Hello Neighbo Indir – Güncellendi 2022

Indir
4.5/5 Votes: 2

Report this app

Description

Hello Neighbo Indir - Güncellendi 2022

Açıklamayı keşfedin

Oynarken biraz gizem ve gerilimden hoşlanan RPG oyuncularının Hello Neighbor’a bir şans vermesi gerekecek. İlginç bir hikaye ile komşunuzun evini keşfedin.

Merhaba Komşu, mini bir kesimden sonra sizi bir mahalleye koyar ve orada gizemleri çözmeye başlarsınız. Denetimler yeterince basittir, ancak nesnelerle etkileşimde bulunmak için eylemler arasında geçiş yapmanız gerekir. Çoğu RPG mobil oyun gibi otomatik açılan seçenekleri görmezsiniz, böylece oyunu yavaşlatabilir.

Herhangi bir öğretici veya görev yok, bu yüzden oyuncuların her şeyi kendi başlarına anlamaları gerekiyor. Oyun stili tercihinize bağlı olarak, ne yapmanız gerektiğini bilmemek ilgi çekici veya süper sinir bozucu olabilir. İyi olan şey oyunun son derece doğrusal olması, yani tek bir sonuç var. Yanlış dönüşler yapmaktan veya alternatif sonları kaçırmaktan korkmanıza gerek kalmayacak.

İnsanlar oynarken büyük bir gerilim yaşayabilirler. Hikaye, size hiçbir yön vermediği için başlangıçta biraz kafa karıştırıcı görünebilir. Bir ivme bulup ilk hareketi tamamladıktan sonra işler inanılmaz derecede karanlık olur. Sırları keşfedip çözdükçe, hikayeyi açıklayan kesme sahnelerinin ve kısa filmlerin kilidini de açacaksınız. Oyunda olabildiğince çok metafor ve gizli anlamlar yakalamaya çalışın.

Hikayenin kıvrımları ve dönüşleri ile birçok sürprizle karşılaşacaksınız. Son oyun sizi şok edebilir ve oraya ulaşmak için tüm kafa karıştırıcı çabaya değer. Oyunun ne kadar parlak olduğuna bağlı olarak efekt biraz azalmış gibi gelebilir.

Bu programı nerede çalıştırabilirsiniz?

Bu başlığı Android cihazlarda oynatabilirsiniz. Ayrıca, Apple ürünlerinde, Nintendo Switch, Xbox 1, PS 4 ve Windows işletim sistemi kullanan bilgisayarlarda da bulunur.

Daha iyi bir alternatif var mı?

Evet. Bu oyun daha derin bir gizem hissi sunuyor, ancak tek başına RPG memnuniyeti açısından yeterli olmayacak. Aynı konsept üzerine inşa edilmiş Galaxy: Survivor veya Dead by Daylight gibi benzer oyunları deneyebilirsiniz.

Bizim almak

Doom 3 ve Legend of Zelda kötü tasarlanmış bir hibride sahip olsaydı, Merhaba Komşu olurdu. Geliştiriciler hikayeye ve nasıl oynandığına çok fazla odaklandılar ve bu oyunun aksiyon bölümünü görmezden geldi.

İndirmeli misin?

Evet. Bir kerelik maceraları ve karanlık, heyecan verici bir hikayeyi seviyorsanız, Hello Neighbor sadece aradığınız başlık olabilir.

Sniper Ghost Warrior 2 Indir

SimCity Indir

Football Manager 2018 Indir

My Summer Car Indir 

Spintires Indir

Age of Civilizations II Indir

Gang Beasts Indir

Border Officer Indir

Supraland Indir 

Leave a Reply

Your email address will not be published.