Forza Horizon 4 Full Oyun Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Forza Horizon 4 full Oyun Indir - Güncellendi 2022

Forza Horizon 4, Playground Games tarafından geliştirilen ve Microsoft Studios tarafından yayınlanan açık bir dünya yarış video oyunudur. Xbox’ın E3 2018 konferansında duyurulduktan sonra 2 Ekim 2018’de Xbox One, PS4 ve Microsoft Windows’da piyasaya sürüldü. Oyun, Birleşik Krallık’ın kurgusal bir temsilinde ayarlanır. Forza serisinin dördüncü Forza Horizon başlığı ve onbirinci taksitidir. Oyun, seriye değişen mevsimleri tanıtmasıyla dikkat çekiyor.

OYNANIŞ

Forza Horizon 4, Edinburgh’un, Lake District’in (Derwentwater dahil) ve Cotswolds’un (Broadway dahil) yoğun temsillerini içeren bir bölgede, İngiltere’nin kurgusal bir temsilini temel alan açık bir dünya ortamında kurulan bir yarış video oyunudur. ve 450’den fazla lisanslı otomobili içeriyor. Oyun, oyuncuların kendi ırklarını yaratmalarını sağlayan bir rota yaratıcısına sahiptir. Oyun, her bir sunucu 72 oyuncuya kadar destek vererek, seleflerinden AI güdümlü ‘drivatarlara’ kıyasla, senkronize paylaşılan bir dünyada geçiyor. Oyun çevrimdışı modda da oynanabilir.

Oyuncular, yeni eşyalar, arabalar ve oyun oynama avantajlarının kilidini açan oyun içi evler satın alma fırsatına sahipler. Oyun, mevsim değişikliğini de gösteren dinamik bir hava sistemine sahiptir. Dünyadaki çevre mevsime bağlı olarak değişecek: örneğin, Derwentwater kışın donacak ve oyuncuların buz üzerinde sürerek oyun dünyasının diğer tüm mevsimlerde erişilemeyecek alanlara ulaşmalarına izin verecekti. Sezonlar oyunun sunucuları arasında sabitlenir, yani tüm oyuncular aynı koşulları aynı anda yaşayacaktır. Dört mevsim boyunca oyuncuları tanıtan bir dizi prolog serisini tamamladıktan sonra, paylaşılan dünya mevsimleri her hafta değişecek [6] Perşembe günü saat 15: 30’da (BST) gerçekleşecek. Sezon değişiklikleri oyundaki oyunculara geri sayım saati ile önceden bildirilir.

Forza Horizon 3’ten dönen Wheelspin’ler, otomobiller, Krediler (oyun içi para birimi), emotelar, boynuzlar ve kıyafetler arasından rastgele ödüller veren ödül spinleri. Tekerlek tekerlekleri, hikayede ilerlemekten ve belirli mevsimsel zorlukları tamamlamadan ödüllendirilir. Bunlar #Forzathon mağazasından da satın alınabilir. Super Wheelspins, daha iyi ödüllere sahip Wheelspins’in geliştirilmiş versiyonları, hikayenin bölümlerini ve mevsimsel zorlukları tamamlamak için de verilir. Super Wheelspin’ler de #Forzathon mağazasından satın alınabilir.

Lisanslama sorunları nedeniyle, Toyota’dan gelen araçlar (bazı offroad yarışları ve önceden özelleştirilmiş kamyonlar ve Subaru BRZ hariç Lexus marque dahil) temel oyunda sunulmuyor; Mitsubishi, 15 Ocak 2019’da piyasaya sürülmesiyle geri döndü. Ücretsiz Mitsubishi Motors Car Pack DLC. Ancak aynı gün, iki dans eden ifade (“Carlton” ve “Floss”), bu dansların yaratıcılarının, oyunları Fortnite Battle Royale’de oyun olarak ifade olarak kullanmaları nedeniyle Epic Games’e karşı açtığı davalar nedeniyle oyundan çıkarıldı.

