İspor Apk İndir – En Son Sürüm Güncelleme 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

 

iSpor, Türkiye’de üretilen bilgilere özel önem veren futbol, ​​tenis veya basketbol gibi farklı sporları kapsayan bir haber uygulamasıdır.

En son spor haberlerini okumayı  seviyorsanız , iSpor’da en sevdiğiniz müsabakalar hakkında en son bilgileri bulacaksınız: futbol, ​​tenis, golf, NBA basketbol … tüm haberlerin programları ile birlikte tüm haberler maçlar.

Türkiye’ye özel önem veren en iyi sporlar

Esas olarak uygulama Türkiye’de geliştirildiğinden,  bir Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe, Bursaspor taraftarıysanız  veya futbol veya diğer sporlarda (örneğin Fenerbahçe ve Galatasaray gibi) başka bir Türk takımını takip ediyorsanız mükemmeldir. Avrupa yarışmalarını düzenli olarak oynayan basketbol takımları).

İSpor APK İndir - En son sürüm Güncelleme 2022

Her durumda, gerçek şu ki, Türkçe bilmeniz gerekecek … Bu nedenle, Barselona ile Real Madrid arasındaki en son El Clasico’da veya Spurs ile Arsenal arasındaki Londra Derbisinde ne olduğunu öğrenmek istiyorsanız, dil sorunlarınız varsa başka bir haber uygulaması indirmek isteyebilir.

Ve hayır, aklınızdan bile geçirmeyin, bu APK’yı indirmek futbol maçlarını ücretsiz izlemenize izin vermeyecektir.

Gereksinimler ve ek bilgiler:
  • Minimum işletim sistemi gereksinimleri: Android 4.1.
  • Uygulamanın APK dosyası aracılığıyla yüklenmesi, Ayarlar> Uygulamalar içinden “Bilinmeyen kaynaklar” seçeneğinin etkinleştirilmesini gerektirir.

Buraya gel

  • Minecraft apk

Download links

Indir

How to install İspor Apk İndir - En Son Sürüm Güncelleme 2022 APK?

1. Tap the downloaded İspor Apk İndir - En Son Sürüm Güncelleme 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.