Farming Simulator 15 Indir Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Farming Simulator 15 Indir Güncellendi 2022

Yeni Nesil Tarım Simülatörü 15

Yeni bir  çiftçilik oyunu  ,  yeni grafikler ve fizik motoruyla aynı hizada geldi Farming Simulator 15  ,  önceki simülatörlerin  ucuz film setleri gibi görünmesini sağlayan ayrıntılarla ve görsel efektlerle dolu,  sürükleyici bir açık dünya sunuyor  . Bu oyun uygulaması, Farming Simulator  serisini  yeni bir çağa taşımak için ayarlandı  .

Daha Büyük Ortamlar, Yeni Aktiviteler

Diğer Farm Simulator oyunlarında olduğu gibi, Farm Simulator 15 bir çiftliğe sahip olmanızı ve yönetmenizi sağlar  . Hasattan hayvancılığa ve taze ürünlerin satışına kadar, bu uygulama size  kesinlikle zevk alabileceğiniz çeşitli görevler sunar  . Oyununuz  , sizi her becerinin temel kontrollerine götürecek isteğe bağlı bir öğretici ile başlar  . Bir kez asıldığınızda, çiftliğinizi yönetmeye başlamak için kendi başınıza bırakılacaksınız. 

Farm Simulator 15, iki çiftlik konumu sunar  . Yeni İskandinav ortamında  veya  yenilenmiş Kuzey Amerika topraklarında yüzlerce dönümlük araziyi yönetebilirsiniz  . Oyun ayrıca , 20 yeni marka da dahil olmak üzere  en ünlü 40’tan fazla üreticinin 140’tan fazla özgün  aracı ve tarım  aletini kullanmanıza ve sürmenize olanak tanır 

Bu yeni ekipman, oyunun yeni etkinliği  olan ağaç kesme işleminde çok  yardımcı olacak bir dizi araç ve araç içeriyor  . Doğru. Farming Simulator 15 artık sadece toprağı sürmek ve çiftlik hayvanlarına bakmakla ilgili değil. Artık kütükler için odun kesmeyi deneyimleyebilirsiniz. 

Farming Simulator 15’in amacı, arazinizi işlemek, para kazanmak ve daha fazla makineye ve tarlaya yatırım yapmaktır, böylece kazanmaya ve genişlemeye devam edebilirsiniz. Tüm bu eklentileri oyun içi mağazadan satın alabilirsiniz  . 

Yeni Yüz, Aynı Eylem

Oyun yeni bir ortam ve aktivite sunarken, Farming Simulator 15’in özü  değişmeden kalırYeni fizik motoru  ancak büyük ölçüde bu yüzden bir dönüşüme uğramıştır. Araçların kontrolü artık  daha kolay ve her birinin çeşitli işlevleri için ihtiyaç duyduğunuz ek tuşları dinamik olarak görüntülediler. 

Çiftlikler arasında araba kullanmak , daha fazla trafik ve yayaların olduğu önceki versiyonlara göre daha  canlı  hissettiriyor  . Ancak bu ek detayların etkisi uzun sürmez. Birincisi, yayalar sizden kaçınmaya çalışmayacaklar ve aracınızdan hayaletmiş gibi geçebilirler. Arabalar ve minibüsler gibi diğer trafik de, tarım ekipmanınızın karşı karşıya geleceği neredeyse durdurulamaz nesneler olma eğilimindedir. Araçların ve tarım ekipmanlarının hiçbirinde hasar modellemesi bulunmadığından   diğer araçlara çarpsanız bile hasarsız kalacaksınız. Haritanın kenarına ulaşırsanız bir duvara çarparsınız. 

Ancak oyun fiziği daha fazla iyileştirme gerektirse de grafikler farklı bir hikaye. Araçlar   , daha fazla ayrıntı ve daha iyi animasyonla daha  iyi görünür . Çevre ayrıca, sallanan çimler, şelaleler ve ağaçlar gibi  geçmişin karton kesiklerinden çok daha iyi detaylarla bir facelift geçirdi  . Ses efektleri ve kırsal alan arka plan gürültüsü de oyuna daha çiftlik benzeri bir his kattığı için hayranlık uyandıran bir şey   . 

Klasik Simülatörünüz Yeniden Tanımlandı

Farming Simulator 15’in oynanışında büyük bir değişiklik olmayabilir, ancak bazı oyun yönlerindeki birkaç iyileştirme, onu incelemeye  değer kılıyor . Oyun,  yeni ortamlar ve geliştirilmiş grafiklerle daha büyük ve  daha  güzel  . Klasik oyun mekaniği ile eklenen bu değişiklikler, oyuncuları sanal bir tarımsal yaşam tarzına dönüştürmek için yeterlidir  . 

Artıları

  • Geliştirilmiş araç modelleri
  • Daha iyi, daha gerçekçi oyun tasarımı
  • Yeni ortamlar
  • Daha kolay araç kontrolü

Download links

Indir

How to install Farming Simulator 15 Indir Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Farming Simulator 15 Indir Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.