Football Manager Mobile 2016 Apk [v 7.2.1] Android Için Indirin

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Football Manager Mobile 2016 açıklaması

Football Manager Mobile 2016, hareket halindeyken oynanacak şekilde tasarlanmıştır ve taktikler ve transferlere odaklanarak favori kulübünüzü zafere ulaştırmanın en hızlı yoludur.

Football Manager Mobile 2016 Apk [v 7.2.1] Android Için Indirin

 

Tüm büyük Avrupa ligleri dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki 14 ülkeden kulüpleri yönetin. Transferlere, taktiklere, kimin oynayacağına ve yedek kulübesini kimin ısıtacağına siz karar verirsiniz. Oyuncuları, yönetim kurulunu ve taraftarları mutlu etmek ve kulübünüzü zafere taşımak size kalmış.

Football Manager Mobile 2016, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok yeni ve geliştirilmiş özellik sunar:

FUTBOL MÜDÜRÜ MOBİL 2016 – TEMEL ÖZELLİKLER

Gelişmiş Taktikler

Yeni taktik talimatların getirilmesiyle takımınız üzerinde daha fazla kontrol sahibi olun. Takımınızın geçişini nereye yoğunlaştıracağını seçebilir, ana hücum tehdidinizi ve yaratıcı çıkış noktasını seçebilir ve hatta kalecinize dağıtım konusunda tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Koçluk Ekibi Antrenörlerin

eklenmesiyle kadronuzu maç günlerine her zamankinden daha iyi hazırlayın ve takımınıza bir sonraki büyük fikstürüne hazırlanmak için odaklanmış bir eğitim verin.

Yönetim Tarzı

Altın, gümüş ve bronz koçluk rozetlerinin tanıtımı, kendi yönetim tarzınızı tanımlamanıza olanak tanır. Savunmanızı veya saldırınızı iyileştirmeye mi yoksa moral ve insan yönetimine mi odaklanacaksınız? Kararınız takımınızın tarzını etkileyecektir.

Geliştirilmiş Ekranlar

Önemli ekranların yeniden tasarlanması Football Manager Mobile 2016’yı her zamankinden daha sezgisel hale getirirken, geliştirilmiş haber ekranı ihtiyacınız olan tüm bilgileri almayı her zamankinden daha kolay hale getiriyor.

Oyuncu Kredileri

Yeni imzalanmış genç oyuncuları, ilk takım deneyimini kazanmaya devam edebilmeleri için önceki kulüplerine ödünç vererek geliştirin.

İlk Transfer Penceresi Eşlik

Yöneticileri, tüm oyun dünyalarında büyük ölçüde değişmemiş kadrolarla yeni bir kariyere başlamak isteyen ‘ilk transfer döneminde bütçe yok’ seçeneğini etkinleştirmeyi seçebilir ve sadece ücretsiz transferlerin gerçekleşmesine izin verebilir.

Yüklemek için internet bağlantısı gerekir. </br>

FUTBOL MÜDÜRÜ MOBİL 2016 oyunu android genel bakış için

FOOTBALL MANAGER MOBILE 2016 android oyunu SEGA tarafından geliştirilmiş olup   , google play store’da yayınlanmaktadır. SEGA, android için oyunlar geliştirir. Oyuncuyu spor yaratıcılığına yönlendiren bir spor android oyunudur. Bu oyun en son 4 Ocak 2016’da güncellenmiştir ve Play Store’da 100.000’den fazla indirmeye sahiptir. FUTBOL MÜDÜRÜ MOBİL 2016 APK Bedava indirebilir bu sayfanın altındaki aşağıdaki indirme butonuna tıklayarak Football Manager Mobile 2017 APK Bedava İndir de indirebilirsiniz  .

FOOTBALL MANAGER MOBILE 2016 android oyun incelemesi

Birkaç yıl önce Sports Interactive’in Android’de Football Manager’ı getirmeyi beklediğini duyduğumda, bekletilen hesaplamalarla yüklendim. Çok yönlü bir Futbol Menajeri hakkındaki düşüncenin, saptırmanın sayısız PC varyantına saatlerce saatlerce yatırım yapan sayısız oyuncunun beyaz balinası olduğu gerçeğinin ışığında beklenti ve genel olarak yapamayacaklarını bildiğim için rezervasyonlar tasarımcılar deneyimi gerçekten ayrıştırmadıkça tüm eğlenceyi taşınabilir olarak taşıyın. Önemli sorun, PC saptırmanın devasa veri tabanıydı ki bu, o zamanlar en üst düzey cihazlara ve bellek önkoşullarına neredeyse hiç uymuyordu. Ana Football Manager Handheld’in taburcu edildiği noktada normal tepkiyle karşılandı: oyuncuların çoğu neşeliydi, iOS’taki oyalama, çok sayıda “hayati” öğenin olmaması ve küçük veri tabanı nedeniyle hayal kırıklığına uğradı. O zamandan bu yana, Sports Interactive yıllık olarak vurgu yapmaya devam ederken, aynı zamanda derinlik, açıklık ve taşınabilir uygulama uygulaması arasındaki tatlı noktayı vurmaya çalışıyor. Football Manager Mobile 2016 [3,99 $] o tatlı noktaya nasıl vurulacağını buldu mu?

Android için FOOTBALL MANAGER MOBILE 2016 oyununun özellikleri

Aşağıda, android cihazınıza yüklediğinizde FOOTBALL MANAGER MOBILE 2016 APK Free Download’in ana özellikleri bulunmaktadır.

 • Gelişmiş Taktikler
 • Koçluk personeli
 • Yönetim stili
 • Geliştirilmiş Ekranlar
 • Oyuncu Kredileri
 • İlk Transfer Aralığı Eşliği
 • ve daha fazlası…..

FOOTBALL MANAGER MOBILE 2016 android oyununun gereksinimleri

FOOTBALL MANAGER MOBILE 2016 APK Ücretsiz İndirmeye başlamadan önce, minimum gereksinimi kontrol etmeli ve android cihazınızın bu gereksinimleri karşıladığından emin olmalısınız.

 • Android sürümü gerektirir: 2.3.3 ve üstü
 • Cihaz: Samsung Galaxy S5 ve Note 3’te test edildi
 • Dosya Boyutu: 33 + 832 MB
 • İşlemci: 1.5 GHz +
 • Ram: 2 GB

FOOTBALL MANAGER MOBILE 2016 APK Ücretsiz İndir

FOOTBALL MANAGER MOBILE 2016 APK Free Download’u başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın. Tam bir oyun. Sadece bu oyunu indirip android cihazınıza yüklemeniz gerekiyor. FOOTBALL MANAGER MOBILE 2016 Apk android oyunu için tam doğrudan bağlantı sağlıyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.