FastStone Image Viewer Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

FastStone Image Viewer Indir - Güncellendi 2022

Windows 10/8/7 PC için Flashlight’ı indirmenin bir yolunu  mu arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesin. PC için en iyi Araçlar uygulaması Flashlight’tan birini nasıl indirip yükleyebileceğinizi öğrenmek için bu makaleyi okumaya devam edin  .

Google Play Store’da veya iOS Appstore’da bulunan uygulamaların çoğu, yalnızca mobil platformlar için yapılmıştır. Ancak, PC platformu için resmi sürüm mevcut olmasa bile, favori Android veya iOS uygulamalarınızdan herhangi birini dizüstü bilgisayarınızda kullanmaya devam edebileceğinizi biliyor musunuz? Evet, Android uygulamalarını Windows makineye yüklemek için kullanabileceğiniz birkaç basit numaradan çıkarlar ve bunları Android akıllı telefonlarda kullandığınız gibi kullanırlar.

İşte bu makalede, PC’ye Flashlight’ı  indirmenin farklı yollarını adım adım bir kılavuzda listeleyeceğiz  . Bu yüzden içine atlamadan önce Flashlight’ın teknik özelliklerine bir göz atalım.

El feneri  , Google Playstore’daki Araçlar kategorisi uygulamaları listesinin en üstündedir. Gerçekten iyi derecelendirme puanları ve yorumları var. Şu anda,  Windows için El feneri  üzerinde var  50,000,000+ uygulama yüklemelerinde  ve  4.5 yıldız  ortalama kullanıcı ağırlıklı puan noktaları.

Flashlight’ı Android akıllı telefonunuza yüklemediyseniz, işte Google playstore bağlantısı. Akıllı telefonunuza yüklemeye değer –

PC WINDOWS 10/8/7 DIZÜSTÜ BILGISAYAR IÇIN FENER İNDIR:

Bugünlerde uygulamaların çoğu yalnızca mobil platform için geliştirildi. PUBG, Subway sörfçüleri, Snapseed, Beauty Plus gibi oyunlar ve uygulamalar yalnızca Android ve iOS platformlarında kullanılabilir. Ancak Android emülatörleri, tüm bu uygulamaları PC’de de kullanmamıza izin veriyor.

Dolayısıyla, PC için Flashlight’ın resmi sürümü mevcut olmasa bile, Emulators’ın yardımıyla yine de kullanabilirsiniz. İşte bu yazıda, Flashlight’ı PC’de kullanmak için size iki popüler Android emülatörünü sunacağız  .

PC WINDOWS 10/8/7 IÇIN EL FENERI İNDIRME  – YÖNTEM 1:

Bluestacks, Windows PC’nizde Android uygulamalarını çalıştırmak için en havalı ve yaygın olarak kullanılan Emülatörlerden biridir. Bluestacks yazılımı, Mac OS için de mevcuttur. PC Windows 10/8/7 Laptop için Flashlight’ı İndirmek ve Kurmak için bu yöntemde Bluestacks’ı kullanacağız  . Adım adım kurulum kılavuzumuza başlayalım.

  • Adım 1 : Daha önce yüklemediyseniz, Bluestacks yazılımını aşağıdaki bağlantıdan indirin –   PC için Bluestacks’ı indirin
  • Adım 2 : Kurulum prosedürü oldukça basit ve anlaşılırdır. Başarılı bir kurulumdan sonra Bluestacks emülatörünü açın.
  • 3. Adım : Bluestacks uygulamasını başlangıçta yüklemek biraz zaman alabilir. Açıldıktan sonra, Bluestacks’ın Ana ekranını görebilmeniz gerekir.
  • 4. Adım : Google Play Store, Bluestacks’ta önceden yüklenmiş olarak gelir. Ana ekranda Playstore’u bulun ve açmak için simgeye çift tıklayın.
  • Adım 5 : Şimdi PC’nize yüklemek istediğiniz uygulamayı arayın. Bizim durumumuzda  , PC’ye yüklemek için Flashlight’ı arayın  .
  • Adım 6 : Yükle düğmesine tıkladığınızda, Flashlight Bluestacks’a otomatik olarak yüklenecektir. Uygulamayı  Bluestacks’ta yüklü uygulamalar listesi altında bulabilirsiniz  .

