Fnaf World Apk 1.09 İndir Android 2019 Son

Indir
4.0/5 Votes: 2

Report this app

Description

FNaF World açıklaması

Yepyeni bir dünyada en sevdiğiniz animatroniklerle tanışın.

Freddy’s’deki efsanevi Beş Gece geri döndü. Ve bu sefer tamamen yeni bir dönüşü var. Freddie, Bonnie, Chica, Foxy ve tüm oyuncu kadrosu, oyuncuların en sevdikleri perili animatronikleri kontrol etmelerine izin

verdiği için sizi bekliyor.

Fnaf World Apk 1.09 İndir Android 2019 Son

İşler bozuluyor ve bozuluyor ve Freddy ve onun kötü şöhretli animatronik çetesinin kontrolünü ele geçirmenin zamanı geldi.

Kana susamış düşmanlarınızı yok edecek bir strateji seçin. Çok çeşitli harika silahlardan birini seçin. Hataları ve sorunların kaynağını bulun. Ve her zaman gölgelerde gizlenen tehlikelere karşı tetikte olun.

FNAF World, 40’tan fazla karakter ve birden fazla springsbury sonun yanı sıra çok sayıda zorlukla, telefonunuzu yere bırakmanızı çok zorlaştırıyor.

Sanatçı Leon Riskin’den oyuna bütün bir boyut katan hoş bir film müziği de var.

Artık neyi severseniz sevin, FNAF Dünyası size heyecan ve sonsuz maceralarla dolu bir dünya vaat ediyor.

Neden beklemek? Devam edin ve FNAF World’ü indirin ve bu gerçekten epik animasyonlu maceranın tadını çıkarın.

FNaF World, Freddy’s’deki popüler korku serisi Five Nights at Freddy’s’ın karakterlerini kontrol etmenizi sağlayan sıra tabanlı bir JRPG’dir. Evet, o korkunç ‘animatronik’ kahramanlar.

FNaF World hikayesi, beklenildiği kadar saçma ve kaçık. Temel olarak, sizin ve karakterinizin diğer kötü yaratıklarla bir arada yaşayacağı bir fantezi dünyasında maceraya atılacak FNaF evreninde 40’tan fazla karakteri kontrol edebilirsiniz.

Oyun, JRPG türünde beklediğiniz olağan oyundur. Böylece, bir grup karakteri yönetecek, seviyelerini yükseltecek, onları farklı nesnelerle donatacaksınız, vb. Savaşlar, 90’larda JRPG’lerde olduğu gibi, sıra tabanlı ve rastgele. Önce sen saldıracaksın, sonra düşmanların saldıracak.

FNaF World, Five Nights at Freddy’s hayranlarının hiç şüphesiz beğeneceği eğlenceli bir JRPG’dir. Bununla birlikte, bu oyunun çeşitli yönlerden iyileştirilebileceğini bilmek için sadece yarım saat oynamanız gerekiyor. \

FNAF World Açıklaması

Five Nights at Freddy’s 1-4’teki tüm kadroyu içeren bu fantastik RPG, oyuncuların en sevdikleri animatronikleri epik bir animasyon macerasında kontrol etmelerine izin verecek!Anlamsız karakterler, anlamsız bir harita ve anlamsız bir komplo ile anlamsız bir dünyaya girmeye hazır olun! Hazır olun … FNaF World! (tekrar)

Önümüzdeki günlerde bulunan hataları veya aksaklıkları düzeltmek için bu oyunu aktif olarak güncelleyeceğim. Bu oyunu cep telefonuna dönüştürmek düşündüğüm kadar kolay olmadı ve hala arada bazı işitsel ve görsel anormallikler var. Genel olarak, ancak, oldukça sağlam bir liman olduğunu düşünüyorum! Zevk almak.

Versions

Version Size Requirements Date
- - - -

Leave a Reply

Your email address will not be published.