Report this app

Description

Flowcharter Indir - Güncellendi 2022

Flowchart Maker, Mac OS X ve Linux sistemleriyle de uyumlu olan Windows için bir akış şeması tasarım uygulamasıdır. Size bir sürükle ve bırak arayüzü ve akış şeması ve veri akış şeması oluşturma için çok çeşitli yerleşik semboller sağlar.

Uygulamanın zengin formları, şablonları, gelişmiş efektleri ve temaları, her zamankinden daha sezgisel diyagramlar oluşturmanıza yardımcı olabilir. Flowchart Maker’ı kullanarak, gerçek zamanlı grafikleri verilerinize bağlayarak ve bunları çeşitli dışa aktarma seçenekleriyle başkalarıyla paylaşarak diyagramlarınızı standart akış şemalarından daha dinamik hale getirebilirsiniz. Grafik formatlarına, Microsoft Word, Excel, PowerPoint ve Microsoft Visio’ya aktarabilirsiniz.

Flowchart Maker ayrıca sizin ve ekibinizin eşzamanlı düzenlemeler yapmasına olanak tanıyan işbirliği araçlarından da yararlanır. Daha sonra çalışmanızı Edrawsoft’un Bulut Edraw’ı ile paylaşabilirsiniz.

Genel olarak, Flowchart Maker gerçekten güzel özelliklere sahip harika bir uygulamadır. Ofis uygulamalarıyla iyi bütünleşir ve bazı güçlü işlevlere sahiptir. Arayüz sezgiseldir ve kullanımı kolaydır. Olumsuz tarafı, boyut ve kapladığı alan; oldukça büyük.

Akış çizelgeleri yalnızca mühendisler, programcılar ve yöneticiler için değildir. Herkes, özellikle işinizi ve yaşamınızı düzene sokmanın ve hatta kötü alışkanlıklardan kurtulmanın bir yolu olarak, akış şemaları yapmayı öğrenmekten faydalanabilir.

Tek sorun, en iyi akış şeması yazılımı nedir? Çok sayıda harika seçenek var, ancak oldukça pahalılar. Neyse ki, harika bir akış şeması oluşturucuya erişmek için bir abonelik ücreti veya tek seferlik pahalı bir ödeme ödemek zorunda değilsiniz. Pahalı bir araç kullanarak çarpıcı akış şemaları oluşturmak istemiyorsanız, aşağıdaki ücretsiz akış çizelgesi yazılımlarından birini kullanın.

WizFlow Flowcharter  ,  çeşitli alt kategorisine (daha özel olarak Akış Şeması Diyagramları) sahip Tasarım ve fotoğrafçılık yazılımına ait olan ve Pacestar Software tarafından oluşturulmuş , yalnızca Windows için kullanılabilen güzel, deneme sürümü bir yazılımdır  .

WIZFLOW FLOWCHARTER HAKKINDA DAHA FAZLA BILGI

Bu yazılımı 2007 yılında kataloğumuza eklediğimizden bu yana 27.817 indirme gerçekleştirdi ve geçen hafta 3 indirme kazandı.Yazılımın şu anki sürümü 6.20.2040 ve 8/17/2009 tarihinde güncellendi. Windows 95 işletim sistemi ve eski sürümleri olan kullanıcılar için mevcuttur ve sadece İngilizce olarak indirebilirsiniz. WizFlow Flowcharter, Tasarım ve fotoğraf yazılımı bölümündeki ortalama programdan daha az alan gerektiren bir programdır. Belçika, İtalya ve Macaristan gibi birçok ülkede çok yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.