Freemake Video Converter Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Freemake Video Converter Indir - Güncellendi 2022

Freemake Video Converter  ,  birçok nedenden dolayı harika bir  video dönüştürücüdür , ancak temel olarak hızlı, verimli ve kullanımı gerçekten basit olduğu için.

Freemake Video Converter, güzel tasarlanmış bir arayüz altında, videoları ve DVD filmlerini farklı formatlar arasında dönüştürmenin yanı sıra fotoğraf slayt gösterileri ve müzik görselleştirmeleri oluşturmanıza izin veren güçlü bir araç seti sunar. Program en popüler formatları ( AVI, MP4, WMV, 3GP, DVD, MP3 ) destekler ve hatta yeni dönüştürülen dosyanızı hemen YouTube’a yükleyebilir   .

Freemake Video Converter  , videoyu 500’den fazla format ve gadget arasında ücretsiz dönüştürür! Ücretsiz videoyu AVI, MP4, WMV, MKV, 3GP, DVD, MP3, iPad, iPhone, PSP, Xbox, Android telefonlara dönüştürün. Tek bir tıklama ile MP3’e video! DVD’yi kopyalayın ve yazın. Çevrimiçi Videoları MP3, MP4, AVI, vb. Garantili sonuçlara dönüştürün. Freemake Video Converter  ,  video düzenleme ve dönüştürmeyi  tek bir iyi oluşturulmuş yazılımda birleştirir!

ÖZELLIKLER VE ÖNE ÇIKANLAR

Ücretsiz ve Güvenli Video Dönüştürücü
250.000.000’den fazla kullanıcı videoları Freemake ile ücretsiz dönüştürür. Sınırlama yok ve kayıt yok. Bu, ücretli ürünlere kaliteli bir alternatif sunan ve her zaman garantili sonucu veren yeni seviyenin ücretsiz bir yazılımıdır.

500+ Giriş Formatı
Herhangi bir video dosyasını dönüştürün: AVI, MP4, MKV, WMV, MPG, 3GP, 3G2, SWF, FLV, TOD, AVCHD, MOV, DV, RM, QT, TS, MTS, vb. Fraps  ve  Bandicam  videolarını dönüştürün  . Müziği (MP3, AAC, WMA, WAV) ve fotoğrafları (JPG, BMP, PNG, GIF) içe aktararak bunları ücretsiz ve kolay bir şekilde videoya dönüştürün!

Çevrimiçi Videoları MP3’e dönüştürün
Freemake, çevrimiçi videoları Vimeo, Dailymotion ve 50’den fazla siteden URL kopyası yoluyla kopyalayan tek ücretsiz video dönüştürücüsüdür. Videoyu iTunes’a indirin. Çevrimiçi FLV’yi MP3’e veya herhangi bir formata dönüştürün.

AVI, MP4, MKV, FLV, 3GP, MP3, HTML5’e
dönüştürme Videoyu  en popüler video formatlarına dönüştürün: AVI, WMV, MP4, MPEG, MKV, FLV, SWF, 3GP. DVD filmlerini kopyalayın (korumasız). Videoyu Flash veya HTML5’e dönüştürün ve doğrudan web sitenize veya blogunuza yerleştirin.

İOS, Android, PSP, Xbox için dönüştürme
Videolarınızı taşınabilir cihazlarda oynatmak için hazırlayın. İPhone 1-6G, tüm iPod modelleri, iPad 1-4G, tüm Android aygıtları, çoğu BlackBerry, Samsung, Sony, Nokia telefonları için videoları dönüştürün. Videoları Sony PSP, PS Vita, PS3, Xbox 360, Xbox One, Apple TV için optimize edin. Tüm popüler cihazlar için 100’den fazla hazır ön ayar.

CUDA ve DXVA Desteği
Freemake Video Converter, en hızlı video dönüştürme için özel olarak CUDA ve DXVA desteğine sahiptir. Yazılım, optimum dönüştürme parametrelerini otomatik olarak algılar ve daha iyi dönüştürme sonuçları ve daha az CPU kullanımı için CUDA ve DXVA’yı açar / kapatır.

DVD ve Blu-ray yazdırın – 40 saate kadar!
Filmlerinizi DVD veya Blu-ray formatına dönüştürün ve   yüksek kalitede DVD veya BD diskleri yazın . Şık bir DVD menüsü seçin ve 40 saate kadar video yazın. Çıkışı sabit sürücünüze ISO görüntüsü veya DVD / Blu-ray klasörü olarak kaydedin.

Şık ve Özel DVD Menüleri
Hazır bir DVD menü şablonu seçin ve her durum için şık menülere sahip DVD’ler yazın. Veya DVD menüsü olarak kendi görüntünüzü seçebilirsiniz.

Ücretsiz Altyazı Desteği
Altyazılı videoları herhangi bir formata veya cihaza dönüştürün. Altyazıları internetten içe aktarın. Altyazı boyutunu ve yazı tipini ayarlayın. SRT, ASS, SSA ve Unicode altyazıları desteklenmektedir!

Gelişmiş Ön Ayar Düzenleyicisi
Herhangi bir mobil, tablet veya konsol için özel ön ayarlar oluşturun. Özel video ve ses kodeklerini, çözünürlüğü, bit hızını, kare hızını vb. Ayarlayın ve daha fazla kullanım için ön ayarınızı kaydedin.

Slayt Gösterileri ve Görselleştirmeler Yapın
Fotoğrafları veya görüntüleri arka plan müziğiyle ücretsiz olarak slayt gösterilerine dönüştürün. Slayt gösterinizi düzenleyin: fotoğraf ekleyin, silin ve karıştırın, panorama efektini etkinleştirin. Ses dosyaları ekleyin ve güzel müzik görselleştirmeleri oluşturun. Ücretsiz şablonlar!

Kes, Birleştir, Döndür, Dosya boyutunu sınırla
Dosyanızdan video parçalarını kesin. Videoyu 90 ve 180 derece döndürün. Birkaç videoyu tek bir dosyada birleştirin, parçalar arasında geçişler ekleyin. Çıktı dosyası boyutunu herhangi bir sınıra getirin (örn. 700 Mb, 1.4 Gb, 4.7 Gb). Videonuzdaki siyah çubukları otomatik olarak silin

Leave a Reply

Your email address will not be published.