Hungry Shark World (Mod, Unlimited Money ) Uygulamasını Indirin

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Hungry Shark Açıklaması

*** Köpekbalıkları, Aç Köpekbalığı Evrimi’nin daha büyük ve daha kötü devam oyununda geri döndü! *** Çılgınca
bir köpekbalığını kontrol edin ve ısırık büyüklüğünde balıklardan kuşlara, lezzetli balinalara ve farkında olmadan her şeyi yiyerek birçok okyanusta yemek yiyin insanlar!
Hungry Shark World (Mod, Unlimited Money ) Uygulamasını Indirin
*** Bu oyun yalnızca Android 5.0 veya üzeri çalışan cihazlarla uyumludur *** Shark Week için resmi oyun, her hafta Shark Week’miş gibi yaşayın! 33 KÖPEK TÜRÜ
En ikonik okyanus avcısı Büyük Beyaz da dahil olmak üzere 8 farklı boyuttaki çeşitli köpekbalıkları arasından seçim yapın! BÜYÜK AÇIK DÜNYALAR
Yemyeşil Pasifik Adaları’nı, donmuş Arktik Okyanusu’nu, egzotik Arap Denizi’ni ve şimdi taze, dikkatsiz kurbanlarla dolu canlı bir şehir merkezi olan Güney Çin Denizi’ni keşfedin! GÖZLERİNİZ İÇİN ŞÖLEN
Sudan her şeyi havaya uçuracak çarpıcı konsol kalitesinde 3B grafiklerde beslenme çılgınlığını yaşayın! MACARININ HAYATTA KALMASI 100’lerce
lezzetli ve tehlikeli yaratıkla dolu sularda yenir ya da yenir… Balinalar, denizaltılar ve gezgin yerliler DİKKAT! SMASHING SHARK SWAG
sizin köpekbalığı yukarı Düzeyi ve sert lokma daha hızlı yüzmek ve hatta daha aç büyümeye jawsome gadget’lar donatmak! Kulaklıklar, şemsiyeler ve acayip bir jetpack olmadan hiçbir köpekbalığı tamamlanmış sayılmaz! SÜPER CİLTLER
Yırtıcı hayvanlarınızı benzersiz görünümlerle özelleştirin! Bu harika görünümler sadece içinizdeki köpekbalığınızın kişiliğini serbest bırakmakla kalmaz, aynı zamanda istatistiklerinizi de en üst düzeye çıkarır! MANİK MİSYONLAR VE BADASS BOSSLARI
Yüksek puanlı zorluklar, av avları ve destansı patron dövüşleri dahil 20’den fazla farklı görev türünü üstlenin! YARARLI YAYGIN HAYVANLAR
Yavru köpek balıkları, balinalar, ahtapot ve hatta kel kartal, sağlığı, puanı ve daha fazlasını artırmak için özel yeteneklerle yardımcı olmaktan mutluluk duyar! MUHTEŞEM YEMEK FIRSATI
Köpekbalığınızın yırtıcı potansiyelini ortaya çıkarın: SuperSize modu, aceleler, patlama, hipnoz ve daha fazlası!

SÖNDÜRME MODU
Dünyayı yakın yıkımdan kurtarmak için uçurumdan yükselin. Meydan okumaya başlayın! Apex köpekbalığı yeteneklerini etkinleştirin ve okyanusta saldırın.

Google Play Liderler ve Başarılar etkinleştirildi.
İlerlemenizi GP cihazlarınız arasında senkronize etmek için Facebook’u kullanın.
Hungry Shark World, daha fazlası için geri gelmeniz için yeni özellikler, içerikler ve zorluklarla düzenli olarak güncellenir!
Bu uygulama, yükseltmeler ve aksesuarlar için harcanabilecek Mücevher ve Altın para birimi satın almanızı sağlayan Uygulama İçi Satın Alımları içerir. Mücevherler, Altınlar ve İnciler oyunda satın alma gerektirmeden de toplanabilir.
Bu oyun reklam içeriyor. Herhangi bir satın alma yaparsanız reklam devre dışı bırakılır.

