Report this app

Description

Hill Climb Racing Açıklaması

Hill Climb Racing, bir mesafe ve fizik arcade ve bulmaca oyunudur. Oyunun amacı, arabanın takla atmasını ve sürücüyü öldürmesini önlerken olabildiğince uzağa sürmektir. Oyunun meydan okuması ve bağımlılığı, fizik tarafından yenilmemeye çalışırken olabildiğince uzağa sürmeye çalışmaktır.

Hill Climb Racing Mod Apk İndir

Farklı yol tutuşla deneyebileceğiniz farklı araçlar var. Jip, motokros bisiklet, canavar kamyon, traktör, hippi minibüs, tek tekerlekli araç, dörtlü bisiklet, turist otobüsü, yarış arabası, polis arabası, ambulans, itfaiye aracı, kar arabası, süper offroad ve çok daha fazlası! Ayrıca her oyun sırasında topladığınız paraları ödeyerek arabanızı yükseltebilir veya yeterli paranız varsa yeni bir araç satın alabilirsiniz.

Hill Climb Racing çok oynanabilir bir oyundur. Oyunun arka planı, neredeyse basit bir karikatür tarzı sahnedir. Arazinin farklı seviyeleri farklı olacaktır. Kar yolu, ay manzarası, dağ, kum yolu, buz yolu vb. Yollar çok engebeli, oyuncunun arabanın dönmemesini, araba yağını tüketmemesini sağlamak için gaz ve fren tarafından iyi bir şekilde manipüle edilmesi gerekiyor.

Oyunun amacı mümkün olduğunca yüksek bir skor elde etmektir. Genellikle araca herhangi bir hasar verilmemesi durumunda, yolculuk ne kadar uzarsa o kadar çok altın toplanır ve puan o kadar yüksek olur. Ancak, bazı zor hava gösterileri yapabilirseniz, puanlar büyük ölçüde artacaktır.

Yolda toplanan altın paralar araç performansını iyileştirmek için kullanılabilir ve nihayetinde arabayı yenilmez bir yarış arabasına dönüştürebilirsiniz. Ek olarak, Arctic, tarlalar, çöl ve ay dahil olmak üzere kendi arabanızı test etmenize izin veren beş farklı sahne var.

Kilitli haritaları tamamlayarak kilitli haritaların kilidini açabilirsiniz. Dokuz farklı oyun haritası ve on üç eğlenceli araçla harika vakit geçirmeye hazır olun.

Özellikleri:

– Benzersiz yükseltmelere sahip birçok farklı araç (birçok farklı araç: bisiklet, kamyon, cip, tank vb.)
– Ayarlanabilir parçalar arasında motor, süspansiyon, lastikler ve 4WD bulunur
– Her birinde ulaşılması gereken seviyelere sahip çok sayıda aşama (Kırsal, Çöl, Arktik ve Ay! +++)
– Puanınızı bir ekran görüntüsü ile arkadaşlarınızla paylaşın!
– Harika grafikler ve pürüzsüz fizik simülasyonu
– Düşük çözünürlüklü ve yüksek çözünürlüklü cihazlarda (tabletler dahil) iyi görünmek üzere tasarlanmıştır
– Motorunuzu yükselttiğinizde gerçek turbo ses!
– Garaj modu: Hayalinizdeki aracı özel parçalarla inşa edin ve sürün!
– Daha da ileriye
gitmek için yeni güçlendiriciler edinin – 27+ Seviye!
– 28+ Araç!
Hill Climb Racing, ara sıra muhteşem manevrayı kaldırırken ve yol boyunca bulduğunuz paraları toplarken aracınızda olabildiğince uzağa gitmeniz gereken çok keyifli bir yol ve platform oyunudur.

Oyunun amacı en yüksek puanı almaktır. Bu normalde, yapabildiğiniz tüm paraları toplarken bombalamadan olabildiğince uzun süre sürerek yapılır. Ancak havadayken dublör ve özel hareketler yapmayı da deneyebilirsiniz. Bu şekilde gerçekten daha fazla puan kazanabilirsiniz.

Oynarken, kazandığınız tüm parayla aracınızın performansını yükseltmeye devam edebilirsiniz. Bunu yaparak, beş farklı ortamda test edebileceğiniz gerçek bir yol canavarına sahip olursunuz. Kuzey Kutbu, tarla, çöl ve Ay dahil olanlardan sadece birkaçı.

Hill Climb Racing, bazı açılardan muhteşem Extreme Road Trip’i anımsatan çok eğlenceli bir oyundur. Mükemmel kontroller ve bağımlılık yapan oyun mekaniği, bu oyunun zaten biriktirdiği on milyondan fazla indirmeyi fazlasıyla haklı çıkarıyor.

Şimdiye kadar yapılmış en bağımlılık yapan ve eğlenceli fizik tabanlı sürüş oyunlarından biri! Ve ücretsiz!

Genç hevesli yokuş yarışçısı Newton Bill ile tanışın. Onu daha önce hiç yolculuğun olmadığı bir yere götüren bir yolculuğa çıkmak üzeredir. Ragnarok’tan Nükleer Santrala, her yer Bill için bir yarış pisti. Fizik kanunlarına çok az saygı duyan Bill, ayın en yüksek tepelerini fethedene kadar dinlenmeyecek!

Birçok farklı araba ile benzersiz tepe tırmanma ortamlarının zorluklarıyla yüzleşin. Cüretkar numaralardan bonuslar kazanın ve arabanızı yükseltmek ve daha da yüksek mesafelere ulaşmak için para toplayın. Yine de dikkatli olun – Bill’in kalın boynu çocukken eskisi gibi değildi! Ve eski güzel benzinli krematoryumunun yakıtı kolayca bitecek.

Özellikleri.
• ⚡ Çevrimdışı Oyun – Her zaman ve her yerde oynayın!
• ???? Araçlar – 29’dan fazla aracın kilidini açın ve oyun tarzınız için en iyisini seçin
• ???? Yükseltme – Araçlarınızın motorunu, süspansiyonunu, lastiklerini ve 4WD’sini geliştirin
• ⛰️ Sürüş – kelimenin tam anlamıyla sonsuz olan
28’den fazla etap • ???? Optimize edilmiş – İyi oynuyor yüksek ve düşük çözünürlüklü cihazlar
• ???? Garaj modu – hayalinizdeki aracı özel parçalarla yapın ve sürün!

Araçlar: Hill Climber, motokros bisiklet, canavar kamyon, traktör, hippi minibüs, tek tekerlekli araç, dörtlü bisiklet, turist otobüsü, yarış arabası, polis arabası, ambulans, itfaiye aracı, kar arabası, süper offroad ve çok daha fazlası!

Hill Climb Racing’i oynamak ücretsizdir ancak isteğe bağlı uygulama içi satın alımlar mevcuttur.

Her zaman geri bildirimlerinizi okuduğumuzu ve yeni araçlar, seviyeler, özellikler oluşturmak ve elbette bulabileceğiniz sorunları gidermek için çok çalıştığımızı unutmayın. Bu nedenle, neyi beğendiğinizi veya beğenmediğinizi ve oyunla ilgili yaşayabileceğiniz sorunları [email protected] adresine bildirirseniz gerçekten çok memnun oluruz ve lütfen cihazınızın marka ve modelini ekleyin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.