Goat Simulator Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Goat Simulator Indir- Güncellendi 2022

Keçi Simülatörü, yeni nesil keçi simülasyonunu SİZE getiren, keçi simülasyon teknolojisindeki en son teknolojidir. Artık keçi olma hayalini kurmanıza gerek yok, hayalleriniz nihayet gerçekleşti! Tarih yazmak için WASD. Oynanış açısından, Keçi Simülatörü, bir keçi gibi olabildiğince fazla yıkıma neden olmakla ilgilidir. Eski bir paten oyunu ile karşılaştırıldı, bir patenci olmak yerine bir keçisin ve hile yapmak yerine bir şeyler yıkıyorsun. Pencereden bir kovaya kafa atarken geri dönüş yapmak gibi tarzı olan şeyleri yok edin ve daha fazla puan kazanacaksınız! Veya Steam Atölyesine bir spin verebilir ve kendi keçilerinizi, seviyelerinizi, görevlerinizi ve daha fazlasını oluşturabilirsiniz! Keçi söz konusu olduğunda, gökyüzü bile sınır değildir, çünkü muhtemelen sadece hata yapıp oyunu çökertebilirsiniz.

Keçi Simülatörü  tam olarak göründüğü gibidir: bir keçinin hayatının yeniden üretimi  . Serbestçe öfkelenmek, başkalarını korkutmak ve gördüğünüz her şeye zarar vermek için açık bir dünya olan Keçi Simülatörü, kutunun dışında tamamen tuhaf bir oyundur  , ancak sadeliği inanılmaz derecede komiktir.

ANARŞIST BIR KEÇI

In  Keçi Simülatörü,  yalnızca amacı şudur var (aslında çok büyük) bir açık dünyada serbestçe grazes bir keçi haline  imha  bulduğu her şeyi.

Başkalarını korkutmak, nesnelere ve insanlara karşı koçluk yapmak, insanların evlerine girmek ve arabaları, çitleri ya da temelde önünüzde olanları yok etmek istediğiniz kadar yüksek sesle ses çıkarabilirsiniz. bir şey yalamak ya da nesneleri ve canlı şeyleri sizinle sürüklemek için ısırmak için dil.

Goat Simulator’un   gerçekleştireceği hiçbir gol veya gerçek görevi yoktur . Oyunda önemli olan tek şey, puan toplamak için bulduğunuz her şeyi yok ederek, afiş tablosuna girmeyi umarak ne kadar koştuğunuzdur.

Ekranda listelenen özel bir jetpack ile belirli bir süre uçmak gibi belirli eylemleri gerçekleştirerek en fazla puan  kazanabilirsiniz  . Tuhaf değil mi?

Dikkatini karşıdan karşıya geçerken, yoksa olabilir zaman  ezmek  geçen otomobil veya kamyon tarafından değil değil mi hayata geri gelmesini sadece bir tık uzakta senin hayat-çok fazla korkuyorum.

Oyunun dünyası keşfetmek için sizindir ve  diğer agresif keçilere karşı savaşmak için bir yüzük gibi bir geliştirici tarafından sunulan beklenmedik sürprizleri veya TV’yi açıp Flappy Goat’ı (mini bir oyun oynayabileceğiniz bir ev) keşfedebilirsiniz  . ünlü Flappy Bird’e haraç öder  ).

BASIT KONTROLLER, AMA ÇOK EĞLENCELI

Keçinizi WASD tuşları ile hareket ettiriyorsunuz; “1” ile ağlarsınız, “E” ile yalarsınız, “R” ile özel güçlerinizi kullanırsınız ve Shift ile   koşarsınız. Fareyi kullanarak kamerayı tam hareket özgürlüğü ile istediğiniz yöne hareket ettirebilirsiniz ve sol tıklama ile istediğiniz her şeye karşı koyabilirsiniz. Bunun yanı sıra, tuhaf numaralar atabilir, koşabilir ve gerçekleştirebilirsiniz.

Kısacası, Keçi Simülatörü  oynamak inanılmaz derecede kolaydır . Kontroller hemen gerçekleşirken, grafikler ve animasyonlar belki de kasten kusurludur.

HATALARIN KARŞI KONULMAZ CAZIBESI …

Keçi Simülatörü üçüncü şahıs bakış açısından oynanır. Grafikler pürüzsüzdür, ancak mükemmel olmaktan uzaktır ve hatta birkaç açık hata bile vardır  .

Keçinin başının bir sebep olmadan duvarlardan veya çitlerden geçtiğini göreceksiniz ve uzuvlar sıklıkla kayboluyor. Animasyonlar biraz kaba ve herhangi bir mantık dışında ve bunlar sadece birkaç örnektir.

Ciddi bir kusur mu? Tam tersi : Bu böcekler Keçi Simülatörünün güzelliğinin bir parçasıdır ve eğlenceyi arttırmak için ustaca katkıda bulunur. Düşük kaliteli fon müziği bile, oyunun gerçeküstü atmosferi ile muhteşem bir şekilde çerçevelenir.

KEÇI ILE OYNAMAK ÇOK EĞLENCELI OLABILIR

Keçi Simülatörü, bir keçinin hayatının hayal ettiğinizden çok daha heyecan verici görünmesini sağlar ve gerçek hedefleri olmayan bir oyun olarak  başarılı olur.

Anarşist keçinin çılgın dinamikleriyle son derece iyi harmanlanan kasıtlı ya da değil, tüm bu büyük grafik hatalara rağmen oyuna meraklı olacak ve ilgileneceksiniz  . Ama sadece oyunu oynayıp oynamadığınızı bileceksiniz.

Tabii ki, Goat Simulator herkes için bir oyun değil: hardcore oyuncu için, bu saçma bir oyun, gündelik oyuncular tuhaf ve ilginç bulacaklar. Kesin olan bir şey var: Goat Simulator çok özgün ve kutunun dışında eğlenceli bir oyundur ve bu nedenle tek başına  kesinlikle denemeye değer .

KEÇI SIMÜLATÖRÜ NASIL İNDIRILIR VE KURULUR

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Keçi Simülatörü bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Goat.Simulator.Incl.ALL.DLC.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Goat Simulator klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

SISTEM GEREKSINIMLERI

 • İşletim Sistemi:  Windows Vista
 • İşlemci:  2.0 GHz Çift Çekirdekli İşlemci
 • Bellek:  2 GB RAM
 • Ekran  Kartı : Shader Model 3.0, 256 MB VRAM
 • DirectX:  Sürüm 9.0c
 • Depolama:  2 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  DirectX 9.0c uyumlu, 16 bit

Pixark Indir

Tower Unite Indir

Bluestacks 3 Indir

Stonehearth Indir

Banished Indir

Overcooked Indir

The Witcher 1 Indir

Sea Of Thieves Indir

Bus Driver Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published.