Hot Lava Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Hot Lava Indir - Güncellendi 2022

Hot Lava sizi çocukluk hayal gücünüze geri götürür. O heyecan, neşe ve kaos anlarını yeniden yaşayın  . Sıcak erimiş lavlarla dolu nostaljik ortamlarda birinci şahıs olarak koşun, zıplayın, tırmanın ve sörf yapın. Tek başınıza keşfedin veya arkadaşlarınıza katılın. Bu bir el becerisi ve ustalık oyunudur, sizi bekleyen hain engelleri tamamlamak için tüm becerilerinizi kullanmanız gerekecek.

Bu oyun kesinlikle harika, ancak belirli bir kişi için. Tavşan satma teknisyeni bağımlılık yapar ve çok ödüllendiricidir. Aynı zamanda gerçekten zor, bu yüzden doğru yapıldığında çok daha tatmin edici geliyor. Bu, 25 – 40 yaşındakilere yöneliktir. Nostaljiye büyük bir çaba sarf edildi ve bunun gerçekten işe yaradığını düşünüyoruz. Ara sahneler ve daha küçük detaylar çok iyi yerleştirilmiş ve özel. Zor bir çocukluğumuz vardı ama bu oyun çocukken oyun parkındayken sahip olduğum tüm hatıraları geri getiriyor. Bu oyun, bu duygu ve hayal gücünü araştırıyor ve etrafında bir oyun yaratıyor. Super Meatboy ++ zorluk. Kesinlikle tavsiye ederim.
İnsanların büyüdüğü çeşitli FPS hareket eksantrikliklerini (tavşan atlama, hava saldırısı, sörf yapma ve diğerleri) alır ve bunları oyunun bir parçası olarak normalleştirir. Bunu yaparken, onları yeni gelenlere daha ulaşılabilir kılar ve oyuncuya onları çok sezgisel bir şekilde geliştirmek için işitsel geribildirim verir.

Hot  Lava sizi çocukluk  hayal gücünüze geri  götürür. O heyecan, neşe ve kaos anlarını yeniden yaşayın. Sıcak erimiş lavlarla dolu nostaljik ortamlarda birinci şahıs olarak koşun, zıplayın, tırmanın ve sörf yapın. Tek başınıza keşfedin veya arkadaşlarınıza katılın. Bu bir el becerisi  ve ustalık oyunudur  , sizi  bekleyen hain engelleri tamamlamak için tüm becerilerinizi kullanmanız gerekecek  . Ve ne yaparsanız yapın, Birlikte Zemine Dokunmayın: Bırakılan çok oyunculu sekiz arkadaşınızla zorlu dünyaları fethedin.

Travers: Lav dolu dünyalarda birinci şahıs olarak koş, zıpla, tırman, sallan, hızlan ve sörf yap. Uygulamada ustalaşmak  adanmışlık ve beceri gerektirir. Keşfedin: Çocukluk nostaljisiyle dolu ayrıntılı ortamlar. Rekabet edin: Hot Lava Free Download PC Game  Repack-Games.com . Arkadaşlar liderlik tablosunda kısayolları ve uzman yürütmeyi kullanarak en hızlı rotayı bulmak için. Şunlardan kaçının: lav, zehirli atık, dipsiz çukurlar ve kırıcılar. Tehlike her köşede. Oluşturun: Hot Lava, seviye yapısıyla birlikte gelir  seti. Sanal dünya sizin için her biri olabildiğince tehlikeli olan ve sizi iki şekilde ölüme götürebilecek az sayıda test hazırlamadı. Dikkatli ve dikkatli olun, her adımda engeller sizi bekliyor olacak ve ayrıca her mekan sizin için oldukça beklenmedik sürprizler hazırladı.

Zemin Sıcak Lav! Hot Lava sizi çocukluk hayal gücünüze geri götürür. O heyecan, neşe ve kaos anlarını yeniden yaşayın. Sıcak erimiş lavlarla dolu nostaljik ortamlarda birinci şahıs olarak koşun, zıplayın, tırmanın ve sörf yapın. Tek başınıza keşfedin veya arkadaşlarınıza katılın. Bu bir el becerisi ve ustalık oyunudur, sizi bekleyen hain engelleri tamamlamak için tüm becerilerinizi kullanmanız gerekecek.

 • Birlikte: Bırakılan-bırakılan çok oyunculu sekiz arkadaşınızla zorlu dünyaları fethedin.
 • Travers: Lav dolu dünyalarda birinci şahıs olarak koş, zıpla, tırman, sallan, hızlan ve sörf yap. Uygulamada ustalaşmak adanmışlık ve beceri gerektirir.
 • Keşfedin: Çocukluk nostaljisiyle dolu ayrıntılı ortamlar.
 • Rekabet edin: Arkadaşlar liderlik tablosunda kısayolları ve uzman yürütmeyi kullanarak en hızlı rotayı bulmak için.
 • Şunlardan kaçının: lav, zehirli atık, dipsiz çukurlar ve kırıcılar. Tehlike her köşede.
 • Yarat: Hot Lava, Unity için bir seviye inşaat kiti ile birlikte gelir. Kreasyonlarınızı Steam Atölyesinde paylaşın.

HOT LAVA NASIL İNDIRILIR VE KURULUR

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Sıcak Lav bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Hot.Lava.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Hot Lava klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve bu klasördeki directx, vcredist ve diğer tüm programları kurduğunuzdan emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIR !!. Txt’ dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın.

SISTEM GEREKSINIMLERI

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi:  Windows 7
 • Bellek:  4 GB RAM
 • DirectX:  Sürüm 11
 • Depolama:  10 GB kullanılabilir alan

Download links

Indir

How to install Hot Lava Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Hot Lava Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.