FEAR 2 Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 2

Report this app

Description

FEAR 2 Indir - Güncellendi 2022

FEAR adlı bir oyundan ne bekleyebilirsiniz? Kabarık kedi yavruları ve zıplayan tavşanlar olmayacak, sizi temin ederim.

KORKU 2: Proje Kökeni, eylem ve terörün bazen harika bir kombinasyon yapabileceğini kanıtlayan orijinal birinci şahıs nişancı oyununun devamıdır. İkinci bölüm, özellikle karanlık bir odada kulaklıklarla oynarsanız, hem heyecan verici hem de korkutucu bir deneyim ile sonuçlanan bu heyecan verici karışımı korur.

Hikaye Fairport’taki Auburn Bölgesinde meydana gelen büyük bir patlamadan hemen sonra başlıyor. Ekibiniz şehrin her tarafına dağılmış durumda ve ilk göreviniz onları bulmaktan ibarettir. Oyunun ortamı kesinlikle korkutucu: karanlık, tonlarca birikinti ve sadece kendi ayak izlerinizin kırdığı acı verici bir sessizlik – ve düşmanlarınızın sesleri yaklaşıyor.

KORKU 2: Project Origin, özellikle senaryoların yeniden yaratılmasında inanılmaz derecede gerçekçi grafiklere sahiptir. Bu gerçekçilik hissi, örneğin düşman ateşinden korunmak için kırık masalar kullanarak nesnelerle gerçekten etkileşime girebileceğiniz gerçeğiyle desteklenir. Düşmanlardan bahsetmişken, AI’ları oldukça iyi ve sürekli senden saklanıp kaçacaklar. Onları öldürme eylemi, bacağındaki bir atışın kafadaki kadar fazla hasara neden olmaması açısından da gerçekçi.

Düşman askerleri tek rakibiniz değil. Ayrıca aniden hiçbir yerden görünmeyecek ve omurganızdan titreme gönderecek – zaman zaman duyacağınız hayalet gülüşlerden ve seslerden bahsetmeyecek bazı korkunç hayaletlerle karşılaşacaksınız.

Ancak, FEAR 2: Project Origin’in en göze çarpan özelliği, tüm oyunu tamamen sürükleyici yapan bir tür film tarzıdır. Aksiyon dolu bir savaşın ortasında yavaş çekim efektini tetikleyebilme gibi özel film benzeri efektlerle birlikte oyun boyunca kısa kesme sahneleri ve görüntüler (bir çeşit flashback gibi) izleyeceksiniz.

Orijinal FEAR ekibi tarafından tetiklenen patlamadan sadece birkaç dakika önce konuşlandırılan  Özel Kuvvetler Sgt rolünü üstlenirsiniz. Rutin göreviniz Michael Becket hızla Alma Wade’in gazabına karşı hayatta kalma mücadelesine dönüşüyor. Alma’nın korkunç gücü kontrolden çıktığında, ekibiniz hem sizin hem de düşmanlarınız için mevcut olan Stratejik çevresel savaş fırsatlarını nasıl yok edeceğinize dair ipuçları bulmak için kıyamet  manzarasında savaşmaya zorlanıyor  Karakterinizin gelişmiş reflekslerini kullanarak yavaş zaman çeşitli iç ve dış ortamlarda üç aşamalı aksiyon Gelişmiş savaş  taktikleri kullanan yepyeni düşmanlarla  savaşın Sinirlerinizi test edin ve

Armacham Technology Corporation’ın başkanını, ortaya çıkan bir rehine kriziyle bağlantılı olarak bulmak için rutin bir görev, bir patlama şehri kestikten ve Armacham’ın son derece sınıflandırılmış Proje Menşei’nin merkezindeki korkunç doğaüstü tehdit olan Alma Wade’i serbest bıraktıktan sonra umutsuz bir hayatta kalma mücadelesine dönüşüyor. Alma’nın gücü kontrolden çıkarken, özel kuvvetler Sgt. Michael Becket ve ekibi, onu nasıl yok edeceğine dair ipuçlarını bulmak için paramparça edilmiş binaların ve kıvrımlı sokakların kıyamet manzarasında savaşmalıdır. Becket, Armacham’ın gizli deneylerini ve pervasız gündemini ne kadar öğrenirse, bir şekilde krizle bağlantılı olduğundan şüphelenmeye başlar ve tam bir felaketi önleyebilecek tek kişi olabilir.

Ana Özellikler:

 • Hem siz hem de düşmanlarınız için mevcut stratejik çevresel savaş fırsatları
 • Karakterinizin gelişmiş reflekslerini kullanarak yavaş zaman
 • Çeşitli iç ve dış ortamlarda yüzünüze yakın çeyrek hareket
 • Gelişmiş savaş taktikleri kullanan yepyeni düşmanlarla savaş
 • Yeni karakterlerle savaşırken ve korkunç bir gizemi çözerken sinirlerinizi test edin ve KORKULARINIZLA yüzleşin
 • Anında kapak oluşturmak veya engelleri kaldırmak için dünya etkileşimi geliştirmelerinden yararlanın
 • Çok oyunculu yarışmada arkadaşlarınızla ve arkadaşlarınızla oynayın
 • Gelişmiş grafik motoru, gelişmiş görseller ve efektlerle aksiyon korkusunu yeni boyutlara taşıyor
 • Düşmanlar gerçekçi davranır ve büyük ölçüde geliştirilmiş düşman Yapay Zeka aracılığıyla çevreyi size karşı kullanır
 • Alma hikayesinin orijinalliğini korur ve oyuncular bunun destanı devam ettirmek için tek yer olduğunu bilecek

FEAR 2: PROJECT ORIGIN NASIL İNDIRILIR VE KURULUR

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. FEAR 2 kez: Project Origin bitti indirilmesi olduğunu, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “FEAR2.Project.Origin.Incl.Reborn.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. FEAR 2: Project Origin klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

SISTEM GEREKSINIMLERI

 • İşletim Sistemi:  Windows® XP SP2 / Vista SP1
 • İşlemci:  P4 2.8GHz (3.2GHz Vista) / Athlon® 64 3000+ (3200+ Vista)
 • Bellek:   1 GB (1,5 GB Vista)
 • Sabit Disk Alanı:  12GB Kullanılabilir Sabit Disk Alanı
 • Ekran Kartı:  256 MB (SM 2.0b) ile tam DX9 uyumlu grafik kartı. NVIDIA 6800 veya ATI X700
 • DirectX® Sürümü:  9.0c
 • Ses:  DX9.0c uyumlu

Payday Indir

Macro Recorder Indir

Microsoft Flight Simulator X Indir

Nero 8 Indir

iTunes Indir 

Youtube Video Indir 

300 Spartan Indir

Katana Zero Indir

Diablo 1 Indir 

Subway Surf Indir

Move Or Die Indir

Cry Of Fear Indir

Indesign Indir

Firewatch Indir

Spider-Man Edge Of Time Indir

The Walking Dead Final Season Indir 

Depth Indir

Prince Of Persia The Forgotten Sands Indir

Daemon Tools Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published.