Game Loop Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Game Loop Indir - Güncellendi 2022

Windows’ta Tencent oyunları için Android emülatörü

GameLoop (aka Tencent Gaming Buddy),  Windows PC masaüstleri için bir  Android oyun  emülatörüdür . Tasarımı, diğer öykünme işlevlerine çok az önem verilerek ve öncelikle fare ve klavye denetimlerinde esnekliği ve hassasiyeti vurgulayarak oyunculara hitap ediyor. Esas olarak, Call of Duty  ve  PUBG mobile dahil olmak üzere Tencent’in oyunlarıyla  çalışırken , diğer çok sevilen oyunları da içeriyor.

Oyun deneyiminizi artırın

Emülatörler, sistemlerin diğer sistemler gibi davranmasına izin verir. GameLoop öykünücüsü söz konusu olduğunda,  bilgisayarınızı  genellikle akıllı telefonlarda ve konsollarda oynanan oyunlar için bir oyun ana bilgisayarına dönüştürürsünüz .

GameLoop, Tencent’in önceki GameBuddy’sinin güncellenmiş bir sürümüdür  . GameBuddy, bu geliştirici tarafından oyun oynamayı kolaylaştırmayı amaçlayan meşru, resmi Android emülatörüydü.

Tencent, hassas kontrolden yararlanan çok oyunculu oyunlar yaratma eğiliminde olduğundan, bu yükseltme deneyimi daha da kolaylaştırır. GameLoop  yeni resmi taklitçisidir .

Mobile Legends ve PUBG Mobile dahil olmak üzere mevcut en popüler mobil oyunlardan bazıları GameLoop öykünücüsü aracılığıyla kolayca elde edilebilir.

GameLoop nasıl çalışır?

Gereksinimler söz konusu olduğunda, GameLoop’u yüklemek için en az  4GB RAM , minimum  1.5GB sabit disk alanı ve  i5 veya daha yüksek Intel veya AMD işlemci gerekir .

GameLoop for  Windows, OS 7 ve sonraki sürümleri gerektirir . Ne yazık ki, Mac için bu programı bulamazsınız.

Bu koşulları karşılıyorsanız, kurulum çocuk oyuncağıdır. APK’yı indirin ve sihirbaz sizi birkaç dakika içinde işleme sokacaktır.

Emülatörü başlattıktan sonra,   kullanmak için oyunları manuel olarak yüklemeniz gerekir. Bunu yaptığınızda, grafik ayarlarınızı değiştirmenizi de sağlar.

GameLoop ve tüm özellikleri üç dilde gelir –  İngilizce, Çince ve Vietnamca . İlk pencereniz açıldığında, bunlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca üç ekran çözünürlüğü arasında geçiş yapabilirsiniz –  1024×576, 1280×720 ve 1366×768 .

GameLoop özellikleri

Tencent oyunları için biraz uzmanlaşmış olmasına rağmen, GameLoop mükemmel bir genel Android oyun emülatörüdür. PUBG Mobile’ı taklit etmek için resmi uygulama olmasının yanı sıra  , en popüler Android oyun başlıklarından bazılarıyla geniş uyumluluk gösteriyor  .

Daha  akıcı bir şöhret deneyimi için kontrolleri ve ağları optimize etmenizi sağlar  . Kontrolleri beğeninize göre düzenleyebilir ve oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

 Oyun oynamak için  klavyenizi ve farenizi kullanırken GameLoop varsayılan oyun ayarlarını kullanacaktır. Bunları değiştirmek isterseniz, tek yapmanız gereken ayarlar kutusunu ziyaret etmek ve kontrolleri değiştirmek.

Arayüz, entegre bir oyun  tarayıcısı ile birlikte gelir  . Böylece, oyunları tek bir tıklamayla kütüphanelerinden indirip yükleyebilirsiniz.

Ağ optimize edilmiştir ve gecikmesiz oyun sağlamak için PC’nizin yeteneklerini kullanır. Emülatörlerinin güncellenmiş versiyonuyla Tencent  , yüksek pingli oyunlarınızı daha iyi oynamanız için ‘Ağ Hızlandırma’ özelliğini de içeriyordu  .

