Farming Simulator 15 Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Farming Simulator 15 Indir - Güncellendi 2022

Yeni Nesil Tarım Simülatörü

Yeni grafik ve fizik motoruyla yeni bir  çiftçilik oyunu  geldi Farming Simulator 15  ,  önceki simülatörlerin  ucuz film setlerine benzemesini sağlayan ayrıntılar ve görsel efektlerle dolu  kapsamlı bir açık dünya sunuyor  . Bu oyun uygulaması yeni bir döneme Tarım Simülatörü  franchise  taşımak için ayarlanmıştır  .

Daha Büyük Ortamlar, Yeni Faaliyetler

Diğer Çiftlik Simülatörü oyunlarında olduğu gibi, Çiftlik Simülatörü 15 bir çiftliğe sahip olmanızı ve yönetmenizi sağlar  . Hasattan hayvancılık ve taze ürünlerin satışına kadar, bu uygulama size  kesinlikle tadını çıkarabileceğiniz çeşitli görevler sunar  . Oyununuz , her becerinin temel kontrollerini size götürecek isteğe bağlı bir öğretici ile başlar  . Bir kez asıldıktan sonra, çiftliğinizi yönetmeye başlamak için kendi başınıza bırakılacaksınız. 

Farm Simulator 15 iki çiftlik yeri sunar  . Yeni İskandinav ortamında  veya  yenilenmiş Kuzey Amerika topraklarında yüzlerce dönüm araziyi yönetebilirsiniz  . Oyun ayrıca 20 yeni marka da dahil olmak üzere  40’tan fazla ünlü üreticiden 140’tan fazla otantik  araç ve tarım aleti  kullanmanıza ve sürmenize izin veriyor  . 

Bu yeni ekipman, oyunun ahşap kesimi olan  yeni etkinliğinde  büyük yardımcı olacak bir dizi araç ve araç içeriyor  . Doğru. Farming Simulator 15 artık sadece toprağı toplamak ve hayvanlarınıza bakmakla ilgili değil. Artık kütükler için odun kesmeyi deneyimleyebilirsiniz. 

Farming Simulator 15 fikri, toprağınızı yetiştirmek, para kazanmak ve daha fazla makine ve tarlaya yatırım yapmaktır, böylece kazanmaya ve genişletmeye devam edebilirsiniz. Tüm bu ilaveleri oyun içi mağazadan satın alabilirsiniz  . 

Yeni Yüz, Aynı Aksiyon

Oyun yeni bir ortam ve etkinlik sunarken, Farming Simulator 15’in özü değişmeden kalıyor  . Yeni fizik motoru  ancak büyük ölçüde bu yüzden bir dönüşüme uğramıştır. Araçların kontrol edilmesi artık  daha kolay ve her birinin çeşitli işlevleri için ihtiyacınız olan ek anahtarları dinamik olarak gösterdi. 

Çiftlikler arasında araç sürmek , daha fazla trafik ve yaya içeren önceki versiyonlardan  daha canlı  hissettiriyor  . Ancak, bu ek ayrıntıların etkisi uzun sürmez. Birincisi, yayalar sizden kaçınmaya çalışmaz ve aracınızdan hayaletmiş gibi geçebilirler. Arabalar ve minibüsler gibi diğer trafik de, tarım ekipmanınızın zıplayacağı neredeyse durdurulamaz nesneler olma eğilimindedir. Araçların ve tarım ekipmanlarının hiçbirinin  hasar modellemesi yoktur,  bu nedenle başka araçlara çarpsanız bile hasar görmezsiniz. Haritanın kenarına ulaşırsanız, bir duvara çarpacaksınız. 

Bununla birlikte, oyun fiziği daha fazla iyileştirme gerektirse de, grafikler farklı bir hikaye. Araçlar  daha  fazla ayrıntı ve daha iyi animasyon ile daha  iyi görünüyor . Çevre, sallanan otlar, şelaleler ve  geçmişin karton kesimlerinden çok daha iyi ağaçlar gibi detaylarla da bir makyaj yaptı  . Ses efektleri ve kırsal arka plan gürültüsü de oyuna daha çiftlik benzeri bir his kattığı için rave edilecek bir şey   . 

Klasik Simülatörünüz Yeniden Tanımlandı

Farming Simulator 15’in oyunda büyük bir değişiklik olmayabilir, ancak oyunun bazı yönlerinde yapılan birkaç iyileştirme, kontrol edilmeye  değer . Oyun,  yeni ortamlar ve gelişmiş grafiklerle daha büyük ve  daha  güzel  . Klasik oyun mekaniği ile eklenen bu değişiklikler, oyuncuları sanal bir tarımsal yaşam tarzına dönüştürmek için yeterlidir  . 

Dealer’s Life Indir

The Long Dark Indir

Sniper Elite 3 Indir

Raft Indir

Mortal Kombat 9 Indir

Call of Duty Black Ops 2 Indir

Papers Please Indir

Getting Over It Indir

Ben Ve Ed Indir

Cuphead Indir

GTA 5 Pc İndir

Efendisi Oyunu indir

Swat 4 Full Türkçe İndir

NBA 2k14 Indir

Battlefield 4 İndir 

Rome Total War İndir

My Friend Pedro İndir

Stronghold Crusader HD İndir

Microsoft Office 2010 Pro Plus SP2 VL Full Türkçe İndir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *