FIFA 18 Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

FIFA 18 Indir - Güncellendi 2022

Frostbite tarafından desteklenen FIFA 18, sanal ve gerçek dünyalar arasındaki çizgiyi bulanıklaştırıyor ve Dünya Oyununun oyuncularını, takımlarını ve atmosferini hayata geçiriyor. Dünyanın en sürükleyici atmosferindeki dramatik anların kilidini açmak için yeni bir duyarlılık ve oyuncu kişiliği seviyesi oluşturan tamamen yeni bir animasyon sistemi olan Real Player Motion Technology ile hareket edin. Daha sonra Alex Hunter olarak Cristiano Ronaldo ve diğer Avrupa futbol yıldızları da dahil olmak üzere yıldızlarla dolu karakterlerle küresel bir yolculuğa çıkın.

FIFA 18 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. FIFA 18 bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “FIFA 18.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. FIFA 18 klasörünün içini çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Doğrudan bağlantı ile FIFA 18 Free Download uygulamasını başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

FIFA 18
BOYUT: 31,70 GB

NOTICE: This game is already pre-installed for you, meaning you don’t have to install it. If you get any missing dll errors, make sure to look for a _Redist or _CommonRedist folder and install directx, vcredist and all other programs in that folder. You need these programs for the game to run. Look for a ‘HOW TO RUN GAME!!.txt’ file for more help. Also, be sure to right click the exe and always select “Run as administrator” if you’re having problems saving the game. Always disable your anti virus before extracting the game to prevent it from deleting the crack files. If you need additional help, click here

System Requirements

 • OS: Windows 10 – 64-Bit **
 • CPU: Intel i3 6300T or equivalent benchmark (5,199) – Intel i3 4340 (5,226), and Intel i3 4350 (5,302) as alternatives.
 • AMD eşdeğeri alternatif olarak AMD Athlon X4 870K (5.219) – AMD FX-4350 (5.272) ve FX-4330’dur (5.297).
 • Rastgele erişimli hafıza: 8GB
 • Gerekli Sabit Disk Alanı: 50.0 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 10 – 64-Bit **

Call of Duty 1 Indir 

Prototype1 Indir

The Forest Indir

Photoshop Indir

Excel Indir

Sword With Sauce Indir 

Windows 7 Ultimate Sağlam Indir

Paint The Town Red Indir

Red Alert 2 Indir 

Leave a Reply

Your email address will not be published.