Report this app

Description

Hoş geldin! Bu, sesinizi (veya ona verdiğiniz bir ses klibini) bir kızın sesine dönüştürmek için bir araçtır. Ses perdesinin yaşa göre çok değiştiğini unutmayın _bir kızın sesi, daha küçük ses telleri nedeniyle yetişkin bir kadına kıyasla daha yüksek perdeli olma eğiliminde olacaktır, bu nedenle, ne kadar tiz (veya Genç) olduğunu seçmeniz için bir açılır menü ekledik. modüle edilmiş sesinizin duyulmasını istiyorsunuz.

Kızın Sesi Değiştirici - 2022 Güncellendi

Onlarınki, bu çevrimiçi ses değişikliğini kullanmak için herhangi bir yazılım indirmesine gerek yok, tek yapmanız gereken “bir klip kaydet”e tıklayıp sesinizi değiştirmek için mikrofona konuşmak. Bu ses dönüştürücüyü kullanmak ücretsizdir ve indirme düğmesine basarak sesinizi kaydedebilirsiniz. Alternatif olarak, bunun yerine ses efektleri eklemek için bir ses klibi veya ses kaydı yükleyebilirsiniz.

Seslerin nasıl çalıştığını mı merak ediyorsunuz? Sesimiz üç ana bölüm kullanılarak duyulabilir hale getirilir: Akciğerlerimiz, Ses Kordonlarımız (veya kıvrımlarımız) ve artikülatörlerimiz (yani temelde ağzımızın içindeki herhangi bir şey – yanaklar, dil, dudaklar, damak, vb.), Akciğerlerimiz hava akışı ve hava basıncını sağlar. Tepki olarak titreşen ses tellerimiz ve artikülatörlerimiz ortaya çıkan gürültüyü istediğimiz belirli seslere dönüştürür.

Girl Voice Changer, sesinizin çeşitli komik kız tonlarına dönüştüğünü duymanızı sağlar. Sesinin bir kız gibi komik geleceğini düşünüyor musun? Sesinizin sesini kolayca düzenleyin ve özellikle bir şaka için kaydı oynatmanın keyfini çıkarın. Ses Değiştirici’deki her tonu deneyin, favorinizi bulun ve komik şeyler söyleyerek arkadaşlarınıza şaka yapın. Sesinizdeki komik sesler, düzenlemeler ve güncellemeler çok eğlenceli ve bu kızların ses Değiştirici uygulamasının keyfini çıkarmaya devam etmenize izin veriyor. Hiçbir şey size kızların ses düzenleyicisi olan birine şaka yapmak ve onların komik tepkilerini almak kadar eğlence ve eğlence getiremez!

Girls Voice Changer, bir grup arkadaşınızla veya bir partideyken eğlenceli şakalar ve eğlenceler yapmak için harika bir Ses Değiştirici uygulamasıdır. Herkesi eğlendirecek bu eğlenceli uygulamayla bir partide harika bir şovmen olabilirsiniz. Kendinizi kaydetmek ve diğer insanların eğlenmesi ve gülmesi için kızların ses Değiştirici uygulamasından kaydı oynatmak çok eğlenceli. Hatta ses değişikliği güncellemelerini kaydedebilir ve daha sonra oynatabilirsiniz, böylece kendinizi komik bir sesle ifade ettiğinizde harika bir şovmen olarak eğlenebilirsiniz. Bu ses düzenleyici, sizi ve arkadaşlarınızı eğlendirecek sonsuz eğlence sağlamak için sesinizin sesinde güncellemeler yapmak ve insanlara komik şakalar yapmak için çok eğlenceli bir uygulamadır.

Sadece sesinizi kaydedin ve bu ücretsiz Girls Voice Changer uygulamasını kullanarak eğlenceli bir mesaj verin ve sesinizi bir kız sesine çevirdiğinizde ne kadar komik çıktığını kendiniz dinleyin. Bu ses Değiştirici, sesinizi bir kız sesi gibi çıkacak şekilde günceller ve kendinizi komik bir şekilde ifade etmenize olanak tanır. Her kızın sesi çok komik ve eğlencelidir, bu nedenle birçok güncelleme ile sesinizin sesini düzenleyebilir ve farklı düzenlemelerle çok eğlenmeye devam edebilir ve birçok harika şaka yapabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınıza ve ailenize en iyi şakaları yapmak için düzenlemeleri kaydedebilir ve sesinizin sesindeki bir değişikliği daha sonra güncelleyebilirsiniz. Sesinizin tınısının düzenleyicisi olun ve eğlenceli bir şakayla herkesi eğlendirmek için sesinizi değiştirin.

Kaydedilen tüm sesler, daha sonra kolayca kontrol etmek ve arkadaşlarınızın komik bir şakayı ifade etmeleri için çalabilmeniz için düzenlemeler yapmak için kullanılabilir. Sesinizin sesini kız sesine güncellediğinizde herkes eğlenecek ve sesinizin ne kadar komik olduğunu duymaktan keyif alacak. Sesinizin sesine istediğiniz kadar güncelleme yapın ve kullanılacak en komik sesi bulun. Herkesin eğlencesi için sesinizi değiştirerek ve seste düzenlemeler yaparak bir şaka çekerek insanları şaşırtın. Bu ücretsiz Ses Değiştirici uygulamasını gördüğünüzde ve basit ses değişikliği, güncellemeler ve düzenlemelerle katıldığınız herhangi bir partiye eğlence getirdiğinizde aileniz ve arkadaşlarınızla harika bir eğlence olacaksınız. sonsuz eğlence

Leave a Reply

Your email address will not be published.