü: 6 GB HD alanı
Ses: Doğrudan X uyumlu ses kartı
Diğer Gereksinimler: Geniş bant İnternet bağlantısı
Ek: Denetleyici desteği: 3 düğmeli fare, klavye ve hoparlörler. Çok oyunculu için İnternet Bağlantısı veya LAN

OYUN NASIL KURULUR

  1. Tam oyunu  torrent üzerinden indirin .
  2. Tam ISO-imaj oyununu « UltraISO » ile monte edin .
  3. Oyunu PC’nize yükleyin,% 100 kurulum için bekleyin.
  4. V1.28.3 / v1.29.0 / v1.29.3 Güncellemesini oyun klasörüne indirin ve yükleyin.
  5. « CODEX » klasörünün tüm dosyalarını oyun klasörüne kopyalayın.
  6. Windows güvenlik duvarındaki oyun klasörünü kilitleyin.
  7. Oyna!

Red Alert 3 Indir

Spintires Mudrunner Indir

Far Cry New Dawn Indir

Batman Arkham Origins Indir 

Garry’s Mod Torrent Indir

Prototype 2 Indir

NBA 2k17 Indir

Fallout New Vegas Indir

WWE 2k15 Indir 

Vampyr Indir

Flatout 2 Indir

House Flipper Indir

Sniper Ghost Warrior 2 Indir

Spin Tires Indir

American Truck Simulator Indir 

Grid 2 Indir

Total War Warhammer 2 Indir

Dead Island Indir

Mirror’s Edge Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published.