Far Cry Primal Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Far Cry Primal Indir - Güncellendi 2022

Far Cry Primal, yılın ilk büyük sürprizi. Sizi video oyunlarında biraz keşfedilen bir zamana götürür: Taş Devri – insanın besin zincirindeki en yüksek halka olmadığı bir zaman  . Doğa bize karşıydı ve hayatta kalmak bir meydan okumaydı. Ubisoft’un Far Cry Primal’de neredeyse tam bir ustalıkla yakalamayı başardığı bir duygu.

Basit bir seyahat hikayesi

Far Cry Primal’in kurulumu oldukça basittir. Kabilen neredeyse yok edildi ve Oros diyarında yeniden toplanman gerekiyor. Çeşitli görevler sayesinde, köyünüzü yeniden inşa edecek, kabilenizin üyelerini kurtaracak, yeni güçler kazanacak ve karşıt kabilelere karşı intikamınızı talep edeceksiniz.

Far Cry Primal’de Ubisoft, sizi Taş Devri’ne gerçekten yerleştirmek için aksiyon oyunlarının en iyilerini çevresel hayatta kalma ile birleştirmeyi başardı. Burada hayatta kalma, mermilerden kaçınmanın ötesine geçiyor:  Oros’ta kaynakları bularak avlanmalı, üretmeli ve barınak inşa etmelisiniz  .

Ve tehlikeli bir yer: yırtıcılar, rakip kabileler ve hatta hava durumu yolunuza çıkıyor – özellikle geceleri seyahat etmek. En karanlık saatlerde, size rehberlik etmesi için kulaklarınıza güvenirken daha fazla yırtıcı ve pusu bekleyin  .

Far Cry Primal’in Taş Devri ayarı, oynanışına bile nüfuz ediyor. Doğru, bu birinci şahıs aksiyon oyunudur, ancak yaklaşım… orijinaldir. Silah yok ve hayatta kalmak için sizi   takip eden vahşi hayvanları yenme veya evcilleştirme şansına sahip olmak için kendi silahlarınızı yaratmalısınız .

Sonuç olarak, Far Cry Primal’in  aksiyonu yoğun ama tempolu . Saldırırken veya avlanırken sabırlı olmalısınız çünkü her zaman saldırıya ve pusuya yatkınsınız. Anınızı dikkatlice seçin ve gece saldırmadan önce iki kez düşünün.

Mükemmel eylem

Endişelenmeyin, Ubisoft size   yardımcı olacak bir avcı vizyonu verdi – hadi buna temel bir “içgüdü” diyelim. Bu, çevredeki unsurları Tomb Raider, Assassin’s Creed… ve hemen hemen tüm diğer modern açık dünya oyunlarında görülene benzer şekilde vurgular. Bu, düşmanların ve avların yeri ile ilgili parçaları ve diğer ipuçlarını görmenizi sağlarken aynı zamanda dünyanın seslerini yoğunlaştırır.

Far Cry Primal’da   kabilenize yeni üyeler getirmek için karşıt köyleri fethetmelisiniz . Bunlar hayatta kalmanıza yardımcı olan ve hikayede ilerlemenizi sağlayan yeni güçler verir.

Oros ülkesi, tüm farklı kabilelerin  MÖ 10.000’e uygun giysilerle özenle süslenmesiyle büyük ayrıntılarıyla yeniden yaratıldı .  Kullandığınız sopa, yay veya mızrak gibi silahların hepsi açıkça dikkatlice araştırıldı. Her mızrağın çağa uygun bir kafa ile devrilmesini bekleyin.

Bu detay aynı zamanda karakterler ve hayvanlar için de geçerlidir. Kurtlar o kadar tüylüdür ki neredeyse onlara sarılmak istersiniz … dişler hariç… ve sonra yaklaşan bir fırtına olduğunda uğursuzca hareket eden ağaçlar vardır.

Sonunda ses var. Far Cry Primal kabileleri, oyuna daha fazla özgünlük katan ilkel bir lehçe konuşuyor – ama endişelenmeyin, hepsi altyazılı. Ortam sesi de harika . Müzik yok, sadece dünyanın sesi sahneyi mükemmel bir şekilde belirliyor – özellikle geceleri. Her dalın çatlağını dinlerken sürekli gergin olacaksınız.

Far Cry Primal farklı türde bir aksiyon oyunu ve mükemmel

Chuck Rock’tan beri, Taş Devri’nde bu kadar parlak bir oyun geçmedi ve kesinlikle hiçbiri Far Cry Primal gibi değildi. Ortamdan oynanışa kadar buradaki her şey  , bu neslin mevcut oyunlarına farklı ve fantastik bir şeyler sunuyor  .

Artıları

  • Taş Devri atmosferi bir aksiyon oyununa çevrildi
  • Muhteşem grafikler
  • Mükemmel surround ses, tüm tehditleri duymanızı sağlar

Download links

Indir

How to install Far Cry Primal Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Far Cry Primal Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.