Report this app

Description

 Mobil Açıklama

Football Manager 2019 Mobile apk, çok klasik bir futbol simülasyon oyunudur. İstediğiniz herhangi bir kulübü yönetebilir ve oyunun tüm yönlerini yönetebilirsiniz. Oyuncuların kıdemli oyuncuları motive etmesi ve yeni oyuncuları keşfetmesi gerekir. – apkAward.cOm

Oyuncu, oyunun baş antrenörünü oynar. Oyuncular, fon talep etmek veya tesisleri güncellemek için talepte bulunmak, medya ile etkileşim kurmak, konferanslara katılmak, gözlemciler toplamak ve yetenekli oyuncularını kullanmak ve tabii ki sahadaki oyuncu değişiklikleri ve taktiksel ayarlamalardan sorumlu olmak için yönetim kuruluyla etkileşime girebilirler. Sonunda, arkadaşlık olaylarının düzenlenmesini, takım eğitimini ve ilk kadroyu göz önünde bulundurmak gerekir.

Football Manager 2019 Mod Apk İndir

PES 2018 PRO EVOLUTION SOCCER gibi geleneksel futbol oyunlarının yanı sıra futbol menajerliği oyunları da futbol severler tarafından beğeniliyor. İki tür oyunu karşılaştırmak zordur çünkü iki tür oyunun getirdiği deneyim farklıdır. Football Manager 2019 Mobil (FM19 Mobile)  Football Manager Mobile 2018, en iyi futbol yönetimi oyunlarından birinin bir devamıdır  SEGA . Ayrıca Dream League Soccer 2019, denemeniz gereken harika bir futbol menajerliği oyunudur.

Bildiğim kadarıyla Football Manager 2019 Mobile resmi olarak iki işletim sistemi Android, iOS için 8,99 dolara satışa çıktı. PC ve MAC için tam sürüm (Football Manager Touch) daha pahalıdır (21,99 £). Bu kadar kaliteli bir futbol menajerliği oyunu için büyük bir fiyat. Bu oyunu satın almaya uygun değilseniz veya ödeme sürecinde zorluk yaşıyorsanız, APKMody size bu oyunu Android işletim sistemine ücretsiz olarak nasıl indireceğinizi gösterecektir. Ama ondan önce, bu oyunda Football Manager 2018’e kıyasla nelerin değiştiğini öğrenmek için bu makaleye geçelim.

Football Manager Mobile 2019 (FMM 19) çıktı ve artık indirilebilir. Bu oyunu arayanlar, bu yazıda verdiğimiz bağlantıdan kolayca indirebilirler.

FMM 19 Android’de yeni liglerin eklendiğini ve artık kolaylıkla oynanabileceklerini öğreneceksiniz. Ayrıca Alman Bundesliga artık Football Manager Mobile 2019’da tanıtıldı. FMM 19’un en popüler özelliklerinden biri, oyun içi paranız varsa oyuncuları alıp satabileceğiniz, her işlemin gerçekçi göründüğü oyuncu transferleri bölümüdür.

FMM 2019’un Özellikleri

BÜYÜK AVRUPA LİGLERİ DAHİL 17 KADAR FAZLA ÜLKEDEN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ

İşiniz tüm liglerin en iyi menajeri olmaktan ibarettir. Bunu yapmak için önemli kararlar vermeniz, transfer piyasasının en iyi taktiklerini nasıl tasarlayacağınız, oyuncuları alıp satacağınız, her oyunun dizilişini seçmeniz ve yöneticileri yeni bir stadyum inşa etmeye ikna etmeniz gerekiyor.

TRANSFER PAZARININ PLAN AKTARIMLARI VE TAKTİKLERİ: KİMİN OYNAYACAĞINA VE KİMLERİN MASASI ISITMASINA KARAR VERİN .

 APK dosyasını yüklemek size bir içki kadar mal olacak. Ancak bu spor sizin hayatınızsa ve farklı bir futbol deneyimi denemek istiyorsanız, Football Manager Mobile’ın en son sürümünü denemeye değer.

Gereksinimler ve ek bilgiler:

Gerekli işletim sistemi : Android 4.1.

Football Manager 2019 Mobile’ın Diğer Özellikleri

– Transferler ve sözleşmelerin imzalanması iyileştirildi.
– Maç bittiğinde gol tekrar oynatılır.
– Takım Numaralandırma.
– Sanal Yardımcı Hakem tanıtıldı.
– 3D Maç motoru.
– Oyun Tasarrufu.
– Stadyum oluşturma yeteneği.
– Hakem istatistiklerini kontrol etme yeteneği.
En son sürüme güncellendi

Download links

Indir

How to install Football Manager 2019 Mod Apk Indir APK?

1. Tap the downloaded Football Manager 2019 Mod Apk Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.