Ghostbusters Remastered Pc İndir Tam Sürüm Ücretsiz İndir

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Ghostbusters: Video Oyunu 2009’da piyasaya sürüldü ve şimdi çalışmayan Terminal gerçekliği tarafından geliştirildi. Mükemmel hizmete açık bir aksiyon oyunuydu. Filmin oyuncularının çoğu sesleri ve benzerliklerini ödünç veriyor. Dan Aykroyd, Harold Ramis, Ernie Hudson ve Bill Murray seslerini ödünç verirken Aykroyd ve Ramis hikaye üzerinde çalıştı.Ghostbusters Remastered Pc İndir Tam Sürüm Ücretsiz İndir

Oyun açıklandı. PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC’de yayınlanacak. Resmi fragman Mayıs 2019’da yayınlandı ve oyun resmi Ghostbusters: Video Oyunu yeniden düzenlendi Twitter Hesabı’na göre 4 Ekim 2019’da yayınlanacak.

ORIJINAL OYUN, 1984’TE YAYINLANAN FILMDEN ORIJINAL AKTÖRLERIN DAHIL EDILMESIYLE 2009 YILINDA PIYASAYA SÜRÜLDÜ.

Harold Ramis ve Dan Aykroyd tarafından yazılan oyun, Stay Puft Marshmallow Man’a karşı savaşların yanı sıra eğlence ve korku, heyecan, trepidasyon ve dehşet gibi New York’taki bazı dövüşlerde yeni görünümler içerecek. piyasaya sürülen römorkta görülebilir. Basın toplantısında, “Manhattan bir kez daha paranormal yaratıklar, şeytanlar ve hayaletler tarafından kaynıyor, gizemli güçler tarafından serbest bırakılıyor ve kötülük Hayalet Avcıları tarafından sürülebilir  sadece Büyük Elmayı kurtarmak için emrediyorum. ”Dahası,“ En son Ghostbusters mürettebatı çaylakından dolayı, Max von Sydow, William Atherton, Brian Doyle’un sesleri ile yeniden bir araya getirilen sevgili film karakterlerinizle takımlanacaksınız. Murray ve Aykroyd, Annie Potts, Zeddemore ve Venkman, Spengler, Ernie Hudson, Stantz, Bill Murray ve Ramis ile birlikte “.

NBA Playgrounds ve Shaq-Fu: A Legend Reborn, World War Z Studio Sabre Interactive ve Mad Dog Games’i geliştirmenin arkasındaki akıllar Ghostbusters: Video Game Remastered oyununu geliştiriyor. PKE metre dolu ve proton paketleri oyunuyla ikinci filmi takip eden benzer hikaye oyunda yer alıyor.Oyuncular, Ghostbusters: Video Game Remastered’deki paranormal haşere kontrol uzmanlarına isimsiz yeni bir işe alım rolünü üstlenecek. Yeni Çalışma, 1984 filmine ve 1989’da yapılan devam filmine referans ve geri aramalarla noktalı temiz bir macerada hortlaklar ve hayaletler tarafından yeniden işgal edildi.

Oyun duyurusu yapıldığında, geliştiricilerin yanında ve hangi platformlarda yayınlanacağı bilgilerinin çoğu açıklanmadı. Bilgi PC oyuncularının Epic Games Store’dan alacağıydı. Şimdi, oyunun fiziksel bir kopyasını arayanların bunu GameStop’tan özel olarak alabilecekleri onaylandı. Oyunun fiziksel versiyonunun açıklandığı gibi 29.99 $ maliyeti.

Sabre Interactive, oyun hakkında yorum yaptı “Ghostbusters  , Harold Ramis ve Dan Aykroyd’tan korkutucu hayranların sevgisini ve doğaüstü komedi eğlencesini yakalayan eşsiz bir hikayeye sahip  . Takım bu yıl 35’inci yılını kutluyor ”dedi. Umarım franchise hayranlarının beklentilerini tatmin eder.

 GHOSTBUSTERS: VIDEO OYUNU REMASTERED  TAM SÜRÜM PC OYUN İNDIR

SISTEM GEREKSINIMLERI

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: Win 7 64
  • İşlemci: Intel Core i3-2115C 2.0GHz / AMD Athlon II X3 455
  • Ekran Kartı: AMD Radeon R7 240 2GB veya NVIDIA GeForce GT 630 v4
  • Sistem Belleği: 4 GB RAM
  • Depolama: 15 GB Sabit disk alanı
  • DirectX 11 Uyumlu Grafik Kartı

ÖNERİLEN:

  • İşletim Sistemi: Win 7 64
  • İşlemci: Intel Core i5-4690 3.5GHz / AMD FX-8370
  • Ekran Kartı: AMD Radeon R9 380 veya NVIDIA GeForce GTX 670
  • Sistem Belleği: 6 GB RAM
  • Depolama: 15 GB Sabit disk alanı

NASIL KURULUR?

 1. Tıklayın  “İndir Oyun”  butonuna.
 2. Download  ”  Ghostbusters: Video Oyunu Remastered “  Installer (Sürdürülebilir İndirmeleri Destekler).
 3. Yükleyiciyi açın, İleri’ye tıklayın ve Yüklenecek dizini seçin.
 4. Belirttiğiniz dizinde Tam Sürüm oyunu indirelim.
 5. Oyunu açın ve Oynamanın Keyfini Çıkarın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.