Report this app

Description

Facebook Lite Indir - Güncellendi 2022

Facebook Lite oynamaya olan tüm tutkunuzla birlikte, ellerinizin telefonunuzun küçük bir ekranıyla sınırlı kalmaması gerekiyor. Bir profesyonel gibi oynayın ve klavye ve fare ile oyununuzun tam kontrolünü elinize alın. MEmu size beklediğiniz her şeyi sunar. PC’de Facebook Lite’ı indirin ve oynayın. İstediğiniz kadar oynayın, pil sınırlaması, mobil veri ve rahatsız edici aramalar yok. Yepyeni MEmu 7, PC’de Facebook Lite oynamanın en iyi seçimidir. Uzmanlığımızla hazırlanan seçkin önceden ayarlanmış anahtar eşleme sistemi, Facebook Lite’ı gerçek bir PC oyunu haline getiriyor. Absorpsiyonumuzla kodlanan çoklu örnek yöneticisi, aynı cihazda 2 veya daha fazla hesap oynamayı mümkün kılar. Ve en önemlisi, özel emülasyon motorumuz PC’nizin tüm potansiyelini açığa çıkarabilir ve her şeyi sorunsuz hale getirebilir. Sadece nasıl oynadığınızı önemsemiyoruz,

Facebook, sosyal etkileşimler için ortak bir platform haline geldi. Dünyada bu iletişim ve eğlence ortamını kullanmayan sıfır veya çok az insan var. Bu not üzerine Facebook, Facebook’un 2G koşullarında bile kullanılabileceği daha hafif bir Facebook sürümü geliştirdi.

Facebook Lite  , normal Facebook uygulamasının daha hafif sürümüdür. Bu, cihazınız daha zayıf bir işlemciye sahip düşük bir RAM olsa bile, bu uygulamayı yine de kendi yararınıza kullanabileceğiniz anlamına gelir. Facebook Lite şu anda PC indirme sürümü için mevcut değil.

Ancak, PC için Facebook Lite uygulamasını indirmenin bir yolunu arıyorsanız doğru yerdesiniz. Burada, bu uygulamayı ve onu PC’nize nasıl indirebileceğinizi daha fazla tartışacağız.

Birden Facebook sessizce yalnızca Android için başka bir Facebook uygulaması gönderdi. Aşırı enerjilenmeden önce, uygulamanın şu anda sadece 8 ülkede (ücretsiz) sunulduğunu söylemeliyiz. Bu ulusların da benzer şekilde sahip olduğu şey, cep telefonu açısından gelişmekte olan pazarlar oldukları iddia edilmesidir.

Alışılmış Facebook uygulamasıyla mücadele eden tüm bireyler için mutlu bir haber. Facebook, uzun menzilli kişilerarası iletişim sitesini herhangi bir düşük uç cihazdan kullanmak için başka bir uygulama sunmuştu. Techcrunch’ın raporlarına göre, bu hafif ağırlık uygulaması, Facebook tarafından 2011’in merkezinde edinilmiş bir uygulama olan Snaptu’ya dayanıyor. Uygulamanın, düşük üretici unsurlara sahip cihazlarda kolayca çalışmasına izin veriyor. Çok küçük olmasına rağmen, bu uygulama Facebook sayfaları, Facebook toplantıları, ziyaretler, beğeniler, statüler vb. Gibi temel kapasitelerin büyük bir bölümünü kapsayabilir. Facebook lite’nin uyarı bileşeni de aynı şekilde müşterilerin dikkatini çekiyor.

Eşlik eden ülkelerden birinde yaşama ihtimaliniz varsa: Bangladeş, Nepal, Nijerya, Güney Afrika, Sudan, Sri Lanka, Vietnam veya Zimbabve Play Store’a gidebilir ve şu anda indirebilirsiniz. Değilse, Facebook’un ideal olarak dünyanın her yerinden erişilebilir olmasını sağlayana kadar beklemelisiniz. Üçüncü bir seçenek, onu alternatif bir kaynaktan dışarıya ve dışarıya yüklemektir.

