Far Cry 4 Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Far Cry 4 Indir - Güncellendi 2022

Şimdi daha fazla fillerle

Far Cry 4 davetiye size de Kıratın keşfetmek için  misyon  bir diktatörün pençesinde itibaren bu bölgeyi kurtarmak için. Far Cry 3’te olduğu gibi, misyonun cazibesinin bir kısmı ana lineer görevleri bir kenara bırakabiliyor ve çok sayıda isteğe bağlı içeriğe başlayabiliyor.

Diktatörün milislerinin ileri karakollarını fethetmek en iyi oyunlardan biridir, çünkü tek bir çözüm yoktur.  Kesintisiz atış yapan kalelere girebilir,  mini bir helikopterle havadan düşebilir, keskin nişancı tüfeği ile uzun mesafeden saldırı yapabilirsiniz … Ayrıca keşiflerinize yüksek derecede öngörülemezlik katan başka rastgele olaylar da var.

İkincil görevlerin geri kalanı daha çizgiseldir, ancak Far Cry 3’te oynadıklarınızla karşılaştırıldığında daha çeşitlendirilmiştir. Örneğin, asi ordunuzdan tedarik kamyonlarını  sadık yoldaşınız, el bombası fırlatıcısı ile refakat edeceksiniz  . Sonuçlar tam anlamıyla patlayıcı olacaktır.

“Tamam, bütün bunlar çok tanıdık geliyor”, muhtemelen düşünüyorsunuz. Far Cry 4, filler , mini helikopter, avlanacak daha fazla hayvan gibi yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak için daha fazla “araç” ekliyor  … ancak yapı aynı kalıyor.

Far Cry 4 şirkette kaos açığa çıkarmanızı istiyor. Çok Oyunculu  modu oyunun yeniliklerinden biridir. Kooperatif  modunda başka bir kullanıcıyla birlikte Kyrat etrafında seyahat edebilir veya Oyuncu V’lerinden biriyle etkileşime  geçebilirsiniz. Bayrağı Yakala  veya  Bombayı Devre Dışı Bırak  gibi oyuncu modları  .

Kampanyanın bir diğer büyük yeniliği de  kaleler . Bunlar, yüksek zorluk derecesine sahip 4 süper karakol, Kooperatif Çok Oyunculu  modunda bir arkadaşınızla birlikte yakalamaya çalışmanız önerilir  . Yalnız veya şirkette harika zaman geçireceksiniz, ancak bunun gibi daha fazla zorluğu kaçırdık.

Manzara değişikliği

Kyrat güzel bir yer. Grafik  Eğer Kıratın alt bölgelerin her biri kendi tarzına ve renkleri ve bakmaktan çıkarabiliriz kültürünün bir türü olan Far Cry 3’ten cennet benzeri adanın genişleme çeşit olduğunu unutmak yardımcı sahne. Bunun karşılığında Far Cry 4 güçlü bir bilgisayar istiyor  . Ama kurban buna değer.

Son zamanlarda Far Cry 3 oynadıysanız, Far Cry 4 eğitimini atlamak isteyeceksiniz. Ve serinin yeni üyesi olsanız bile kontrolleri  hemen öğreneceksiniz  . Çok sezgiseldirler ve karmaşık tuş kombinasyonları veya düğmeler yapmak zorunda kalmadan onlarla birçok işlem yapabilirsiniz (bir gamepad ile oynuyorsanız).

Görünürde devrim yok

Far Cry 4 “daha fazlası” dır. FC 3’te yaptığınız çılgın şeyleri tekrarlamak için sabırsızlanıyor musunuz, ancak bu kez yeni bir manzarada ve daha fazla seçenekle? Sonra maceraya atlayın ve başka bir düşünce vermeyin. Daha devrimci bir şey mi arıyorsunuz? O zaman kaçınılmaz Far Cry 5’i bekleyin  .

London 2012 Indir

Solidworks Indir 

The Rings Battle For Middle Earth 2 Indir 

Red Alert 3 Indir

The Sims 2 Indir

Watch Dogs Indir 

American Truck Simulator Indir

Dead Island Indir

Spiderman 2 Indir 

Leave a Reply

Your email address will not be published.