Farming Simulator 2013 Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Farming Simulator 2013 Indir - Güncellendi 2022

PC’nizdeki çiftliğin tüm eğlencesi

Farming Simulator 2013  , bir dizi simüle edilmiş tarım etkinliği sunan önceki oyunları takip ediyor. Çiftliğinizi lisanslı araçlar ve araçlar kullanarak açık bir dünya ortamında yönetin.

Genel hedefiniz çiftliğinizi geliştirmek için yatırım yapabileceğiniz para kazanmaktır. İyileştirilmiş grafikler hala gerçekçi olmaktan daha işlevseldir – araçlar, sürdüğünüzde sadece yerde bir iz bırakır. beklediğiniz gibi, ama gerçekçi hissetmeyin.

Traktörünüze zarar vermeden bir ahıra çarpabilirsiniz. Genel olarak çevre hala bayat hissediyor. Çiftçilikle ilgili bir simülatör için daha dinamik bir ortam çok daha uygun olacaktır. Haliyle Farming Simulator 2013’te çalışmak oldukça sıkıcı. Asla unsurlara karşı savaştığınızı hissetmeyeceksiniz, daha ziyade sadece hareketlerden geçiyorsunuz.

Farming Simulator 2013, seri için büyük bir gelişme değil. Grafikler hala tarihli görünüyor ve genel deneyim karakter eksik. Önceki girişlerden hoşlanıyorsanız, bunu beğeneceksiniz, ancak başka kimseye pek bir şey sunmuyor.

Farming Simulator için çok oyunculu sunucuyu güncelleme

Farming Simulator 2013 Güncellemesi  Farming Simulator 2013, yalnızca çok oyunculu sunucu özelliklerini güncellemesine rağmen oyunun 2.0 beta sürümüne güncellenir. Farming Simulator 2013, wannabe çiftçilerinin en vahşi fantezilerini çiftlikte yaşadıkları çılgınca popüler bir tarım oyunudur. Çok oyunculu bir sunucuda oynuyorsanız, çevrimiçi oynamaya devam etmek için Farming Simulator 2013 Update 2.0 beta güncellemesinin zorunlu olduğunu unutmayın.

Yeni istemci GUI Eski sohbet mesajlarında gezinme Birkaç küçük iyileştirme Araçların ve fiziksel nesnelerin enterpolasyonu iyileştirildi (daha az gecikme)

değişiklikler

  • Yeni istemci GUI Eski sohbet mesajlarında gezinme Birkaç küçük iyileştirme Araçların ve fiziksel nesnelerin enterpolasyonu iyileştirildi (daha az gecikme)

Assassin’s Creed Unity Indir

Subnautica Indir

Tomb Raider Indir

Rust Indir

Spider Man Indir

Euro Truck Simulator 1 Indir

Rise Of Nations Indir

Age of Empires Definitive Edition Indir

Microsoft Office 2007 Indir 

W2K15 Indir 

The Amazing SpiderMan Indir 

Cat Goes Fishing Indir

PC Building Simulator Indir

Far Cry 5 Indir 

Spore Collection Indir

Driver San Francisco Indir

Total War Rome II Indir

Poly Bridge Indir 

Just Cause 3 Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published.