Yapmadan önce biraz daha keşfetme konusunda hevesli olma şansınız varsa, incelemeye devam edin.

FACEBOOK LITE WINDOWS VE MAC PC’DE NASIL KULLANILIR?

Yukarıda tartıştığım gibi, bu uygulamanın PC için mevcut resmi bir uygulaması yoktur.

Bu yüzden bu uygulamayı bilgisayarımızda kullanmak için bir Android veya iOS emülatörü kullanmalıyız.

 • Öncelikle, aşağıdaki Facebook lite dosyasını bilgisayarınıza indirin ve herhangi bir klasöre çıkartın.
 • Şimdi bir sonraki adımda bluestacks yükleyicisine tıklayın ve bu uygulamayı bilgisayarınıza yükleyin.
 • Bilgisayarınıza yüklendikten sonra üzerine tıklayın ve bilgisayarınızda açın. Biraz zaman alacak.
 • Şimdi oyun mağazasına tıklayın ve arama çubuğunda Facebook lite uygulamasını arayın.
 • Bir sonraki adımda yüklemeye tıklayın, ancak bu uygulamayı bilgisayarınıza otomatik olarak yükleyecektir.
 • Şimdi uygulamayı açın ve kullanmak istediğiniz Facebook hesabınızla giriş yapın.

Ve şimdi bu uygulama ile PC’nizde Facebook lite’ı kullanabilirsiniz. İşte PC’de nasıl göründüğünün bir ekran görüntüsü.

PC’YE FACEBOOK LITE APK NASIL KURULUR?

Şimdi, oyun mağazasını açarken herhangi bir hata alıyorsanız veya uygulamayı oyun mağazasından indiremiyorsanız, aşağıdaki işlemi izleyin.

 • İlk önce, android emülatörünüzü (burada bluestacks) PC’nizde açın.
 • Şimdi bu üç düğmeyi tıklayın ve o uygulamadan apk seç seçeneğine tıklayın.
 • Bir sonraki adımda apk dosyasını seçin, aç düğmesine tıklayın ve bu uygulamayı otomatik olarak yükleyecektir.
 • Gösterge tablosunda simgeyi görebilirsiniz, bu yüzden o simgeye tıklayın ve uygulamanız başlayacaktır.

Aşağıda Facebook lite uygulamasının bazı en iyi özelliklerini tartıştım, bu yüzden onu okumalısınız.

BU UYGULAMANIN BAZI EN İYI ÖZELLIKLERI

Bilgisayarda Facebook lite’nin pek çok özelliği var. Burada birkaçını tartıştım.

 • Bu uygulama hakkında en sevdiğim ilk şey, bu çok hafif ve bu uygulamanın boyutu, yüklendikten sonra yaklaşık 2MB civarında.
 • Bu uygulamayı ne kadar ramınız olursa olsun herhangi bir cep telefonunda kullanabilirsiniz.
 • Neredeyse ana Facebook uygulamasına benziyor, böylece ana uygulamayı kullanıyormuşsunuz gibi hissediyorsunuz.
 • Bu uygulamada, Facebook uygulamasının tüm özelliklerini ancak animasyon olmadan alacaksınız.
 • Yüksek bir onay sistemine sahip olmayan kullanıcılar için çok kullanışlıdır. Çok sorunsuz kullanabilirler.

SONUÇ

Artık herhangi biriniz kurulum sırasında veya PC’de Facebook lite kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, yorum kutusunda bana bildirin. Sorununuzu çözmenize ve bu gönderideki çözümü güncellemenize meydan okurcasına yardımcı olacağım. Son olarak, bu makaleyi beğendiyseniz, sosyal medyada ve WhatsApp grubunuzda paylaşmayı unutmayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.