Hungry Shark World Son Mod apk’yı indirin

Yakın zamanda Game Killer  &  Lucky Patcher’ı da paylaştık  . Modlanmış ve kırılmış uygulamaları indirdiğiniz kaynak hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Bazen, cep telefonunuza zarar verdiğiniz zararlı dosyaları indirmeye başlayabilirsiniz. Aşağıda, Hungry Shark World MOD indirme bağlantılarını ve cihazınıza nasıl kurulacağına dair öğreticiyi bulabilirsiniz.

Hungry Shark World Oyun Özellikleri

 • So Many Sharks –  Bu oyun tamamen köpek balıklarıyla ilgili, bu yüzden içinde neredeyse 7 farklı boyutta köpekbalığı bulacaksınız. Oynamaya başladığınızda, temel bir köpek balığı olarak oynamak zorunda kalacaksınız. Oynamaya başlayacağınız ve görevleri tamamladıktan sonra, Büyük Beyaz Köpekbalığı da dahil olmak üzere pek çok farklı köpekbalığının kilidini açacaksınız.
 • Devasa Açık Dünya –  Bu oyundaki asıl amaç verilen görevleri ve görevleri tamamlamak olsa da, yine de keşfetmek için su altında dolaşabilirsiniz. Pasifik Adaları, Arktik Okyanusu, Umman Denizi ve Güney Çin Denizi gibi keşfedebileceğiniz birçok farklı bölge var. Ayrıca yakınınızdaki diğer su canlılarını keşfedebilir ve arayabilirsiniz.
 • Advanced Graphics –  Bu oyun şaşırtıcı ve gelişmiş 3D grafiklerle dolu. Bu oyunda yüzlerce yaratık var ve her biri kendi yetenekleri ve hareketleriyle geliyor. Bu güncellenmiş Hungry Shark World oyunu v4.0.0’ı gözlere de güzel görünen bazı iyi grafiklerle oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca köpekbalıklarınızla birlikte jetpack, kulaklık ve şemsiye gibi bazı eklentiler de alacaksınız.
 • Tehlikeli Düşmanlar –  Daha önce de söylediğimiz gibi, bu oyunda 100’lerce av ve yaratık var. Bu oyunun tek amacı yemek ya da yenmektir, böylece oynarken hızlı olmanız gerekir. Bu oyunda 20’den fazla farklı türde görev var ve size yardımcı olacak birçok yaratık da var. En son Hungry Shark World Android oyununda yavru köpek balıkları, balinalar, ahtapot ve kel kartal da var.
 • Hunger Shark World oyununun özellikleri MOD APK

  Pek çok köpekbalığı  – Bu oyun tamamen köpek balıklarıyla ilgili, bu yüzden yaklaşık 7 farklı köpekbalığı boyutu bulacaksınız. Oynamaya başladığınızda, bazal köpekbalığı olarak oynamalısınız. Oynamaya başladığınızda ve görevi tamamladığınızda, Büyük Beyaz Köpekbalığı da dahil olmak üzere birçok farklı köpekbalığının kilidini açmanız gerekir.

  Devasa açık dünya  – Bu oyunun temel amacı verilen görevi ve görevleri yerine getirmek olsa da, yine de onu su altında keşfedebilirsiniz. Pasifik Adası, Arktik Okyanusu, Umman Denizi ve Güney Çin Denizi gibi birçok farklı bölge var. Bölgenizdeki diğer suları da keşfedebilirsiniz.

  Gelişmiş Grafikler  – Bu oyun heyecan verici ve sofistike 3D grafiklerle doludur. Oyunda 100 yaratık var ve herkesin yetenekleri ve hareketleri var. Bu güncellenmiş Hungry Shark World Game v3.3.11’in tadını gözlere de güzel görünen bazı iyi grafiklerle çıkarabilirsiniz. Ayrıca köpekbalıklarınız için jetpack, kulaklık ve şemsiye gibi birkaç cihaz bulacaksınız.

  Tehlikeli Düşman  – Daha önce de belirtildiği gibi, oyunda 100 kurban ve hayatta kalan var. Bu oyunun tek amacı yemek veya yemektir, bu yüzden oynarken acele etmelisiniz. Oyunda 20’den fazla farklı görev türü ve size yardımcı olacak birçok yaratık var. Yavru köpek balıkları, balinalar, kalamar ve kel kartallar da en yeni Hungry Shark World Android oyununda yer alıyor.

