Farm Together Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 2

Report this app

Description

Farm Together Indir - Güncellendi 2022

Nihai tarım deneyimi! Avatar Farm’ın yaratıcılarından Farm Together, nihai tarım deneyimi geliyor! Küçük bir arsa ile sıfırdan başlayın ve gözün görebileceğinden daha büyük bir çiftlikle bitirin! Mahsul yetiştir, ağaç dik, hayvanlarla ilgilen ve çok daha fazlası! Zor kazanılan paranızı çiftliğiniz için yeni binalarda ve tesislerde geçirin! Yüzlerce yeni öğenin kilidini açmak için deneyim kazanın! Traktörünüze atlayın ve görevleri hızlandırın, ancak dikkat edin yoksa benzininiz tükenir! İstediğiniz kadar kalın!

Farm Together’da çevrimiçi olmasanız bile zaman ilerler, böylece daha sonra geri döndüğünüzde bir şeyler yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Çiftliğinizi tek başınıza yönetin, sadece arkadaşlarınıza girişe izin verin veya halka açın ve birlikte xiulian uygulamaya başlayın! Basit bir izin sistemi, yabancıların yapabileceklerini sınırlamanıza izin verir, böylece vandalizasyon riski olmadan yardımcı olabilirler. Hizmetinizde birçok özelleştirme öğeniz olacak: Çitler, yollar, binalar, dekorasyonlar … Bahçecilik ve dekorasyon becerilerinizi komşularınıza gösterin! Ve kıyafetlerini de unutma! Avatarınızı ve traktörünüzü beğeninize göre özelleştirin ve arkadaşlarınızın çiftliklerini ziyaret edin!

EĞLENCELI VE RAHATLATICI BIRINCI ŞAHIS FARING SANDBOX OYUNU

Farm Together, oyuncuların kendi sanal çiftliklerini yönetmelerine izin veren eşsiz bir oyundur. Büyüyen ürünler, ağaç dikmek ve hayvanlara bakmak, karşılaşılacak sorumluluklardan bazılarıdır.

TEMEL OYNANIŞ VE SEÇENEKLER

Farm Together, dinlendirici ve eğlenceli birinci şahıs kum havuzu arayanlar için mükemmel bir seçenek sunar. Oyuncular, gerçek bir çiftçinin yaşayacağı tüm sorumluluklarla uğraşmak zorunda kalacaklar ve çok sayıda kişiselleştirme aracı var. Bu sürümün ilginç özelliklerinden biri, oynatıcı oturum açmamış olsa bile zamanın ilerlemesidir. Bu nedenle, geri dönmeye karar verdiğinde görevler her zaman bekler. Ayrıca, istenirse başkalarının katılmasına izin verecek çok oyunculu bir mod da vardır.

GERÇEKTEN KIŞISEL BIR DENEYIM

Farm Together, kullanıcıların kendi tarım dünyalarını nasıl kuracaklarını seçebilmeleri açısından benzersizdir. Traktörleri değiştirebilir, kıyafetleri değiştirebilir ve büyümek istedikleri bitkileri belirleyebilirler. Belirli görevler tamamlandığında para kazandıklarından, yol boyunca yükseltme satın almak da mümkündür.

Avatar Farm’ın yaratıcılarından Farm Together, nihai  tarım  deneyimi geliyor! Küçük bir arsa ile sıfırdan başlayın ve gözün görebileceğinden daha büyük bir çiftlikle bitirin! Mahsul yetiştir, ağaç dik, hayvanlarla ilgilen ve çok daha fazlası! Zor kazanılan paranızı çiftliğiniz için yeni binalara ve eşyalara harcayın! Deneyim kazanın ve daha fazla eşya ve binanın kilidini açın! Traktörünüze atlayın ve görevleri hızlandırın, ancak dikkat edin yoksa benzininiz tükenir!

İstediğiniz kadar kalın! Farm Together’da çevrimiçi olmasanız bile zaman ilerler, böylece daha sonra geri döndüğünüzde bir şeyler yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Çiftliğinizi tek başınıza yönetin, sadece arkadaşlarınıza girişe izin verin veya halka açın ve birlikte xiulian uygulamaya başlayın! Basit bir izin sistemi, yabancıların yapabileceklerini sınırlamanıza izin verir, böylece vandalizasyon riski olmadan yardımcı olabilirler.

Hizmetinizde birçok özelleştirme öğeniz olacak: Çitler, yollar, binalar, dekorasyonlar … Bahçecilik ve dekorasyon becerilerinizi komşularınıza gösterin! Ve kıyafetlerini de unutma! Avatarınızı ve traktörünüzü beğeninize göre özelleştirin ve arkadaşlarınızın çiftliklerini ziyaret edin! Büyümek istediğiniz birçok seçenek var ve ürünlerin ne kadar uzayacağıyla ilgilenebilirsiniz. Ayrıca çiftliği güzelleştirmek için hayvanlar ve tüm rastgele şeyler satın alabilirsiniz!

ÇIFTLIĞI BIRLIKTE İNDIRME VE YÜKLEME

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. Çiftliği Birlikte yapmaktan indirme sonra, (eğer alabilirsiniz WinRAR, olması gerekir Bunu yapmak için sağ .zip dosyasını tıklayın ve “exico.zip Birlikte Farm Özü” üzerine tıklayın  burada ).
  4. Grup Birlikte klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın.

SISTEM GEREKSINIMLERI

  • İşletim Sistemi:  Windows Vista or newer
  • İşlemci:  Çift Çekirdekli işlemci
  • Bellek:  2 GB RAM
  • Ekran Kartı:  DirectX 10 özellikli donanım
  • DirectX:  Sürüm 11

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *