FlatOut 2 Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

FlatOut 2 Indir - Güncellendi 2022

Oyun hakkında

BU PASLANMAZ SÜRÜŞ KAZA DEĞİLDİR! Ama birkaçına sebep olmak isteyebilirsiniz. Bu yüksek hızlı yarışlarda ne kadar çok hasar verirseniz o kadar iyidir. Turbo şarjlı otomobillerde son nokta ve en çılgın rakip sürücüler en iyi yıkıcı çizginizi test etmeyi bekliyor. Sorumlu sürücülerin uygulanmasına gerek yoktur.

  • Binlerce ve imha edilecek nesneler.
  • Mini oyunlar çıldırdı – bu 12 çılgın meydan okumada sürücüyü fırlatın.
  • Kavrulmuş çöller, büyük fırtına drenajları ve dar şehir sokaklarında yolunuzu batırın.
  • Rakiplerinizin arabasını vurun ve havada uçmalarını izleyin – kazanmak için buradasınız!

Flatout 2 Nasıl İndirilir ve Kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. Flatout 2 indirmeyi tamamladıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “FlatOut.2.zip’e Ayıkla” ya tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmanız gerekir).
  4. Flatout 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Flatout 2 Bedava İndir

Doğrudan bağlantı ile Flatout 2 Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiş, yani onu yüklemek zorunda değilsiniz. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı tıklayın

sistem gereksinimleri

Minimum: Windows XP / 2000 XP SP2 / 2000 SP4, 256 MB RAM, 64 MB * ekran kartı, 2.0 GHz Pentium® 4 veya AMD® 2000+ işlemci, DirectX uyumlu ses kartı, 3,5 GB boş sabit disk alanı, DirectX 9.0c, LAN oynatımı için TCP / IP gerekir, minimum 512kbs, Geniş bant bağlantısı gerekir Minimum 8 düğmeli gamepad (tüm yapılandırılabilir oyun komutlarını desteklemek için) önerilir.

FlatOut 2 aşağıdaki Yonga Setlerini, nVidia Geforce FX 5/6/7 serisini, ATI Radeon 9600 Pro / XT ve üzerini, ATI Radeon X200 ve üzerini destekler. Yerleşik / tümleşik grafik kartları ve dizüstü bilgisayarlar desteklenmez.

Hitman Indir

Warcraft 3 Indir

Adobe Photoshop CS4 Indir 

Assassin’s Creed Origins Indir

Need For Speed Rivals Indir

Prison Architect Indir

Total Video Converter Indir

Lego Marvel Super Heroes Indir

Metro 2033 Redux Indir 

Download links

Indir

How to install FlatOut 2 Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded FlatOut 2 Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.