Getting Over It Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Getting Over It Indir - Güncellendi 2022

Windows için Bennett Foddy ile Aşmak

Bennett Fody’s QWOP’ta 100 metrelik yarışı bitirmek için hayal kırıklığına uğramış ve hala hareketlerinizi hesaplıyorsanız, belki de nihai tuhaf oyunu: Getting Over It It ile Bennett Foddy ile şansınızı denemenin zamanı geldi. Beklendiği gibi, oyunu nispeten kolay görünmesi ve herkesin zevk alması için felsefe yan notuyla yatıştırıcı bir tırmanma oyunu gibi hissetmek için geliştirdi. Oyunun amacı zirveye ulaşmak kadar basit olduğu için bu yarı doğrudur. Yakalayış? Söylemesi yapmaktan kolay.

Tırmanmaya başlamaya hazır mısınız?

Bu oyun, oyuncuları başladıktan sonra durduramayacak kadar sinir bozucudur. Bazı insanlar oyunun haksız ve saçma doğasını yenemezler.

Bennett Foddy ile Başlarken kum ve sabır gerektiren popüler bir video oyun platformudur. Kurallar basit. Sadece oyunu yenmek için dağın sonuna ulaşmak zorunda. Dağların garip tasarımı göz önüne alındığında kolay olmayacak. Jazzuo’nun B-Game klasik Seksi Yürüyüşüne bir övgü olan bu parlak oyun düzeni, birbiri üzerine yığılmış tuhaf, ancak tanıdık nesnelerin sırtlarından oluşur.

Haksız ve saçma

Gövdesi su dolu bir kazandan çıkan oyun karakteriniz Diogenes ile tanışın. Gerçek Diyojenler, bir pazar yerinin ortasındaki büyük bir seramik sürahinin içi gibi, nerede uyuyacağı konusundaki alışılmadık seçimleriyle ün kazandıran bir Yunan filozofuydu. Hareketlerini kontrol etmek ve dağın tepesine çıkmak için Yosemite çekiçini sallamanız gerekir. Herhangi bir yanlış adım veya kötü salıncak, oyunun belirli bir noktasına ya da en kötüsü başlangıçta zor bir düşüşe maruz kaldığınızı görebilir. Eşzamanlı olarak, mevcut durumunuz ve hatta cesaretlendirme sözlerinizle ilgili yorumlarda bulunduğunu duyabileceğiniz Foddy’nin sesini dinleyin. Gerçi aklınız oyunun haksız, saçma doğasıyla kurumaya başladığı için geri bildirim biraz rahat olabilir.

Gerçekten, karakteriniz ölemez (onu başlangıç ​​alanının solundaki göle düşürmezseniz). Hiçbir kontrol noktası yoktur.Gerçek katı bir kural yoktur. Herkes için biraz ücretsiz ve sadece düz o dağın üzerinden almak umuduyla. Bu oyun o kadar sinir bozucu bir şekilde bağımlılık yapar ki, oyuncular başladıktan sonra durduramazlar. Delilik eğlenceli buluşuyor takıntıyla buluşuyor.

Ne görüyorsanız onu alırsınız

Ne olursa olsun, oyunu kavramak kolaydır: Eğer kontrollerde iyiyseniz, oyunun bir sonraki aşamasına geçersiniz. Sadece karakterinizin iyi ve kötü özelliklerini anlayın ve kısa sürede yolunuza çıkacaksınız.

Kişisel bir dokunuşla bitirmek

Oyunu başarıyla tamamladıktan sonra, açılır bir soru sekmesi görünecektir. Oyunu tek başınıza mı oynuyorsunuz yoksa çevrimiçi olarak mı oynattığınızı soracaktır. evet cevabını verirseniz, Foddy’nin ev sahipliğinde gizli bir sohbet odasına girersiniz. Orada, kişisel bir tebrik mesajı okuyacak ve hatta adamın kendisiyle hızlı sohbet etme şansına sahip olacaksınız. Dürüstçe hayır cevabını verenler için, maalesef odaya erişmeden oyun menüsüne gireceksiniz. Eğer hala bu konvoya sahip olmak konusunda kararlıysanız, en baştan oynamaya hazır olun.

Bu programı nerede çalıştırabilirsiniz?

Bu oyun o kadar popüler ki masaüstünüzde veya cep telefonunuzda çalınabilir.

Daha iyi bir alternatif var mı?

Keşfedilmeyi bekleyen birçok platform video oyunu var. Aynı amaç ve kontrollerle daha rahat oyunlar bulursanız, Super Mario Bros gibi klasik bir oyunu deneyebilirsiniz.Tüm zamanların en iyi video oyunlarından biri olarak gösterilen Super Mario Bros, farklı seviyelerde çok daha fazla aşama sunuyor. zorluk ve daha eksiksiz bir hikaye. Kesin kontrolleri eleştirmenlerin övgüsünü kazandı.

Ancak, Getting Over It’s mantıksız doğası ile uğraşıyorsanız, Foddy’nin QWOP ve CLOP gibi karşılaştırma yoluyla daha basit ama yine de her zamanki gibi sinir bozucu diğer popüler oyunlarını deneyebilirsiniz. Oyunun hardcore hayranları için, oyunun varlığı için ilham kaynağı olan Sexy Hiking’u deneyin.

Bizim almak

Devralmak Kesinlikle türünün en iyilerinden biridir. Oyunun ahlaki dersi oyun boyunca oldukça belirgindir: başarısızlık düşüşünüzle değil, tekrar denemeye isteksizliğinizle tanımlanır. Oyun tüm beklentileri kırıyor ve dürüst bir deneyim yaşatıyor. Bu saçmalık, oyunu ilgi çekici kılar ve kasıtlı olarak haksız doğası oyuncuların çılgın saplantılarını besler. Yine de dikkatli olun, çünkü birkaç kıkırdayan şaka oyuncu için acı bir tat bırakabilir.

İndirmeli misin?

Sadece sabır ve kararlılık sınavına hazırsanız. Bu oyun kesinlikle çekirdeğinize deli olacak ve zaman zaman sizi rahatsız edebilir. Yine de oynamakla birlikte gelen adrenalin acele sizi tatlı bir başarıya götürecektir. Sonuçta, en beğenilen görüş zirveden. Kazandıktan sonra bir daha asla oynayamayacağınız bir oyuna birkaç kuruş harcamak istiyorsanız, buna bir göz atın. Maalesef daha köklü ve karmaşık bir hikayeye sahip oyunlara giriyorsanız, ne yazık ki,

Dealer’s Life Indir

The Long Dark Indir

Sniper Elite 3 Indir

Raft Indir

Mortal Kombat 9 Indir

Call of Duty Black Ops 2 Indir

Papers Please Indir

Farming Simulator 15 Indir

Ben Ve Ed Indir

Cuphead Indir

GTA 5 Pc İndir

Efendisi Oyunu indir

Swat 4 Full Türkçe İndir

NBA 2k14 Indir

Battlefield 4 İndir 

Rome Total War İndir

My Friend Pedro İndir

Stronghold Crusader HD İndir

Microsoft Office 2010 Pro Plus SP2 VL Full Türkçe İndir

Leave a Reply

Your email address will not be published.