Hearts of Iron III Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Hearts of Iron III Indir - Güncellendi 2022

hHearts of Iron III, Paradox Geliştirme Stüdyosu tarafından geliştirilmiştir.  ve Paradox Interactive tarafından yayınlanmıştır ve önceki oyunlar Hearts of Iron oyununa dayanmaktadır. Oyun esas olarak 2. Dünya Savaşı’na odaklanıyor. Nerede o dönemde var olan herhangi bir ülkeyi seçebilecekleri. Oyun geniş bir alanı kapsıyor. Nerede sadece kavga değil, oyuncu birçok şey seçmek zorunda, araştırma, yapım, politika yapabilir. Savaşta yaklaşık 3 grup vardır. Diğer ulusların benzer ideolojiye sahip fraksiyonla birleşebileceği yerler. Oyuncu için metal, enerji, yağ ve diğer nadir malzemeleri içeren kaynaklar da mevcuttur. Haritalar da önceki oyuna göre biraz gelişmiş ve il sayısı artmış olan bu oyunda önemli bir özellik. Eğer bu oyunu oynamak isterseniz, Total War Rome 2 Emperor Edition adlı benzer oyunu beğenebilirsiniz. . Web sitemizden ücretsiz indirin.

Oyunun grafikleri ve görsel efektleri Hearts of Iron III’te  önceki versiyona göre gerçekten çok geliştirildi  . Başlangıçta tüm nesneler oyuncu için mevcut olmayacak, ancak oyunda ilerledikçe daha fazla puan kazandıkça onun için kilidi açılabilecek. Oyuncu sadece kendi topraklarından oynayamaz aynı zamanda yurtdışından düşmanlara karşı yeraltı hareketleriyle de mücadele edebilir. Eğer bu oyunu oynamak isterseniz o zaman Battle of Empires 1914-1918 PC Oyunu gibi olabilir  . Web sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz.

Bu, türün hayranları için tasarlanmış bir oyunun harika bir örneğidir. Hearts of Iron III büyük bir strateji savaş oyunu, destansı ölçek ve kapsamın gerçek zamanlı bir stratejisidir. Oyun, 1936 ve 1948 yılları arasında gerçekleşir, o sırada var olan herhangi bir ülkeyi seçmenize ve savaş yıllarında yol göstermenize izin verir.

Oyuncular askeri güçlerini geliştirmekten siyaset, diplomasi, casusluk, bilimsel araştırma ve ticarete kadar ülkelerini yönetmenin tüm yönlerini kontrol ediyorlar. Oyuncu, büyük olasılıkla zaman periyodu verilen başka bir ülkeyle silahlanırsa, silahlı kuvvetlerini büyük çapta, hangi eyaletlere saldıracaklarını veya savunacaklarını ve hangi güçlerle kontrol edeceklerini de kontrol eder.

Bu oyundaki sorun, en zorlu strateji hayranı hariç herkes için çok karmaşık olmasıdır. Öğreticiler var, ancak garip bir şekilde oyunun sadece yarısını kapsıyor, savaş gibi bazı önemli şeyler görünüşte tamamen atlanmış. Bir şeyler açıkladıklarında bile, eğiticiler, alınacak çok şey olabilecek metin duvarlarından oluşur. Oyuncular, AI’yı oyunun belirli yönlerini kontrol etmek için ayarlayabilir ve kendilerini diğer parçalara odaklanmak için serbest bırakabilirler. Bu, yeni bir oyuncunun oyunu yavaş yavaş öğrenmesine yardımcı olabilir, ancak bir ilk zamanlayıcı, bu aşırı ayrıntılı bilgi şaşırtıcı olduğunu bulacaktır.

Sert strateji hayranları ve tarih meraklıları Hearts of Iron III’ü sevecekler. Diğer herkes için oyuna neredeyse erişilemez, dik kelimeye yeni bir anlam katan bir öğrenme eğrisi. Bununla birlikte, bu kötü bir oyun değil ve yukarıda belirtilen strateji hayranlarından biriyseniz, muhtemelen bundan keyif alacaksınız.

