Report this app

Description

AÇIKLAMA FACEAPP PRO

Büyüdüğünüzde neye benzeyeceğinizi hiç merak ettiniz mi? Kendinizi daha yaşlı veya daha genç göstermek veya cinsiyetinizi veya tarzınızı değiştirmek için Android için FaceApp PRO APK’yi şimdi indirin. Yüz değiştirici uygulaması, inanılmaz derecede  ikna edici görünen tonlarca inanılmaz özelliğe sahiptir  .

FaceApp ilk başlatıldığında bir sansasyondu ve o zamandan beri Google Play Store’da 100 milyondan fazla indirme topladı. FaceApp PRO mod APK, uygulamanın tüm premium özelliklerini ücretsiz kullanmanıza izin veren tamamen kilidi açılmış sürümüdür.

Faceapp Apk' Son Sürümünü Indirin

Görünüşünü değiştir

FaceApp PRO APK çok eğlencelidir. Birçok şey için kullanabilirsiniz – yüz düzenleme, özçekimler, arka plan düzenleme ve çok daha fazlası. Uygulama, sizi gerçekte olduğunuzdan daha yaşlı gösterme yeteneği açısından en popüler olanıdır. Başlangıçta onu bu kadar popüler yapan şey buydu – insanlar çok daha yaşlı görünerek kendi resimlerini paylaşıyorlardı ve bu kısa sürede çok dikkat çekti.

İnsanların bu fotoğrafları paylaştığını görmek çok yaygın olmasa da, FaceApp PRO APK’deki bu özelliklerle oynamak hala çok eğlenceli. Bu uygulamadaki harika özelliklerden bazılarına daha yakından bakalım.

Yaşını değiştir

Herkes kendini daha yaşlı gösterme yeteneğini bilir, ama sen kendini daha genç gösterebilirsin  . Bu neredeyse yaşlanma özelliği kadar eğlencelidir ve eğer yaşlı biriyseniz kesinlikle çok eğlencelidir. Hâlâ aldın ????

Cinsiyetinizi değiştirin

Karşı cinsten doğsan nasıl görüneceğini hiç merak ettin mi? Şimdi, bulabilirsin. FaceApp PRO APK, cinsiyetinizi şaşırtıcı derecede ikna edici sonuçlarla değiştirmenize olanak tanır. Dalış yapın ve işler tersine döndüğünde nasıl görüneceğinizi öğrenin – görmek çok eğlenceli.

Tarzınızı değiştirin

Dolgun bir sakalla nasıl görünürdünüz? Veya farklı bir saç modeli? Saçınızı değiştirmek uzun bir süreçtir ve eğer iyi görünmüyorsa, uzun bir süre ona takılı kalırsınız. Bu komik uygulama ile farklı saçlarla nasıl görüneceğinizi görün. Sakal alın, keçi sakalı alın, patlayın. Vahşileş.

Kendinizi ateşli AF yapın

FaceApp PRO APK,  kelimenin tam anlamıyla sizi gerçekten ateşli gösteren özel bir  Hot özelliğine sahiptir. Daha iyi bir cildiniz ve çarpıcı bir çene hattınız – artı inanılmaz derecede simetriniz olsaydı, o zaman böyle görünebilirdiniz! Deneyin ve kendinizi şaşırtın.

Arka plan düzenleyici

Yüzünüzün yanı sıra, farklı bir şehirdeymişsiniz gibi görünmesi için fotoğraflarınızın arka planını da değiştirebilir veya sadece birkaç harika efekt ekleyerek portrelerinizin öne çıkmasını sağlayabilirsiniz. Kendinize ait harika bir fotoğrafınız varsa ve bunu bir profil resmi olarak – hatta CV’nizde kullanmak istiyorsanız – o zaman net bir arka plana sahip olmak aslında büyük bir fark yaratır. Denemek.

Selfie kamerası

Yüzünüzdeki tüm odaklanma göz önüne alındığında, FaceApp PRO APK’nın bir selfie kamerası da içereceği mantıklı, değil mi? Tabii ki öyle. Kusursuz özçekimler çekmenin ve daha sonra bunları düzenlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Çekim yapabileceğiniz tonlarca farklı selfie modu vardır, böylece en etkileyici özçekimleri çekebilir ve her seferinde harika görünebilirsiniz.