Artık bluestacks’taki uygulama simgesine çift tıklayabilir ve dizüstü bilgisayarınızda Flashlight uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamayı, Android veya iOS akıllı telefonlarınızda kullandığınız gibi kullanabilirsiniz.

Bir APK dosyanız varsa, Bluestacks’ta APK dosyasını içe aktarmak için bir seçenek vardır. Google Playstore’a gidip oyunu yüklemenize gerek yok. Ancak, herhangi bir android uygulamasını yüklemek için standart yöntemi kullanmanız önerilir.

Bluestacks’ın en son sürümü, birçok çarpıcı özelliğe sahiptir. Bluestacks4  , Samsung Galaxy J7 akıllı telefondan tam anlamıyla 6 kat daha hızlıdır. Bu nedenle Bluestacks kullanmak, Flashlight’ı PC’ye yüklemenin önerilen yoludur. Bluestacks’ı kullanmak için minimum konfigürasyon PC’niz olması gerekir. Aksi takdirde, PUBG gibi üst düzey oyunlar oynarken yükleme sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz.

PC WINDOWS 10/8/7 IÇIN EL FENERI İNDIRME  – YÖNTEM 2:

Son zamanlarda büyük ilgi gören bir başka popüler Android emülatörü de MEmu play. Süper esnek, hızlı ve özel olarak oyun oynamak için tasarlanmıştır. Şimdi,  MemuPlay kullanarak PC Windows 10 veya 8 veya 7 dizüstü bilgisayar için Flashlight’ı nasıl  indireceğimizi göreceğiz.

  • Adım 1 :  PC’nize MemuPlay’i indirin ve  yükleyin . İşte sizin için İndirme bağlantısı –  Memu Play Web Sitesi . Resmi web sitesini açın ve yazılımı indirin.
  • Adım 2 : Öykünücü yüklendikten sonra, onu açın ve  Memuplay’ın  ana ekranında Google Playstore uygulama simgesini bulun. Açmak için üzerine iki kez dokunun.
  • 3. Adım : Şimdi   Google Play Store’da Flashlight uygulamasını arayın. Lighthouse, Inc. geliştiricisinden resmi uygulamayı bulun ve Yükle düğmesine tıklayın.
  • Adım 4 : Başarılı bir kurulumun ardından, MEmu Play’in ana ekranında Flashlight’ı bulabilirsiniz.

MemuPlay basit ve kullanımı kolay bir uygulamadır. Bluestacks ile karşılaştırıldığında çok hafiftir. Oyun amaçlı tasarlandığından, PUBG, Mini Militia, Temple Run gibi üst düzey oyunları oynayabilirsiniz.

PC IÇIN FENER – SONUÇ:

El feneri, basit ama etkili arayüzü ile muazzam bir popülerliğe sahiptir. Flashlight’ı PC Windows dizüstü bilgisayara yüklemek için en iyi yöntemlerden ikisini listeledik  . Bahsedilen her iki emülatör de Uygulamaları PC’de kullanmak için popülerdir. Flashlight for Windows 10 PC’yi edinmek için bu yöntemlerden herhangi birini uygulayabilirsiniz  .

PC için Flashlight Download hakkındaki bu makaleyi   bununla bitiriyoruz . Emulators veya Flashlight for Windows yüklerken herhangi bir sorunuz varsa veya herhangi bir sorunla karşılaşırsanız  , yorumlar yoluyla bize bildirin. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız!

Download links

Indir

How to install FastStone Image Viewer Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded FastStone Image Viewer Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.