Flatout 4 Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 2

Report this app

Description

Flatout 4 Indir - Güncellendi 2022

FlatOut 4 Total Insanity  yeni ve heybetli araçlar, oyun modları ve pistler getirdi. FlatOut 4 Total Insanity, Factory Arena ve Ice lake Arena olmak üzere 2 özel arenaya sahiptir. Ayrıca Dave Worker ve Gadget Stewart olan 2 özel sürücü içerir. Tamir Kamyonu ve Buz kırıcı olmak üzere iki yeni araç da tanıtıldı. Bu oyuna dahil olan arabalar son derece özelleştirilebilir ve oyuncular 27 arabanın kilidini açabilir. FlatOut 4 Total Insanity, Survivor, Flag Capture ve Death Match’i içeren üç farklı oyun stilinin bulunduğu Arena Moduna sahiptir. Ayrıca, dublörlerin sıcak koltuk yarışmasında arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte dönmenizi sağlayacak bir Sıcak Koltuk Modu var. FlatOut 4 Total Insanity, ışıltılı görsellere sahip ve sesler de etkileyici. Ayrıca indirebilirsiniz Flatout 3 Kaos ve Yıkım .

FlatOut 4: Dikkatsiz sürüş  hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı Toplam Delilik  . FlatOut 4: Total Insanity, FlatOut hakkında herkesin sevdiği her şeyi tek bir teklifte birleştiriyor. Oyuncular  ,  yakında kişisel favoriler haline gelecek olan tüm yeni ve heyecan verici özelliklere, oyun modlarına ve araçlara tanıtılacak  . Nitro yakıtlı yıkım ve çeşitli parkurlar, modlar, arenalar ve çok oyunculu seçenekleri içeren derbi yarışının bir başka bölümü de mevcuttur.

Yıkılabilir Ortamlar: Yüksek hızlı çarpışmalar ve vahşi yıkılabilir ortamlarla kaos ve  yıkım  yarış dünyasına geri dönüyor Efsanevi Dublör Modu: Toplamda 12 dublör. Altı yeni  dublör  ve altı yeniden hayal edilen klasik dublör mini oyun, epik çökmeler ve ölüme meydan okuyan manevralar arayan hayranları bekliyor rakiplerinizi yavaşlatmak veya yok etmek için

FLATOUT 4’TE YOLLARI PARÇALA: TOPLAM DELILIK

FlatOut 4: Total Insanity, sadece tehlikeli sürüşü yürütmekle kalmayıp, onu kutlayan, hayranlarının tercih ettiği FlatOut serisinin son taksitidir. Tüm bahislerin kapalı olduğu ve tüm kuralların kırılacağı bu all-out, engelsiz engelli derbi yarış başlığında yola çıktığınızda mümkün olduğunca fazla yıkıma neden olmaktan çekinmeyin.

NEDEN YOLLARDA KARGAŞA

Özelleştirilmiş bir araba oluşturun ve on iki sürücüden hangisini oynamak istediğinizi seçin – o zaman yuvarlanmaya hazır olacaksınız. Her biri kendi tehlikeleri olan bir dizi farklı parkur ile FlatOut 4: Total Delilik ile yolunuza devam ederken kendinizi saatlerce heyecanlara hazırlayabilirsiniz. Yıkılabilir manzaraya doğru sürün, aşırı stuntlar yaparak puan kazanın ve rakip yarışçıları unutulmaya çalışın. FlatOut unvanından başka ne isteyebilirsiniz?

ZENGIN SEÇENEKLER

FlatOut 4: Toplam Delilik oyuncuları özellikler ve seçenekler söz konusu olduğunda seçim için şımarık olacak. Tek oyunculu tek başına üç mod vardır: Yarış, Yok Et ve Dublör. Bu arada, multiplayr seçenekleri arasında Hot Seat, Capture the Flag, Death Match ve Survivor yer alıyor ve çevrimiçi oyunlarda sekiz oyuncuya kadar alan bulunuyor. Bazı arkadaşları kapın ve birlikte yollara vurarak eğlenin!

FlatOut 4: Dikkatsiz sürüşün hiç bu kadar eğlenceli olmadığı Total Insanity ™. FlatOut 4: Total Insanity ™, FlatOut hakkında herkesin sevdiği her şeyi tek bir teklifte birleştiriyor. Oyuncular, yakında kişisel favoriler haline gelecek olan tüm yeni ve heyecan verici özelliklere, oyun modlarına ve araçlara tanıtılacak. Nitro yakıtlı yıkım ve çeşitli parkurlar, modlar, arenalar ve çok oyunculu seçenekleri içeren derbi yarışının bir başka bölümü de mevcuttur. FlatOut’a tekrar hoş geldiniz!

4 TOPLAM İNSANİTE NASIL İNDİRİLİR VE KURULUR

  1. İndir düğmesini veya aşağıdaki logoyu tıklayın; MEGA’ya yönlendirilmeniz gerekir.
  2. İndirmeye  başlamak için web tarayıcınızdan indir veya MEGASync ile indir seçeneğini tıklayın. (Web tarayıcısını indirmek için chrome kullanmanız ve buraya ulaşabileceğiniz MEGA uzantısının kurulu olması gerekir  ).
  3. Flatout 4 Toplam delilik tamam olarak indirme sonra, sağ (size alabilirsiniz WinRAR, olması gerekir Bunu yapmak için .zip dosyasını tıklayın ve “Flatout 4 Toplam Insanity.zip için Özü” üzerine tıklayın  burada ).
  4. Flatout 4 Total Insanity klasörünün içine çift tıklayın ve kurulum uygulamasını çalıştırın.
  5. Yükle’yi tıklayın ve oyunun yüklenmesine izin verin. (Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, sitenin gidermek bölümünü ziyaret masaüstünüzden & oyundan yönetici olarak oyunu çalıştırın  burada  ve sıra oyun için son grafik sürücülerini sahip olarak yönetici olarak oyunu çalıştırmak emin olun.)

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • İşlemci : Intel® Core i3 2.8 GHz veya daha iyisi
  • Rastgele erişimli hafıza: 4 GB
  • İşletim Sistemi : Windows® 7, 8 veya daha yeni (yalnızca 64 bit)
  • Ekran Kartı: Video kartı 1 GB veya daha fazla olmalı ve desteğiyle DirectX 11 uyumlu olmalıdır
  • Sabit Disk: 10  GB kullanılabilir alan

FNAF Sister Location Indir

Zula Indir

NBA 2k12 Indir

Scum Indir

Resident Evil 7 Indir

Football Manager 2010 Indir

NBA 2k12 Indir

Delta Force Black Hawk Down Indir

Point Blank Indir

Adobe Audition Cs6 Indir

Fireworks Indir

Microsoft Office 2013 Indir

PES 2010 Indir

Napoleon Total War Indir 

Fnaf 1 Indir

Playerunknown’s Battlegrounds Indir

Happy Room Indir

Getting Over It Indir

Poly Bridge Indir 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *