FIFA 16 Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

FIFA 16 Indir - Güncellendi 20222

FIFA 16 iyileştirildi, ancak PES 2016’yı yakalamak için yeterli değil

FIFA 16, PES 2016’ya kıyasla daha sönük . İmkansız gerçekleşti: Futbol oyunlarının kralı tahttan indirildi.

Üç sihirli devrim

Bir an için PES karşılaştırmalarını geride bırakan FIFA 16, seride bir devrim. Bu değişikliklerden en önemlisi, artık  12 kadın uluslararası takımdan birini seçip oynayabilmenizdir . EA Sports’un kadın takımları uygulaması, erkek takımları biraz değiştirmekle sınırlı kalmadı, kadınlar tamamen farklı şekilde hareket ediyor ve davranıyor. Bu, biraz daha yavaş ve daha az fiziksel, aynı zamanda daha dinamik, öngörülemez ve heyecan verici maçlarla sonuçlanır.

FIFA Ultimate Team (FUT), FUT Draft aracılığıyla iyileştirmeler gördü: Takımınızı oluşturan bir bilgisayarın önünde saatler harcamadan bu modun keyfini çıkarmanın harika bir yolu. Her pozisyon için rastgele bir oyuncu seçimi sağlar, yeni gelenleri FUT’a eğitmeye yardımcı olur   ve yönetim yönleriyle daha az ilgilenenler için modun daha erişilebilir bir versiyonunu sunar. Altın kazanmak için dört artan zorlukta rekabet edebilirsiniz. Burada FUT’un mikro işlemleri daha az kötü hale gelir ve gerçek nakit ödemeden sistemlerinden yararlanmanıza izin verir.

Diğer tüm modlar da  küçük iyileştirmelerle geliştirildi . Örneğin – kariyer modunda – oluşturduğunuz oyuncunuzu istatistiklerini iyileştirmek için mini oyunlar eğitebilirsiniz.

FIFA 16’nın “Sihirli Anları” , EA Sports’taki geliştiriciler tarafından  animasyonları, çekimleri ve fiziği ayarlamak için yapılan bazı kanlı hesaplamaların sonucudur  . Bu anlardan biri gerçekleştiğinde, gerçek bir oyun hissini taklit ederek, şaşkınlıkla başınızı tutarak ayağa kalkmak isteyebilirsiniz. Bu gözlükler, FIFA’nın gerçek gücü ve  PES 2016’dan daha üstün olduğunu hissettirdiği tek alan .

Çok muhteşem

Bu kadar çok iyileştirmeyle,  FIFA 16 neden futbolun zirvesini korumadı?  Sorunlar oyunun kendisinde. Bunun önemli bir örneği, topu tekrar ele geçirmeye çalışmanın tamamen hayal kırıklığı olmasıdır. Tüm mekanik ve kurcalamalara rağmen, en iyi taktik yine de saldırganın müdahale etmeye çalışmaktan ziyade pas ve müdahale sırasında hata yapmasını beklemektir.

Rahatsızlıklar birikiyor: Sahadaki oyuncuların otomatik seçimi her zamankinden daha rastgele, bazen oyuncular oluşturduğunuz oyunlardan yararlanmıyor ve  top kalecilerin ellerine mıknatıslanmış gibi görünüyor .

PES 2016 sizi taktikler ve takım çalışması kullanmaya zorluyor ve çabalarınız için sizi ödüllendiriyor. FIFA 16, bu unsurları gösteri ve sihir adına feda etmekten mutluluk duyar  . Sihir gerçekleştiğinde harika hissettiriyor. Ama aynı sistem rastgele görünüşte kaybetmenize neden olduğunda, sevinciniz hızla öfke ve umutsuzluğa dönüşür.

Her iki oyunu da karşılaştırırsak sonuç ne olur? PES 2016’yı tercih ediyoruz (en azından konsolda –  şu anda Konami’nin sunduğu PC bağlantı noktası berbat ). Daha iyi hissettirir ve çabanız başarıya eşittir. Öte yandan FIFA 16, stilin beceriye göre öncelikli olması nedeniyle kontrol eksikliğinden muzdarip.

Yani  FIFA kötü ? Hayır, hiç de değil. Yarattığı daldırma mükemmel, bazı şaşırtıcı oyuncu davranışları gerçekten doğal hissediyor – kalecinin topu uzaklaştırması gibi. Bu küçük süslemeler gerçekleştiğinde gerçekten şaşırtıcıdır ve gerçek bir oyun oynuyormuş gibi hissetmenizi sağlar.

Büyü, çeşitlilik ve yakınlık

FIFA 16 hala harika bir futbol oyunudur: Kadın takımları çeşitlilik katar, FIFA Ultimate Team Draft kolay erişim sağlar ve “Büyülü Anlar” muhteşemdir. Bu nedenle, önceliğiniz çeşitlilik, yakınlık ve gösteri ise, FIFA tam size göre. FIFA ve PES arasındaki uçurumun daha da büyümesini durdurmak istiyorlarsa, şimdi oyunlarını bir kez daha yükseltmek EA Sports’a kalmış. Ve onların isteyecekleri her türlü inancım var .

Artıları

  • Kadın takımlarının dahil edilmesi
  • Sihirli anlar
  • FIFA Ultimate Team Taslağı

Download links

Indir

How to install FIFA 16 Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded FIFA 16 Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.