Report this app

Description

Excel Indir - Güncellendi 2022

Microsoft Excel  , dünyanın en ünlü ve yaygın olarak kullanılan  elektronik tablo düzenleme uygulamasıdır . Başlangıçta Microsoft tarafından 1987 yılında geliştirilen bu yazılım, e – tablo düzenleme , grafik araçlarının kullanımı, pivot tablolar, makro programlama ve çok daha fazlası için çok sayıda özellik kazandı  . Bugün Windows, MacOS, Android ve iOS dahil tüm modern platformlarda mevcut olan bu uygulama bugün her gün yüz milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. 1990’dan bu yana  Microsoft Excel  , modern ortak çalışma ortamlarında ihtiyaç duyulan tüm kullanım senaryolarını kapsayan bir dizi belge, sunum ve e-posta düzenleme uygulaması olan Microsoft Office’in bir parçası olarak bulunabilir  .

MS Excel gibi güçlü, çok yönlü, her yerde ve tür tanımlayan yazılımları hızlı bir şekilde gözden geçirmek çok zordur  . Elektronik tablo oluşturma ve analizi için altın standart olarak kabul edilen  MS Excel  , bugüne kadar MS Excel , ilk e-tablo kullanıcılarından analitik ilgilenen en büyük şirketlere kadar herkesin ihtiyaçlarını karşılayan geniş araç yelpazesi ve güçlü gelişmiş özellikleri ile tüm rekabeti geride bırakıyor. ve entegre tahmin fonksiyonları. Çok yönlülüğü, bunlarla sınırlı olmamak üzere, belge oluşturma, bütçeleme, kişisel finans, vergi kaydı yönetimi dahil olmak üzere sayısız görevi yönetmek için iş akışlarına zahmetsiz entegrasyon sağlar , küçük işletme doküman yönetimi, öğrenci / araştırma analizi ve devlet kurumlarının, kar amacı gütmeyen kuruluşların ve gezegendeki en büyük şirketlerin kapsamlı ihtiyaçları.

Araçlar ve hizmetler ile ağzına kadar dolu olsa da, MSExcel’in kullanıcı arayüzü   her zamanki gibi sezgiseldir, pencerenin üstündeki sekmeli araç çubukları, sağ tıklama hücre menüleri ve ana ayar penceresindeki güçlü yapılandırma araçları. Uzun süreli kullanıcılar, uygulamanın en son sürümüne uyum sağlamada sorun yaşamayacaklar, sadece Office 365 çevrimiçi paketine yeni tanıtılan entegrasyona zahmetsiz çevrimiçi işbirliği ve belge paylaşımına alışmaya gerçekten ihtiyaç duyuyorlar.

Özellikler ve Öne Çıkanlar

 • Zahmetsiz E-tablo oluşturma – Kişisel veya okul belgelerinden hükümet veritabanlarına kadar her boyutta e-tabloyu yönetin.

 • Kapsamlı araç seti – Gelişmiş formüller, pivot tablolar, arama formülleri, grafikler, verileri sıralama ve filtreleme, koşullu biçimlendirme, yapısal referanslar, veri gezgini, veri analizi, VBA, makrolar, otomasyon ve daha fazla.

 • Analytics – Yerleşik analiz araçlarından değerli bilgiler edinin.

 • Denetim İzi – Entegre Gözden Geçirme ve Değişiklikleri İzle araçlarını kullanarak denetim dosyalarındaki değişiklikleri izleyin.

 • Gelişmiş hesaplamalar – Finansal ve veri analizlerini tamamen yeni bir seviyeye taşıyın.

 • Grafik Oluşturma – Office paketindeki diğer uygulamalara aktarılabilen çok çeşitli grafiklerle verileri görselleştirin.

 • Çok kullanıcılı işbirliği – Office 365 entegrasyonu, tüm Excel kullanıcılarının belgelerini kolayca paylaşmalarını ve işbirliği yapmalarını sağlar.

 • Şablonlar – Güçlü ve özelleştirilebilir şablon teklifiyle belge oluşturmayı basitleştirin.

Sektör lideri elektronik tablo yazılımı

Elektronik tablo programı, bilgisayarınızda olması gereken temel uygulamalardan biridir. Elektronik tablo uygulamalarından bahsettiğinizde aklınıza ilk gelen şey  Microsoft Excel’dir . 30 yılı aşkın bir  süredir,  bu ofis paketi yazılım geliştirme devi Microsoft’tan,   bir e-tablo uygulamasının olması gereken standart için standart oluşturuyor.

Daha akıllı çalışma kitapları

Bugün başka birçok elektronik tablo uygulaması olabilir, ancak güç ve özellikler açısından,  benzer bir uygulama Microsoft Excel’e yaklaşmadı. Uygulama her şeye sahip gibi görünse de, elektronik tablo juggernaut  , daha akıllı bir çalışma kitabı aldığınızdan emin olmak için  ayrıntılandırmalar eklemeye devam ediyor  .