  Her şeyi ye

  Aç köpek balığı, oyun oyuncusuna yabancı değil. Oyunda derin denizde kocaman, zalim bir köpek balığı olacaksın. Bu köpekbalığı çocuğu çok sağlıklı ve her zaman aç. Yani köpekbalığını ne istersen onu yemek için kontrol etmelisin.

  Aç köpekbalığı dünyası size bir delilik hissi veriyor. Geniş ağzı ve keskin dişleri ile her şeyi çiğneyebilir ve yutabilirsiniz. Kan kokusu köpekbalığını kızdırdı. Ne kadar çok yerse, o kadar büyür ve daha fazla yemek ister. Ancak köpekbalığı denizlerin kralı değildir. Büyük balıklar veya bazı zehirli balıklar kadar korkutucu birçok tür vardır. Onları yersen ölürsün.

  Bu oyunda 100’den fazla farklı hayvanı “yiyorsunuz”. Küçük balıklar, büyük balıklar, tekneler ve kar amacı gütmeyen turistler olabilirler. Oynanış basit: Sadece bir parmağınızla köpekbalığının yüzmesini kontrol edersiniz. Bu oyun, su yüzeyine çarptığında, ziyaretçilere saldırmak için köpekbalığı sahiline atladığında özeldir. Aşırıya kaçmayın, çünkü suya bir süre girmezseniz, köpek balığınızın oksijeni bitecek ve (tabii ki) ölecektir.

  Yedi zalim köpek balığı türü

  Hungry Shark World’de sadece bir köpek balığı türü yok, 7 farklı köpek balığı türünün kilidini açabilirsiniz. Köpekbalığı “Büyük Beyaz” dır. Bu, bu oyunu oynayan her oyuncunun hedefi olacak. Oyundaki köpekbalıkları acımasız ama aynı zamanda oldukça tatlılar. Çok tuhaf görünümlü roketler vardı. Hızlı koşabilir, patlayabilir, hipnotize edebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

  Dünyanın güzel plajları

  Hungry Shark World’de Pasifik Okyanusu, Arktik Okyanusu, Umman Denizi ve şimdi de Güney Çin Denizi dahil dünyanın birçok güzel plajını keşfedin ve keşfedin. Plajlar gerçek hissediyor ve size gerçek bir his veriyor. Örneğin, Arktik Okyanusu’nda buzdağları ve balıkçı tekneleri var. Her şeyi gerçeğe dönüştüren 3B grafik platformu, her şeyi sulu hale getiriyor. Grafikler, bu oyunun başka hiçbir oyunda bulamayacağınız en önemli özelliklerinden biridir.

  Action uygulamasının / oyununun kalitesini ve atmosferini sağlamak için herkes her zaman kullanıcıya Hungry Shark World (MOD, Unlimited Money) Apk’nin en son sürümünü indirmesini önerecektir. Doğrudan Google Play Store’dan indirebilirsiniz. Ancak size yalnızca orijinal sürümü verecektir. Değiştirilmiş sürüm ve Google Play Store’a erişimde sorun yaşayanlar veya başka bir nedenle uygulamayı indiremeyenler için endişelenmenize gerek yok. Tüm sorunlarınızı çözmek için buradayız. Pek çok web sitesi Hungry Shark World (MOD, Unlimited Money) Apk için en son güncellemeleri sağladığını iddia ediyor, ancak hiçbiri amacını gerçekten kanıtlamıyor.

  Ancak web siteleri, kullanışlı olmayan eski sürümlere erişim sağlayan eski bağlantılar sağlar. Hungry Shark World (MOD, Unlimited Money) Apk’ı herhangi bir nedenle Google Play Store’dan indiremeyenler, endişelenmeyin! Sağladığımız bağlantı, oyunun güncellenmiş bir sürümüne erişmenizi sağlayarak kullanıcının tüm seviyelerin ve modların kilidini açmasını sağlar. Tek yapmanız gereken, Hungry Shark World (MOD, Unlimited Money) Apk’nin en son sürümünü edinmek için kurulum sürecinden geçmek.

Leave a Reply

Your email address will not be published.