FaceApp PRO APK İndir – Tam sürüm ücretsiz

Yüzünüzü düzenleyerek biraz eğlenmeye başlamaya hazır mısınız? Yoksa her seferinde mükemmel özçekimler mi çekmek istiyorsunuz? Önünüze çıkan her ne ise, Android için FaceApp PRO APK tam sürümünü şimdi tamamen ücretsiz indirin ve şimdi bu popüler uygulamanın tüm özelliklerinin keyfini çıkarın. İyi eğlenceler!

Cinsiyeti değiştirin, saç stilini özelleştirin ve diğer birçok değişiklik

Bu uygulamayı aynı kategorideki diğer tüm ürünlerden daha eğlenceli kılan da budur. Yani bu özellikleri etkinleştirdiğinizde telefonunuzla çektiğiniz fotoğraflar orijinalinden tamamen farklı hale gelecektir. Seni daha güzel yapmaz ama bol kahkaha yaratır. Kullanıcılar, inanılmaz şeylerin yanı sıra, gerçek hayatta başaramayacağınız şeyleri de deneyimleyebilirler.

– Hiç başka bir cinsiyetle kendin olmayı düşündün mü? Güçlü bir adam, akıllı telefon kamerasıyla kız olur. Ya da prenses gibi sevimli bir görüntünün peşine düşen bir kızın Viking sakalı var. Biseksüel veya eşcinsel bir kişi değilseniz, bu deneyimler gerçekten elde edilemez. Sadece biraz tecrübe etmek veya aileniz ve arkadaşlarınızla eğlenceli bir oyun haline gelmek istiyorum.

– Cinsiyet takası çalışmasına benzer şekilde, kullanılan yaşları değiştirmek karmaşık bir araçtır. 30 yıl veya daha uzun bir süre içinde gelecekteki sürümünüz olabilirsiniz. Bu, her zaman deneyimlemek, daha özgün bir benlik olmak ve daha fazla insan tarafından güvenilmek istediğiniz şeydir. Ya da bazen gençliğinizden pişman oluyorsunuz; son on yılda kendinizi de ziyaret edebilirsiniz.

– Buna ek olarak, birçok deneysel değişiklik vardır, bu da kullanıcılara bunun birçok farklı hayat yaşamalarını sağlayan bir araç olduğunu hissettirir. Örneğin, AI mevcut duruma uyacak şekilde özelleştirilerek, vücut şekilleri ve görüntünün gerçekliğini etkileyen diğer ayrıntılarla sizin için çeşitli pozisyonlarda dövme yapabilir. Hitman, Heisenberg filtreleri ve diğer birçok akıllara durgunluk veren dönüşümler her zaman uygulamada mevcut olacak, böylece farklı insanlara dönüşebilir, bazen idolünüz haline gelebilirsiniz.

Parlak bir yüz – binlerce resim

Gösterim filtreleri, muhtemelen bu uygulamayı ilk kullanmaya başladığınızda fark edilecek ilk araç olacaktır. Bu, kullanmaya başladığınızda, bu özelliğin görüntünün yapısının yanı sıra yüzünüzün yapısını hızla inceleyeceği ve FaceApp AI’nın sizi sürümün mükemmel sürümüne dönüştüren bir araç olduğu anlamına gelir. Sayın. Akıllı telefonunuzda bir Hollywood yıldızına dönüşebileceğiniz zaman abartılı değil. Saç modeli ve saç rengi gibi basit şeyler, daha sonra uygulama, güzel bir yüz oluşturmak için temel unsurları düzenlemenize yardımcı olduğunda özelleştirebilirsiniz. Bundan sonra, işler biraz makyaj gibi gelişir veya duruma göre fotoğraftaki zamanı değiştirir. Özellikle kızlar için daha parlak olması için yüzünüze en parlak gülüşler eklenecektir. Bu özellik kullanışlıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.