Five Nights At Freddy’s 4 (Mod, Unlocked) Indirin

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Five Nights at Freddy’s 4 Demo açıklaması

Freddy 4 Demo Beş Nights Freddy, Chica, Bonnie ve Foxy karşı kendinizi savunun.
Five Nights at Freddy’s 4 Demo, geceleri kaba ve korkutucu oyuncaklardan saklanmanızı istiyor. Bu oda ciddi şekilde perili olduğundan ve uykunuzu beklediğinden, ruh halinizi yüksek tutmak ve titremenizi önlemek için elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekecek.
Korkunç oyuncaklar ve daha korkutucu sesler kesinlikle kalp atışınızı hızlandıracak. Dikkatle izlenen kapılara koşarak perili odadan kaçmaya çalışacaksınız.
Onlara ulaştığınızda el fenerini açabilir, yatağa geri dönebilir veya kapıları geçici olarak kapatabilirsiniz. Sesleri yakından dinleyin ve alanı yalnızca şüpheli bir şey yoksa aydınlatın. Kaçmak istiyorsanız her zaman geri koşabilir ve yeniden başlayabilir veya kapıyı kapatabilirsiniz.
Korkunç oyuncaklarla alanları aydınlattıktan sonra bölümü tamamlayacaksınız. 12: 00-06: 00 arasında uyanık kalmak için ulaşabileceğiniz her şeyi yapın. Sizi koruyacak herhangi bir kamera ya da bilgisayar olmadan ne kadar hayatta kalacaksınız?

Five Nights At Freddy's 4 (Mod, Unlocked) Uygulamasını Ücretsiz Indirin

Five Nights at Freddy’s 4, 2014 yılında ilk oyunun piyasaya sürülmesinden bu yana Windows ve Android’de insanları korkutan bu inanılmaz derecede popüler korku efsanesinin dördüncü ve son bölümüdür. O zamandan beri, bir yıldan biraz daha uzun bir süre içinde, Beş Gece Freddy’s de bir korku sembolü haline geldi.

Bu sefer güvenlik kameraları veya benzeri bir şeyle bir pizzacıda devriye gezmek zorunda değilsiniz. Bunun yerine, geceleri kendisini her gölgenin ve her karanlık köşenin ardında avlayan korkunç yaratıklara karşı savunması gereken genç bir adamı kontrol ediyorsunuz.

Five Nights at Freddy’s 4’teki oynanış, her durumda, önceki bölümlerdekine çok benzer. Yataktan odadaki herhangi bir kapıya doğru hareket edebilir ve bir düğmeyi basılı tutarak kapıları açabilirsiniz. Kısa bir süre için herhangi bir alanı aydınlatmak için bir el feneri de kullanabilirsiniz.

Çalarken yapılacak önemli bir şey, hoparlörlerinizin sesini ayarlamaktır. Neden? Çünkü saldırılarını tahmin etmek için düşmanların nefes alışını duymanız gerekiyor. Ayrıca, sizi yakalarlarsa, ses yüksekse daha çok korkarsınız.

Five Nights at Freddy’s 4, sizi birkaç defadan daha fazla korkutabilecek unutulmaz bir korku oyunudur. Grafikler üçüncü oyunla karşılaştırıldığında biraz gelişerek daha da büyük bir deneyim yarattı.

FNaF4

Five Nights at Freddy’s 4 NOT: Bu oyun en az 512 mega RAM gerektirir. Bundan daha azına sahip telefonlar çökebilir! Five Nights at Freddy’nin orijinal hikayesinin bu son bölümünde, kendinizi Freddy Fazbear, Chica, Bonnie, Foxy ve hatta gölgelerde gizlenen daha kötü şeylere karşı bir kez daha savunmalısınız. Henüz rolü bilinmeyen bir çocuk olarak oynarken, kapıları izleyerek ve ayrıca dolabınıza veya arkanızdaki yatağa girebilecek istenmeyen yaratıkları uzaklaştırarak sabah 6’ya kadar kendinizi korumalısınız. Koridorların diğer ucunda sürünen şeyleri korkutacak, ancak dikkatli olun ve dinleyin. Bir şey çok yakından süründüyse, gözlerindeki ışıklar senin sonun olacak.

Scott Cawthon’dan Android için ücretsiz bir eylem uygulaması

Five Nights at Freddy’s 4 Demo  , ‘Oyunlar’ kategorisinin ve ‘Eylem’ alt kategorisinin bir parçası olan ve Scott Cawthon tarafından geliştirilen ücretsiz bir Android oyunudur  .

Five Nights at Freddy’s 4 Demo hakkında daha fazla bilgi

Bu yazılımı 2017 yılında kataloğumuza eklediğimizden bu yana 49 indirme elde etti ve geçen hafta 7 kez indirildi

Programın güncel sürümü 1.1 olup kataloğumuzdaki son güncellemesi 01/25/2017 tarihinde yapılmıştır. Bu yazılım, işletim sistemi Android 4.3 ve sonraki sürümleri olan kullanıcılar için mevcuttur ve İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinde mevcuttur.

Download links

Indir

How to install Five Nights At Freddy's 4 (Mod, Unlocked) Indirin APK?

1. Tap the downloaded Five Nights At Freddy's 4 (Mod, Unlocked) Indirin APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.