Far Cry 3 Blood Dragon Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 2

Report this app

Description

Far Cry 3 Blood Dragon Indir - Güncellendi 2022

Bildiğiniz gibi, Ubisoft 30. yılını kutluyor ve bunu her ay ücretsiz oyunlar vererek yapıyorlar.

Bu ay Far Cry 3: Blood Dragon’un PC kitlelerine gönderilme sırası 9 Kasım’da indirilebilecek. Bu, bize seksenli aksiyon hareketlerini ve yıldız Yabancılar ve Terminatör aktör Michael Biehn esprili kahramanı olarak.

O zamana kadar, Beyond Good and Evil hala Ubisoft Club aracılığıyla  sunuluyor , bu yüzden daha önce yapmadıysanız, Blood Dragon’un yerini almadan önce indirin.

Oyunu oynamak istiyorsanız, ancak bir oyun PC’niz yoksa, oyun şu anda Xbox One’da Games with Gold ile de ücretsizdir. Bu en iyi Far Cry genişletmesi mi?

“Bu ay size Far Cry 3: Kick-Ass Cyber ​​Shooter Blood Dragon’u sunuyoruz  ” diyor Ubisoft. “80’lerin gelecek vizyonuna hoş geldiniz. Yıl 2007 ve Mark IV Siber Komando olan Çavuş Rex Colt. Göreviniz: kızı alın, kötüleri öldürün ve dünyayı kurtarın. Siber kurtların, kan ejderhalarının ve mutantların çarpıştığı nükleer bir geleceğin VHS dönemi vizyonunun her klişesini deneyimleyin. ”

Başlangıçta 2013’te piyasaya sürülen  Blood Dragon  ,  tamamen sol sahadan gelen Far Cry 3’ün bir yanaydı  . Aynı motoru kullandı ve benzer şekilde çaldı, ancak ayar, ton ve hikaye tamamen farklıydı.

Bazı tüyleri üst düzey şiddetiyle karıştırmasına rağmen,  Blood Dragon  son derece iyi karşılandı, hatta bazı durumlarda çıkardığı oyundan daha iyi incelemeler aldı. En son açık dünya Far Cry oyunlarının en büyük hayranı olmasanız bile   , özellikle ücretsizken Blood Dragon’u denemelisiniz.

Sen Çavuş Rex Colt: Mark IV Siber Komando. Yıl 2007 ve Dünya 90’larda patlayan bir nükleer savaşla yıkıldı. Doğu ve batı çatışması kuşaklar boyu sürdü ve insanlık feci bir on yılın ardından ilerlemek için mücadele etmeye devam ediyor. Barış için yeni yollar bulunmalı ve ABD cyborg ordusu bir çözüm bulmuş olabilir: uzak bir adada güçlü bir biyo-silah. Senin görevin bilgi toplamak ve neler olduğunu anlamaktır.

Temel Özellikler

A Kick-Ass Cyber ​​Shooter
Lazerleri gözlerinden fırlatan katil cyborgs, mutasyona uğramış bilim adamları, metal köpekbalıkları ve kısır Kan Dragons’u durduracak kadar güçlü bir güç var – bu güç sizsiniz. İsminiz Mark IV Cyber ​​Commando olan Çavuş Rex Power Colt. Siz ve yedi favori tamamen özelleştirilebilir öldürme aletiniz kötülükle sürünen tuhaf bir açık dünya adasıyla mücadele ederken kilitleyin ve yükleyin. Ninja yıldızları, silahlar ve hatta eski patlayıcılarla düşmanı yok et. Savaşın. Senin yolun. Zor şansları.

Kızı alın, kötü adamları öldürün ve dünyayı kurtarın
Çavuş Rex Colt olarak, yarı insan, yarı makine, hepsi Amerikalı. İntikam alma misyonunda son teknoloji Mark IV siber komando sizsiniz. Eski komutanını ve acımasız katil cyborgs taburunu düşürmek için dışarı çıktın – ve işi bitirmek için hiçbir şeyden vazgeçmeyeceksin.