Kullanıcıların Microsoft Excel uygulamasıyla ilgili sevdikleri bir şey  , verilerini içgörülere dönüştürmesidir . Zeka ile geliştirilen uygulama, verilerinizin desenlerini öğrenir ve kullanıcıları daha fazla zaman kazanmak için düzenler. Önceden ayarlanmış şablonlarla bile gelir  , bu yüzden sadece sayılarınızı girmeniz ve gerisini Excel’in yapmasına izin vermeniz gerekir. Yine de, kendiniz de oluşturabilir ve  sıfırdan komutlar ve hesaplamalar yapabilirsiniz  .

Microsoft Excel ayrıca verilerinizi ilgi çekici şekillerde sunmanıza yardımcı olan yeni grafikler ve grafikler ekledi  . Bu işlev, sizin ve diğer kullanıcıların girdiğiniz verileri daha iyi anlamanız için biçimlendirme, mini grafikler ve tablo seçenekleriyle birlikte gelir. Microsoft Excel, eğilimleri tahmin etmek için tek bir tıklamayla  bir tahmin  bile oluşturabilir  .

Düzenli ve özelleştirilebilir arayüz

Geçmişte Microsoft  , Word ve PowerPoint dahil olmak üzere programları için şerit arabirimini kullandığını duyurdu  . İlk başta tartışmalı olmasına rağmen, hiçbir zaman ofis takımlarında dolaşmanın doğal bir yolu haline geldi. Microsoft yıllar geçtikçe programların arayüzünü mümkün olduğunca düzenli  hale getirmek için geliştirdi  . Ancak bu, yeni başlayanların Excel’i tetikleyebileceği ve anında kullanımına hakim olabileceği anlamına gelmez. Acemi kullanıcıların her özelliğin nasıl çalıştığını anlamak için uygulama ile biraz zaman geçirmesi gerekecektir.

Microsoft Excel uygulamasının en son sürümlerinden biri, kullanıcıların  seçenekler ve menüler labirentine gitmeye gerek kalmadan aradıkları işlevi bulmalarına yardımcı olmak için iyi bir iş çıkaran “ Bana ne yapmak istediğinizi söyleyin ” kutusudur  . Yıllar boyunca sürekli Excel ile çalışanlar için yararlı bir yardımcı olabilecek bir formül oluşturucu  da vardır  .

Ancak kullanıcıların, özellikle Excel uzmanlarının, uygulama hakkında en çok takdir edeceği şey, özel bir sekme oluşturmanıza  ve   ona komut atamanıza izin vermesidir  . Excel ile çalışırken her zaman kullandığınız bir dizi komutunuz varsa, bu yardımcı olur. Bununla, ihtiyacınız olan tüm işlevleri tek bir sekmede elde edebilirsiniz.

Birlikte daha iyi çalışın

Microsoft Excel yıllardır sadece masaüstü bilgisayarlar için bir uygulama olmuştur. Uygulama  bir PC veya Mac’e yüklenir  ve  Windows ve macO’larla iyi çalışır . Ancak, son yıllarda Microsoft bu uygulamayı mobil cihazlarınızda bile kullanılabilir hale getirdi. Bu, bir dizüstü bilgisayara veya bilgisayara erişiminiz olmasa bile herhangi bir e-tabloya erişmenizi  sağlar  .

Daha fazla kolaylık için Microsoft Excel  , işi daha hızlı halletmenize yardımcı olmak için gerçek zamanlı işbirliğini de  destekler . Artık yapabilirsiniz  paylaşan  diğer kullanıcılarla üzerinde çalışıyoruz tablo dosyasını ve onları ya görünümünde veya düzenleme onları bekleyin. Microsoft Excel, birlikte yazma yoluyla diğer kullanıcılarla işbirliği yapmanıza da olanak tanır  . Bununla birlikte, siz ve birlikte yazdığınız kullanıcılar aynı dosya üzerinde aynı anda çalışabilirsiniz. Uygulama, renkli hücreleri kullanarak her bir kullanıcının e-tabloya tam olarak ne yaptığını gösterecektir  . Bu şekilde,  dosyada yapılan tüm değişiklikleri izleyebilirsiniz  .

Sizin için çalışma kitabı

Sonuç olarak, Microsoft Excel,  tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek güçlü bir  elektronik tablo programıdır. Bu uygulama, sayısal verileri kaydetmek, düzenlemek ve saklamak için gereken tüm işlevlere sahiptir. Hatta tercihinize göre özelleştirilebilir. Taleplerinizi karşılayabilecek bir verimlilik uygulaması arıyorsanız  , bu sizin için bir yazılımdır.

Yazarın yorumu

Artıları

 • Düzgün arayüz

 • Kapsamlı fonksiyonlar seti

 • Özelleştirilebilir şeritler

 • Hızlı analiz, verilerinizi sunmanın daha iyi yollarını önerir

EKSİLERİ

 • Uygulama çok fazla depolama alanı kaplıyo

Photoscape Indir

Directx Indir 

Combofix Indir

Video Indir

GOM Player Indir

Utorrent Indir

Youtube Video Indir

Internet Download Manager Indir

IDM Indir 

Word Indir 

Microsoft Office Indir

Tencent Gaming Buddy Indir

Teamviewer Indir

IFS Indir

PUBG Mobile on PC With Bluestacks Indir

Movie Maker Indir

Photoshop Indir

iTunes Indir

Nero Indir

Download links

Indir

How to install Excel Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Excel Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.