Five Nights At Freddy’s (Mod, Unlocked) Uygulamasını Ücretsiz Indirin

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Açıklama Freddy’s’de Beş Gece

Bu Five Nights at Freddy’s’ın resmi mobil limanıdır; Clickteam Fusion ile yapıldı!-Bu oyunun düzgün çalışması için 512 mega ram gerekir. Çoğu yeni cihaz için bu bir problem olmamalı.

Five Nights At Freddy's (Mod, Unlocked) Uygulamasını Ücretsiz Indirin

Freddy Fazbear’s Pizza’daki yeni yaz işinize hoş geldiniz, burada çocuklar ve ebeveynler göz alabildiğince eğlence ve yemek için geldiler! Ana cazibe, elbette Freddy Fazbear; ve iki arkadaşı. Kalabalığı memnun etmek için programlanmış animatronik robotlardır! Robotların davranışları geceleri bir şekilde tahmin edilemez hale geldi ve sizi bir güvenlik görevlisi olarak işe almak, bir tamirci bulmaktan çok daha ucuzdu.

Küçük ofisinizden güvenlik kameralarını dikkatlice izlemelisiniz. Gecelik kullanmanıza izin verilen çok sınırlı miktarda elektriğiniz var (kurumsal bütçe kesintileri, biliyorsunuz). Bu, gece için elektriğin bitmesi anlamına gelir – artık güvenlik kapısı ve ışık yok! Bir şey doğru değilse – Freddybear veya arkadaşları uygun yerlerinde değilse, onları monitörlerde bulmalı ve gerekirse kendinizi korumalısınız!

“Oyunun kontrollerinin ve öncülünün tüm basitliğine rağmen, Five Nights at Freddy’s korkutucudur. Bu, tasarım ve incelikteki zekanın korkunç bir deneyim yaratmak için nasıl kullanılabileceğinin harika bir örneğidir. Basit hareketsiz görüntüler ve uygun karakter tasarımı şovu çalar. Bu oyun ve Scott Cawthon’un insanların tüyler ürpertici oyuncak bebeklere ve oyuncaklara bakarken hissettikleri gizli korkular hakkında oldukça fazla şey bildiğini gösterin. Korku ekme şekli zarif ve korkutucu oyunları seven herkesin sahip olması gereken bir şey. ” -Joel Couture IndieGameMag.com

Freddy’nin  AR’sinde Beş Gece: Özel Teslimat , FNAF serisindeki bir sonraki korkunç taksittir. Oyuncular, gerçek dünyalarında arızalı animatroniklerle yüzleşecek ve bu dehşetten kurtulmaya çalışacaklar. Oyun boyunca oyuncular, Fazbear Entertainment’ın yepyeni “Fazbear Funtime Service” hizmetine abone olurlar ve en sevdikleri animatronikleri talep üzerine alırlar. Talihsiz koşullar nedeniyle, ziyaret eden animatronik arızalar ve aboneleri eğlendirmek yerine onlara saldırır.

Oyuncular, gittikleri her yerde onları takip edecek sonsuz bir düşmanca animatronik akışıyla yüzleşmelidir. Soru şu ki, oyuncular ne kadar süre hayatta kalabilir? Ve Fazbear Entertainment’ta neler oluyor?

ÖZELLİKLERİ

★ Her animatronik için özel olarak tasarlanmış dehşet verici artırılmış gerçeklik görsel-işitsel saldırı dizilerine KENDİNİZİ

KAÇIRIN ★ FNAF animatronics’in nerede olursanız olun ve nereye giderseniz gidin sizi ziyaret edeceği gerçek zamanlı konum tabanlı oyun deneyimini DENEYİN

★ Sınırlı kaynaklarınızı kullanarak HAYATTA KALMA animatronik saldırılar Akıllıca (pil, el feneri

ve şoklayıcı dahil) ★ ASSEMBLE için parçaları, CPU’ları ve pelüş giysileri TOPLA, kendi hotwired animatroniklerinizi test edin, onarın ve konuşlandırın ve çevrenizdeki kalıntıları arayın ve toplayın

★ arkadaşlarınıza ve diğer oyunculara karşı ANİMATRONİK GÖNDERİN ve skor tablosundaki en yüksek seriyi elde edin

Freddys 1 Overvie’de Beş Gece

Five Nights at Freddy ”™ s bir aksiyon oyunudur. Scott Cawthon tarafından geliştirilmiştir  . Freddy Fazbear’ın Pizza’sındaki yeni işinize hoş geldiniz. Burası hem çocuklar hem de ebeveynler tarafından çok sevilen bir yer ve buraya eğlence için geliyorlar. Her yerde yiyecek var ve gözünüzün gittiği yere kadar.

Bu pizza dükkanının benzersiz cazibesi Freddy Fazbear ve diğer iki arkadaşı. Bunlar robotlardır ve müşterileri eğlendirmek için oraya yerleştirilmiştir. Ancak bazı günler bu robotlar Geceleri mahkum oluyor ve şüpheli faaliyetler oluyor. Bir tamirci kiralamak çok daha ucuz olduğu için güvenlik görevlisi olarak işe alındınız. Şimdi siz ve Freddy Fazbear’ın Pizza’sındaki perili geceler. Bu oyun harika grafiklerle geliyor. Ve hikayesi gerçekten kalp sıkıcı. Tamamen bu oyun, daha önce hiç oynamadığınız ve denemeye değer bir oyun.

Five Nights at Freddy ”™ nin Özellikleri 1

Aşağıda Five Nights at Freddy ”nin 1 APK Ücretsiz İndirmesinden sonra deneyimleyeceğiniz Oyunun heyecan verici özellikleri bulunmaktadır.

 • Bazı korku unsurları ile şaşırtıcı ve dünyaca beğenilen aksiyon oyunu.
 • Freddy Fazebar / s Pizza mağazasında geçiyor.
 • Güvenlik görevlisi olarak oynayın ve şüpheli faaliyetlere göz atın.
 • Harika grafikleri var.
 • Kalp sıkma hikayesi.
 • Her zaman ayak parmaklarınızın üzerinde olmalı.
 • Çocuklarda ve yetişkinlerde eşit derecede popüler.

Desteklenen Android Sürümleri

 • Zencefilli kurabiye (2.3.3 ”“ 2.3.7)
 • Petek (3.0 ”“ 3.2.6) [a]
 • Dondurmalı Sandviç (4.0 ”“ 4.0.4)
 • Jelly Bean (4.1 “” 4.3.1)
 • KitKat (4.4 ”“ 4.4.4, 4.4W ”“ 4.4W.2)
 • Lolipop (5.0 “” 5.1.1)
 • Android Hatmi (6.0.0 ”“ 6.0.1)

Five Nights at Freddy ”™ s 1 APK Ücretsiz İndir

Oynamak İçin Çok Heyecanlı mısınız? Download Five Nights at Freddy ”™ nin 1 APK’sini başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın. Bu, Five Nights at Freddy ”nin 1 APK Mod Unlocked With Unlimited Everything’in tek doğrudan bağlantısıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.