Hearts of Iron III, dünya tarihinin en ilgi çekici çatışmasını, 2.Dünya Savaşı’nı, herhangi bir ülke gibi tüm cephelerde ve birçok farklı senaryo ile oynamanıza izin verir. 1936 ve 1948 arasında zafer kazanmak ve savaş yapmak, diplomasi yapmak ve şimdiye kadar yapılmış en detaylı 2. Dünya Savaşı oyununda endüstrinizi inşa etmek için ulusunuzu yönlendirin.

Ana Özellikler:

 • 1936’dan 1948’e kadar herhangi bir ulus olarak oynayın, 150’den fazla ülke arasından seçim yapın.
 • Okyanusları uçak gemileri, denizaltılar ve zırhlılarla kontrol edin ve hava kuvvetinizi kullanarak gökyüzünüzü koruyun, deniz ve kara kuvvetlerinizi destekleyin ve düşmanlarınızı bombalayın.
 • Binlerce tarihsel olarak doğru gerçek dünya askeri komutanları ve politikacıları.
 • Benzeri görülmemiş düzeyde etkileşim ile gerçekçi askeri komuta AI.
 • Derinlemesine diplomatik ve politik sistem.
 • Eşsiz bir seçim özgürlüğü düzeyi ile birlikte tarihsel doğruluk.
 • 10.000’den fazla toprak bölgesi oyunu II. Hearts of Iron’dan ve şimdiye kadar yapılmış 2. Dünya Savaşı’nın en titiz tasvirinden beş kat daha ayrıntılı hale getiriyor.
 • 20’den fazla tip tugay ile bölümlerinizi ayrıntılı olarak özelleştirin.
 • Yeni ekonomik sistem yurt dışından silah almayı mümkün kılıyor.
 • Seferberlik ve rezervler sürpriz saldırılar yapma seçeneği sunuyor – Blitzkrieg gerçek oldu.
 • Sürgündeki hükümet, yeraltı hareketleri ve baskı gücüne karşı ayaklanmalarla yurt dışından mücadeleye devam etmeyi mümkün kılıyor.
 • Stratejik savaş sistemi, gökyüzünü ve okyanusları dış saldırılara karşı savunmayı daha önemli hale getirir; şehirleri düşman bombalamasına açık bırakmak artık yıkıcı olacak.
 • Çeşitli istihbarat kaynaklarına sahip tamamen yeni bir istihbarat sistemi, düşman rezervleri ve birlik hareketleri hakkında bilgi edinmeyi mümkün kılar.
 • İki cepheli savaşlarla daha başarılı bir şekilde savaşmak için haritada “tiyatrolara” birlik atayın.
 • Yeni AI sistemi ve ayrıntılı haritalar daha stratejik kararlar alınmasını sağlayacaktır.
 • Büyük güçlerin kendilerine has özellikleri olan yüzlerce kategoriye sahip esnek teknoloji sistemi.

HEARTS OF IRON III PC GAME 2009 SISTEM GEREKSINIMLERI

Hearts of Iron III Free Download’u başlatmadan önce PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.

 • İşletim Sistemi:   Windows 7 64 Bit Üzerinde Test Edildi
 • İşlemci: Pentium 4 / Core 2 Duo
 • Rastgele erişimli hafıza: 512 MB / 1 GB
 • Sabit Disk Alanı: 2 GB

Construction Simulator 2015 Indir 

Forza Horizon 1 Indir 

Euro Truck Simulator 3 Indir

Victoria 2 Indir

Shrek 2 Indir 

Bus Driver Simulator 2019 Indir

The Walking Dead: A New Frontier Indir 

F1 2014 Indir

Zombie Indir 

Download links

Indir

How to install Hearts of Iron III Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Hearts of Iron III Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.