Report this app

Description

Bir Android akıllı telefon veya tablet, yalnızca doğru uygulamalarla donatıldığında güçlü yanlarını gösterir. Google Play APK kullanılarak Android mobil cihazına yüklenebilen Google Play Store’dan edinilebilir   ve uygulamalara ek olarak film müzik ve kitap da sunar.

Google Play Store Apk İndir

Google Play, Android için uygulamalar sunar

Google Play Store, android telefon için neredeyse tüm uygulamaları sunar. “Neredeyse her şey” çünkü Google uygulamaları tarar ve tehlikeli olanları mağazadan hızla kaldırır, bu nedenle Truva atları, casus yazılımlar veya virüsler içeren bir uygulamayı oradan indirme riski çok azdır. Ayrıca Google Play Store uygulaması, olası tehlikelere karşı akıllı telefon ve tablette yüklü olan uygulamaları kontrol eder. Ancak, uygulamayı yüklemeden önce dikkatlice indirmeli ve medyadaki derecelendirmeleri, yorumları ve incelemeleri dikkate almalısınız.
Google Play Store’da bazıları uygulama içi satın alımlara da izin veren ücretli ve ücretsiz uygulamalar vardır.Uygulamayı yükledikten sonra ek birlikler, ordular veya diğer özellikler satın almak için genellikle oyunlarda uygulama içi satın alımlar yapabilirsiniz. Bu nedenle ebeveynler, çocuklarının Google Play hesabının banka bilgilerini içermediğinden emin olmalıdır.

Otomatik uygulama güncellemesi

Windows ile karşılaştırıldığında, Google Play APK’sı olan bir Android akıllı telefon kullanıcısının, üzerine yüklenen uygulamaları güncelleme konusunda endişelenmesine gerek yoktur. Varsayılan ayarlarda olduğu gibi, Google Play Store uygulaması, WLAN üzerinden bir internet bağlantısı olduğunda uygulamaları otomatik olarak günceller. Bundan kaçınmak istiyorsanız, otomatik güncellemeyi tamamen devre dışı bırakabilirsiniz, ancak özellikle tarayıcılar gibi güvenlik açısından kritik uygulamalarda güvenlik açıklarının hızla kapatılabilmesi için manuel olarak çalıştırmanız gerekir.

Kitapların, filmlerin ve müziğin keyfini çıkarın

Google Play APK yüklüyse, Android akıllı telefonunuz veya tabletiniz kitaplara, filmlere ve müziğe erişmenizi sağlar. Kitap satın almadan önce ücretsiz örneği okuyabilir, kendi fikrinizi oluşturabilir ve gerekirse diğer okuyucuların yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Durum filmlerdekine benziyor. Mobil cihazda yeterli depolama alanı varsa, satın alınan filmler oynatılabilir veya indirilebilir. Filme hızlı ve ücretsiz bir bakışın da hoşuna gidip gitmediğini görmek mümkündür.

Müzik kategorisinde, satın almadan önce çalınabilecek tüm CD’lerin yanı sıra tek tek şarkılar veya radyo oyunları arasından seçim yapabilirsiniz. Tıpkı filmlerde olduğu gibi kendi mobil cihazınıza indirerek en sevdiğiniz müzikleri internet bağlantısı olmadan çevrimdışı olarak dinlemenizi sağlar.

Google Play APK ücretsizdir

Google Play APK, indirmemizde ücretsiz olarak mevcuttur. Daha önce de belirtildiği gibi, kitap, uygulama, müzik veya film satın alırsanız kullanım maliyetine neden olabilir. Bu nedenle Google Play Store uygulaması, yüklü hiçbir ücretli uygulama olmasa bile düzenli olarak ödeme ayrıntılarını ister. Herhangi bir satın alma planlanmamışsa bu talep kolayca göz ardı edilebilir.

Temel olarak, kredi kartı ve banka bilgilerini girerken dikkatli olunması gerekir. Çünkü çocuklar Google hesabı kullanıyorsa siz de hızlı alışveriş yapabilirsiniz. Alternatif olarak, bir satın alma işlemi beklemedeyse hesaba para yüklemek için kullanılabilecek Google Play için ön ödemeli kredi kartları vardır.

Google Play’de APK yükleyin

Google Play APK’yi yüklemek için, Android cihazınızda bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin vermeniz gerekir, bu, Android’in sürüm 4’ten itibaren “Güvenlik” altındaki ayarlarda mümkündür. Google Play APK, akıllı telefonunuza veya tabletinize indirilebilir ve yüklenebilir. Her şey yolunda giderse, yanlışlıkla güvenli olmayan kaynaklardan tehlikeli bir uygulama yüklememeniz için bilinmeyen kaynaklardan indirme bir önlem olarak tekrar yasaklanmalıdır.

Neden yükleyin veya APK?

Biri veya diğeri, Google Play Store uygulaması Android akıllı telefon veya tablete önceden yüklenmiş olduğundan Google Play APK’sının neden indirilebildiğini merak edebilir. Yeni bir standart akıllı telefon satın alırsanız, genellikle Google Play APK’sına ihtiyacınız olmaz. Ancak bazı kullanıcılar Android telefonlarına LineageOS gibi alternatif bir işletim sistemi kuruyor . Google Play Store uygulaması burada mevcut değildir ve Google Play Store’u kullanmak istiyorsanız Google Play APK aracılığıyla yüklenmelidir. Ayrıca, yüklü Google Play Store uygulaması yalnızca Google Play’den en son APK indirilip yüklenerek güncellenebilir.Bu durumda, öncelikle Google Play APK’sının ilgili mobil cihazla uyumlu olduğunu doğrulamanız gerekir.

Google Play APK’ya alternatif

Google Play uygulamalarını edinmek istiyorsanız, Google Play uygulamasından kaçamazsınız. Ancak, Google uygulama mağazasını kullanmak istemiyorsanız Google Play’e bir alternatif var. Bu, Google Play’de mevcut olmayan F-Droid uygulama mağazasıdır, bu nedenle F-Droid APK dosyasını manuel olarak yüklemeniz gerekir. F-Droid alternatifi, ücretsiz açık kaynaklı yazılım için bir uygulama mağazasından çeşitli uygulamalara erişim sağlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.