Fifa 12 Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Fifa 12 Indir - Güncellendi 2022

FIFA 12 (Kuzey Amerika’da FIFA Soccer 12 başlıklı) Electronic Arts’ın FIFA serisi futbol video oyunlarının 19. oyunudur. FIFA 12’de üç büyük oyun değişikliği uygulandı; bunlar Darbe Motoru, Taktik Savunma ve Hassas Top Sürme.

Birkaç yıldır geliştirilmekte olan Impact Engine çarpışma çeşitliliğini, doğruluğunu ve momentum korumasını geliştirir. Çarpışma fiziği ile birlikte oyunculara ve fiziksel güçlere bağlı olarak farklı sonuçlar üretmek için yeni bir gelişmiş prosedür animasyon sistemi kullanılır. Bu tüm oyuncuları etkiler, bu yüzden topun dışında olanlar bile çarpışmalara sahip olabilir. Impact Engine, FIFA 12’yi öncekilerden daha az yapılandırılmış ve sentetik yapan bir oyun değiştirici olarak gösterildi ve yapımcı David Rutter tarafından mevcut konsol nesline geçişten bu yana serinin en büyük teknolojik değişikliği olarak tanımlandı. Impact Engine, bir maç sırasında oyuncuların maruz kaldığı yaralanmaları da doğrudan etkiler.

FIFA Soccer 12, sahadaki her etkileşimde gerçek dünyadaki fizikselliği sunmak için inşa edilmiş bir fizik motoru olan oyunu değiştiren yeni Player Impact Engine’i sahaya getiriyor. Gerçek dünya oyuncularının top için birbirlerine meydan okuma, sahip olma ve fiziksel olarak birbirlerini test etme yöntemlerini deneyimleyin. Her çarpışmada sonsuz çeşitlilikteki doğal ve inandırıcı sonuçların tadını çıkarın. Oyuncular, sahip olma mücadelesi sırasında daha dirençli hissederler, itme ve çekme ve hafif zorluklardan daha kolay iyileşme.

FIFA 12, 27 Eylül 2011 tarihinde yayınlanan ve Microsoft Windows için tasarlanan Electronic Arts, EA Sports tarafından yayınlanan bir FIFA video oyunu serisidir ve menajerin oyuncular ve medya ile olan ilişkisi takım seçimi, başarı, bireysel oyuncuların tutumlarını ve moralini etkileyen maaşlar ve basın sahalarda performansı etkileyebilecek yaralanma ve huzursuzluklara neden oluyor. Bu yazıdan FIFA 12 Oyununu ücretsiz indirin ve bu siteyi arkadaşlarınızla paylaştığınızdan emin olun.

Elektronik Sanatlar derneği futbol video oyunu Fifa serisinde 19. oyun olan Fifa 12 olarak bilinen Fifa Soccer 12. Bu aynı zamanda EA Canada tarafından geliştirildi ve Electronic Arts tarafından yayınlandı. 27 Eylül 2011’de PlayStation 3, Xbox 360, Wii ve PlayStation 2 için ve PC oyunları ve Mac OS X için Microsoft Windows bilgisayarlarda yayınlandı.

FIFA 12 (Kuzey Amerika’da FIFA Soccer 12 başlıklı) Electronic Arts’ın FIFA serisi futbol video oyunlarının 19. oyunudur. EA Canada tarafından geliştirildi ve EA Arts etiketi altında dünya çapında Electronic Arts tarafından yayınlandı. Eylül 2011’de PlayStation 3, Xbox 360, Wii ve PlayStation 2 konsollarında yayınlandı; PlayStation Portable, 3DS, Xperia Play, Android ve iOS için el bilgisayarlarında; ve Microsoft Windows ve Mac OS X için bilgisayarlarda. Oyunun FIFA Football (Kuzey Amerika’da FIFA Soccer) başlıklı bir limanı PlayStation Vita için lansman başlığı olarak piyasaya sürüldü.

FIFA 12’nin baş yapımcısı David Rutter, “özellikle oyun bölümünde FIFA için devrimci bir yıl” sözü verdi.

Birleşik Krallık’ta, oyunun “Ultimate Edition” ı Game and Gamestation mağazalarında mevcuttu. Her ay oyuncular, sözleşmeler, stadyumlar, menajerler, personel, fitness, şifa, futbol topları, kitler ve rozetler dahil 12 ürün içeren dört aylık Ultimate Team altın paketi içeriyordu. Her paket, gelişmiş oyuncu özellikleri, daha uzun sözleşmeler ve en çok sevilen oyuncular gibi nadir bir eşya içerir. 22 Haziran 2011’de EA Sports, FIFA 12’nin Microsoft Windows sürümünün PlayStation 3 ve Xbox 360 sürümleriyle aynı motora, özelliklere ve yarışmalara sahip olacağını duyurdu.

Diğer birkaç EA Sports unvanıyla birlikte FIFA 12, EA Sports Season Ticket satın alanlara üç gün erken ulaştı.

FIFA 12 demosunun çıkış tarihi 16 Ağustos 2011’de Almanya’daki Gamescom etkinliğinde duyuruldu; demo Xbox Live Marketplace ve EA Windows için Origin Store’dan 13 Eylül 2011’de satışa sunuldu, ancak PlayStation 3 demosu ertesi güne kadar Avrupa’da mevcut değildi.

MINIMUM SISTEM GEREKSINIMLERI

  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E6750 2.66 GHz veya AMD Athlon II X2 245e veya üstü
  • Rastgele erişimli hafıza: 2 GB (Win 7, Vista), 1 GB XP
  • İşletim Sistemi: Windows 7, Vista, XP
  • VİDEO KARTI: NVidia GeForce 6800 veya ATI Radeon X1600
  • TOPLAM VİDEO RAM: 128 MB
  • PİKSEL GÖLGESİ: 3.0
  • VERTEX SHADER: 3.0

My Summer Car Indir

Stardew Valley Indir

World War Z Indir

Escape From Tarkov Indir

Titanfall 2 Indir

Prison Architect Indir

Car Mechanic Simulator 2018 Indir 

Simcity Indir

God of War Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published.