Oyunlar ve oyun kalitesi

GameLoop’ta, ‘GameCenter’ adı altında bir pencere var. Oradan çeşitli oyunları indirip çalıştırabilirsiniz. Bazı başlıklar arasında PUBG Mobile,  Clash Royale Clash of Clans Brawl Stars Candy Crush Saga ve daha fazlası yer alıyor. Call of Duty için GameLoop   özellikle popülerdir.

Varsayılan Tencent oyunlarından bazıları öykünücüyle önceden yüklenmiş olarak gelir  . Bu durumda, oynatırken saniyedeki kare sayısını (FPS) optimize etmek için bunları yeniden yükleyebilirsiniz.

Genel olarak, grafik seviyesi bilgisayarınızın yapılandırmasına bağlı olarak değişir – yetenekleri ne kadar yüksek olursa, grafikler o kadar iyi olur. PC’niz orta-üst düzey ise, başlıklarınızı HD grafiklerde çalıştırmakta sorun  yaşamamalısınız .

Öte yandan, düşük profilli bir PC’den veya entegre grafikli bir dizüstü bilgisayardan oynuyorsanız   , görünümün maliyeti de olsa, kararlılığı artırmayı seçebileceğiniz ‘Pürüzsüz’ ve ‘Dengeli’ ayarları vardır.

Sosyal yönü

Bu emülatörle ilgili bir başka harika şey de sosyal yönü. Tencent oyunları çok oyunculu olma eğiliminde olduğundan,  kullanıcı keşif desteğini  ve  yerleşik arkadaş listelerini  arayüzlerine entegre ettiler.

Arkadaşlarınız platformda aktif değilse, resmi lobiye katılabilirsiniz ve oradan  bir oyuna katılmak için takım arkadaşlarınızla eşleştireceğiniz bir odaya  katılabilirsiniz. Lobi ve odalar ayrıca  kısa mesaj ve sesli mesaj göndermenizi sağlar .

Tencent  , farklı ünlü ve belirsiz oyuncuların canlı akışlarını izlemenizi  sağlamak için Nimo TV ile işbirliği yapmaktadır  . Tüm akış emülatörde gerçekleştiğinden tarayıcı gerektirmez.

Hatalar ve alternatifler

Dezavantajlar söz konusu olduğunda, GameLoop  genel öykünme açısından eksiktir , ancak oyun oynamak için en iyileri arasındadır. Bazen kurulumda hatalar, seslerle ilgili sorunlar veya oyunlarda gecikmeler olabilir. Ancak, bu sorunlar, onu kullanmanızı engelleyecek kadar yaygın değildir.

Şimdilik   , Oyun Merkezi’nde de çok fazla oyun mevcut değil . İçeriği türe veya sisteme göre bölmek için bir filtre de yoktur.

Alternatif arıyorsanız,  BlueStacks  ünlü bir Android emülatörüdür. Çok daha kapsamlı ve oyundan daha fazlası için kullanmayı planlıyorsanız en iyisi olacaktır.

Ayrıca,  Android-x86  , Linux üzerinde de çalışan açık kaynaklı bir projedir. Nox App Player  , PC için Android oyunlarına odaklanan bir emülatördür, ancak paketle doludur. Son olarak,  MEmu  oldukça umut verici görünen yeni bir lansman.

Özel bir emülatör

Tencent’in özel bir Android emülatörü oluşturma fikri oldukça iyi çıktı ve PC’de mobil oyunları kolayca çalıştırabilecek yetenekli bir programla sonuçlandı. Tencent’in unvanlarının büyük hayranı olmayanlar için fazla bir şey yapmayacak olsa da, olanlar bundan önemli ölçüde faydalanabilir.

Stick Fight Indir

Assassin’s Creed Revelations Indir

Total War Attila Indir

Medieval II Total War Indir

Grand Theft Auto IV Indir 

Clustertruc Indir

NBA 2K14 Indir

SWAT 4 Indir 

Lord of The Rings Indir

Just Cause 2 Indir

Game Loop Indir

Thief Simulator Indir

FL Studio Indir

Stardew Valley Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *