Report this app

Description

FurMark

FurMark  , GPU’nuz için en popüler kıyaslama araçlarından biridir  . Diğer birçok kıyaslama uygulaması, GPU çipinin oyun yeteneklerini, bellek sistemini, bant genişliğini ve gecikme sürelerini kolayca sergileyecek “gerçekçi” GPU yükü sağlamaya odaklanırken,  FurMark  yalnızca kararlılığı ve uzun süreli zirveyi test etmeye odaklanarak onlardan ayrılıyor. modern GPU’ların performansı.

Furmark Indir

FurMark  ,   modern GPU’ları en zorlu işleme algoritmaları setinden geçirmeyi, mevcut performansın mümkün olan en son yüzdesini çıkarmayı, yerleşik video belleğinin son megabaytını doldurmayı ve ardından GPU’nun içinde kalmasını gerektirmeyi amaçlayan gelişmiş bir kıyaslama uygulamasıdır . bu durum uzun dönemlerden

Bu tür uzun süreli stres testleri, GPU donanımının güvenilir ve kararlı olmasını sağlamanın en emin yollarından biri olabilir; bu, hız aşırtmalı GPU’ların önemli bir özelliğidir ve bazen yalnızca oluşturma görevleriyle tamamen boğulduklarında oluşturma hatalarını ve görsel yapaylıkları gösterebilir.

  Uygulamanın bir başka yararlı kullanım senaryosu, olası hatalı GPU kartlarının ve beraberindeki CPU yongasının test edilmesi içindir. Bu kıyaslama, GPU’nun bazı donanımlarında (arızalı transistör veya hataya açık VRAM bellek yongası) bir sorun yaşıyorsa anında kararsızlığa neden olacak güçlü bir işleme yükü üretebilir.

Bugün program, GPU kartlarının ve tüm PC sisteminin kararlılığını hızlı ve doğru bir şekilde test etmek isteyen ev kullanıcıları, profesyoneller ve oyun meraklıları için birincil uygulamalardan biri olarak kabul ediliyor. FurMark’ın

Kurulumu ve Kullanımı

 ağırlıkları yaklaşık 10 MB boyutundadır ve kullanıcıların çok hızlı bir şekilde indirmelerini ve ev veya iş bilgisayarlarında dağıtmalarını sağlar. Kurulum prosedürü basit ve hızlıdır, yalnızca ekrandaki talimatları izlemenizi gerektirir. Tam kaldırma hizmeti mevcuttur. Uygulama, Windows işletim sisteminin hem eski hem de modern sürümleri için optimize edilmiştir ve çalışması için herhangi bir özel sistem gereksinimi gerektirmez.

Küçük ve güvenilir  Fur Mark  , basit bir arayüz ve kurulu tüm donanımınızı kolayca tanıma yeteneği ile birlikte gelir (aynı anda 4 adede kadar kurulu GPU kartını algılayabilir ve yönetebilir). Çalışmaları sırasında uygulama, FPS, bellek kullanımı, çekirdek, sıcaklık, GPU kullanımı ve diğerleri gibi yararlı gerçek zamanlı istatistiklerle, oluşturma nesneleri ve efektleriyle ayrı bir ekran başlatacaktır.

Uygulama, çeşitli çalışma modlarında kullanılabilir – uzun süreli Stres Testi, çeşitli ön ayarlarla karşılaştırmalar, özel kıyaslama ön ayarları, hedef çözünürlük seçici, kenar yumuşatma seviyesi, Tam ekran geçişi ve daha fazlası. Uygulama ayrıca GPU-Z , GPU Shark ve CPU Burner gibi harici GPU izleme araçlarını etkinleştirmek için yerleşik desteğe sahiptir  .

Unutmayın  Kürk Mark  GPU’nuzun üzerinde aşırı bir iş yükü yerleştirir. Bu kıyaslamanın uzun süreli kullanımı, sistem kararsızlıklarına ve hatta donanım hatalarına neden olabilir.

Özellikler ve Öne Çıkanlar

  • Dünyaca ünlü GPU kıyaslama uygulaması.

  • GPU donanımınızın gerçek tepe eşiklerini keşfetmek için aşırı stres testi.

  • Önceden tanımlanmış ve özel test ön ayarları.

  • Kolaylaştırılmış ve kullanımı kolay arayüz

  • Sonuçları çevrimiçi olarak kaydedin, paylaşın ve karşılaştırın.

  • Windows işletim sisteminin hem eski hem de modern sürümleri için optimize edilmiştir (XP, 7, Vista, 8 ve 10).

  • %100 ÜCRETSİZ!

Download links

Indir

How to install Furmark Indir APK?

1. Tap the downloaded Furmark Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.