Forza Horizon 4, PlayGround Games tarafından geliştirilen açık dünya bir yarış oyunudur. Forza Horizon franchise’daki diğer girişler gibi Forza Horizon 4, çok çeşitli yarış etkinliklerini tamamlarken güzel ilçelerde ve şehirlerde yanmakla ilgilidir. Horizon 4, oyuncuları İngiltere’nin muhteşem topraklarına, tepeler, muhteşem çiçek tarlaları ve kompakt şehir sokakları ile birlikte taşır. Burada, Horizon Festivali başladı, otomobilin her şeyin destansı bir vitrini. Yaklaşmakta olan ve şoför olmaya istekli bir sürücü olarak, Horizon Festivali’nde yarışmak, birçok yarış ve rotayı keşfederken otomobil ve deneyim kazanmak sizin işiniz

Muadili ünvanı Forza Motorsport’un aksine, Forza Horizon 4’teki sürüş gerçekçi olmaktan çok arcade benzeri. Arabalar hala şaşırtıcı derecede iyi tasarlanmış ve bazen gerçek şeyden ayırt edilemez olsa da, diğer gerçekçi yarış oyunlarında bulamayacağınız temel bir tuhaf tutum var. Toplamak ve satın almak için uzun bir araba listesi var ve her biri beğeninize göre ayarlanabilir. Oyuncular ayrıca araçlarını, gösterişli olandan komik olana kadar, diğer kullanıcılar tarafından oluşturulan özel boya işleri ile kapatabilirler. Kendinizi çok hızlı gittiğini ve kurstan uzaklaşırsanız, kullanışlı bir geri sarma özelliği, bir düğmeye dokunarak hatayı geri almanızı sağlar.

Eşsiz içerik ve yarış zenginliğine ek olarak Forza Horizon 4’te iki yeni büyük oyun eklentisi var. Forza Horizon tarihinde ilk kez, oyuncular çevrimiçi bağlanabilirlik sayesinde büyük harita etrafında birlikte yarışabilirler. 72 oyuncuya kadar harita üzerinde aynı anda dolaşabilir, birbirleriyle yarışlara meydan okuyabilir, koleksiyonlar bulabilir ve toplu olarak topluluk etkinliklerine katılabilir. Forza Horizon 4 aynı zamanda değişen mevsimleri de içerdiğinden, her zaman yeni bir şeyler yapacaksınız. Birkaç haftada bir oyun içi haritalar İlkbahar, Yaz, Sonbahar ve Kış arasında değişmektedir. Her sezon haritada önemli değişiklikler var; göller donar, yollar kayganlaşır ve yeni tatil etkinlikleri gerçekleşir.

Ücretsiz güncellemeler ve yamalar yoluyla büyümeye devam eden muazzam miktarda içerik sayesinde Forza Horizon 4’ün büyük bir tekrarlanabilirlik faktörü var. Yarışlarda yarışmanın ve kazanarak yeni arabaların ve yarışların kilidini açmanın yanı sıra keşfedilecek tonlarca etkinlik ve koleksiyon var. Çeşitli hız bölgeleri ve hız tuzakları hızlı yarışçıları ödüllendirirken, sürüklenen rotalar ve tehlikeli sıçramalar, sürücülerin fethetme cesaretini temsil eder. Olaylar arasındaki haritayı keşfederken, oyun alanındaki ahırlarda gizlenmiş birçok tarihi arabadan birine rastlayabilirsiniz. Bu arabalar daha sonra geri yüklenebilir, ayarlanabilir ve sürülebilir, böylece yüzyıl boyunca en eşsiz ve unutulmaz arabalardan bazılarını gösterebilirsiniz.