VHS dönemi
Hollywood aksiyon ikonu Michael Biehn (Terminatör, Yabancılar ve Uçurum) her klişesiyle sarılmış , 1980’lerin patlayıcı ve mutantların çarpıştığı karanlık bir geleceğin bu patlayıcı vizyonuna geri dönüyor. Bu yüzden VCR’nizi kapatın, video oyun kabininizi takın ve Far Cry® 3 Blood Dragon’un tüm heyecanlarını tam stereofonik sesle yaşamaya hazır olun.

SISTEM GEREKSINIMLERI

MİNİMUM GEREKSİNİMLER
İŞLETİM SİSTEMİ:  Windows® XP (SP3 ile) veya ® (SP2 ile), Windows® 7 (SP1 ile) veya Windows® 8
İŞLEMCİ:  Intel® Core®2 Duo E6700 @ 2.6 GHz veya üstü, AMD ™ Athlon ™ 64 X2 6000+ @ 3.0Ghz veya daha iyi
RAM:  2 GB Windows® XP / 4 GB ®, Windows® 7, Windows® 8
VIDEO CARD:  Shader Model 3.0 veya üstü ile 512 MB DirectX® 9.0c uyumlu kart.
NVidia ™ 8800 veya daha iyisi, AMD ™ HD 2900 veya daha iyisi (* Daha fazla bilgi için aşağıdaki Desteklenenler Listesine bakınız).
SABİT SÜRÜCÜ ALANI:  3 GB
SES:  DirectX 9.0c En Son Sürücülerle Uyumlu Ses Kartı
ÇEVRESELLER:  Windows uyumlu fare gerekir ÖNERİLEN YAPILANDIRMA
İŞLETİM SİSTEMİ: Windows® XP (SP3 ile) veya ® (SP2 ile), Windows® 7 (SP1 ile) veya Windows® 8
İŞLEMCİ:  Intel® Core®i3-530 @ 2.9 GHz veya daha iyisi, AMD ™ Phenom ™ II X2 @ 3.1 GHz veya daha iyi
RAM:  8 GB
VİDEO KARTI:  1024 MB DirectX® 11.0 uyumlu kart ve Shader Model 5.0 veya üstü.
NVidia ™ 480 veya daha iyisi, AMD ™ HD 5770 veya daha iyisi (* Daha fazla bilgi için aşağıdaki Desteklenenler Listesine bakınız).
SES:  En Son Sürücülerle DirectX® 9.0c Uyumlu Ses Kartı 5.1
ÇEVRESELLER:  Windows uyumlu fare gerekir * DESTEKLENEN VİDEO KARTLARI SUNUMDA
NVIDIA GeForce ™ 8 Serisi – GeForce 8800 GTX
NVIDIA GeForce ™ 9 Serisi – GeForce 9600, 9800
NVIDIA GeForce ™ 200 Serisi
NVIDIA GeForce ™ 300 Serisi
NVIDIA GeForce ™ 400 Serisi
NVIDIA GeForce ™ 500 Serisi
NVIDIA GeForce ™ 600 SerisiAMD® RADEON® HD 2000 Serisi – HD 2900
AMD® RADEON® HD 3000 Serisi – HD 3800
AMD® RADEON® HD 4000 Serisi
AMD® RADEON® HD 5000 Serisi
AMD ® Bu kartların RADEON® HD 6000 Serisi
AMD® RADEON® HD 7000 SerisiDizüstü bilgisayar sürümleri çalışabilir, ancak DESTEKLENMEZ. Bu yonga setleri bu oyunu çalıştıracak olanlardır.SÜRÜCÜLER
Aşağıdaki sürücüler Far Cry® 3 Blood Dragon ile test edilmiştir:
AMD® Catalyst 13.1
NVIDIA GeForce 310.09, 314.07, 314.22

Leave a Reply

Your email address will not be published.