Genel olarak, Forza Horizon 4, bazı yeni mükemmel özellikler ve harika çevrimiçi özellikler eklerken, önceki Horizon oyunları kadar çok içerik sunar. Yarış türlerinde çok büyük bir çeşitlilik vardır, bu da tüm eğilimlerin sürücülerinin eğlenceli bir şey yapmasını sağlar. Değişen mevsimler haritayı birkaç haftada bir ferahlatıcı ve yeni hissettirirken, ücretsiz yeni içerik heyecan verici bir oyun sunmaya devam ediyor. Yüzlerce saati batıracak bir yarış oyunu arıyorsanız, Forza Horizon 4 kolay bir seçimdir.

YENI BAŞLAYANLARIN DIKKATE ALMASI GEREKEN IPUÇLARI

Oyunu oynadığınızda, ilk aşamalarda biraz karmaşık bulacaksınız. Tüm bu sorunları ortadan kaldırmak için aşağıda belirtilen bazı ipuçlarını izlemelisiniz.

 • Oyunda para harcadıktan sonra satın alabileceğiniz çeşitli süper araba türleri vardır. Uzun süre rekabet etmek için parayı dikkatli bir şekilde harcamayı deneyin.
 • Başarıları elde etmek kolaydır, çünkü bunlar gerçekten kolay ve basittir. İlerlemeyi daha hızlı hale getirmek için başarıları tamamlayın.
 • Oyuncular, güçlerini artırabilecek arabaları yükseltme seçeneğine sahiptir. Daha iyi puanlar elde etmek için doğru yükseltmeleri satın almaya dikkat edin.

Peki, bir acemi oyunu oynarken akılda tutulması gereken birçok ipucu var. Bunun yardımıyla rakiplere karşı kolayca zafer kazanabilirler.

FORZA HORIZON 4 ARABA LISTESI

Abarth  Acura, Alumi Craft, Kutup Kamyonları, Alfa Romeo, AMC, AMG, Ulaşım, Dinamik, Ariel, Ascari, Aston, Martin, Audi, Austin, AutoUnion, BAC, Bentley, BMW, Bowler, Bugatti, Buick, Cadillac, CanAm Caterham, Chevrolet, Chrysler, Citroën, Dodge, Donkervoort, Kartal, Ferrari, Fiat, Ford, GMC, HDT, Hennessey, Holden, Honda, Hoonigan, HSV, Hummer, Hyundai, Infiniti, InternationalHarvester, Jaguar, Jeep, KIA, KTM , Lamborghini, Lancia, LandRover, Maserati, Mazda, Nissan, Soylu.

PC GEREKSINIMLERI

İşlemci: Intel Core i7 3820 @ 3.6GHz.
Grafik işlemcisi: NVIDIA GeForce GTX 970 veya NVIDIA GTX 1060 (AMD R9 290X veya AMD RX 480)
VRAM: 4GB.
Rastgele erişimli hafıza: 12GB.
Sabit Sürücü Türü: HDD.
Kullanılabilir Alan: 55GB.
Çözünürlük: 1920 x 1080.
Windows Sürümü: Windows Anniversary Edition 64-bit 14393.101.

Oyun Nasıl Kurulur?

 1. “Oyunu İndir” düğmesine tıklayın.
  2. “Forza Horizon 4” Yükleyicisini indirin (Sürdürülebilir İndirmeleri Destekler).
  3. Yükleyiciyi açın, İleri’ye tıklayın ve Yüklenecek dizini seçin.
  4. Belirttiğiniz dizinde Tam Sürüm oyununu indirin.
  5. Oyunu açın ve Oynamanın Keyfini Çıkarın.

“Forza Horizon 4” yayınlamasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen aşağıda yorum yapmaktan çekinmeyin, en kısa sürede cevap vereceğim.

Fernbus Simulator Indir 

Call Of Duty Indir 

Oyunu Indir

Crysis 2 Indir

Far Cry 4 Indir

The Forest Indir 

Need For Speed Most Wanted 2 Indir 

NBA 2k19 Indir 

Age of Empires 2 Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published.